Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

Ma ja...Moore je jack...sam je pa žalostn, da glih pol Amerike, k bi to mogl vidt, ni vidlo...če bi, mislm, da bi bil na volitvah precej drugačen rezultat.

 

A sm omenla, da sm gledala Mr. & Mrs. Smith ( Brad Pitt, Angelina Jolie)??? Kul mi je bil. :palec:

 

Čez vikend pa, če bo vse po sreč, Gospodar prstanov 1, 2 in 3....prov lušta se mi že. x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdej bo un film po tv...sam sem pozabla kdaj. Ta vikend po moje. Nicole Kidman & Tom Cruise - Eyes wild shut - ful zanimiv film, pa dogajanje, v bistvu ne pricakujes nic takega. Ne spomnim se, ce me je takoj "potegnil", ampak ko malce premislis o njem, ugotovis, da je svetoven film x;)x

 

A house of wax je kdo medtem gledal? :inocent:

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Zdej bo un film po tv...sam sem pozabla kdaj. Ta vikend po moje. Nicole Kidman & Tom Cruise - Eyes wild shut - ful zanimiv film, pa dogajanje, v bistvu ne pricakujes nic takega. Ne spomnim se, ce me je takoj "potegnil", ampak ko malce premislis o njem, ugotovis, da je svetoven film  x;)x

 

Čudovit film, takoj za Odisejo - Kubrick je car!! xDDx

 

:palec: :palec: :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Odličen film!

Sem ga gledala že precej časa nazaj, ampak je res vreden ogleda!  :palec:

 

Res je :palec: Gledala pred par mesci na bratovo priporocilo.. saj mislim, da smo se se pogovarjali...

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včeraj gledal prvi poljub :inlove: iii kak lušten profesor :wub: zakaj mi nimamo takuh :?: :huh: sam film pa je bil .... xsmx xokx

Si ga že dol vlačim :D

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Butterfly effect :palec: :palec: :palec: zakon film, sem ga videla uf že zelooo dolgo nazaj in je odličen, ga morem še enkrat pogledat.

 

Videla tudi Vojno svetov :xx!: , film se kar obetavno in zanimivo začne, pol pa kr neki, pa ful glup konec, kar konča se, mislim, res :xx!: Sam Tom pa zgleda ful mlad tule in fejst :palec: Pa tamala Dakota je srčkana, tisti uči veliki, čeprav mi je bila bolj všeč v Man on fire (by the way čist všečen film x^x ), tam je res taka luštna pupa.

 

Moram najt čas za Kingdom of heaven, ga mam že neki časa dol.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sam kako pozno je prisel v kino Butterfly effect....mislim, da sem ga gledala ze kako leto nazaj iz neta povlecenega? xscratchx Vseeno bi bilo pa lusno videt Ashtona na velikem platnu xsrcbumx

 

Ma men se zdi, da je pri Spilbergovih filmih vedno "zasran" konec xrolleyesx ( z izjemo meni vsecnega Schindlerja).

Dakota je pa 1A :vio:

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne mores verjet. S frendico sva gledale Zoolanderja in sem se tolk smejala, da me trebuh boli x:Dx x:Dx Pa nisem drugac za tako butaste filme. ma hudo no x:Dx x:Dx
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

Ma men se zdi, da je pri Spilbergovih filmih vedno "zasran" konec  xrolleyesx

 

O ja... xyesx Ce jih 5 minut pred koncem nehas gledat, so krasni.. pol pa nardi en prisiljen, sljuzast ameriski happy end konec.. :xx!:

 

Poskusam Mr.&Mrs. Smith dol z neta potegnit, pa sem ze tri verzije, pa nobena ne dela :o|o:

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ravn gledou Štoparski vodnik po galaksiji...glede na knjigo, ni omembe vreden, ogromno so izpustil...bi raje naredil trilogijo, kot je zadnje cajte moderno, in bi vključili vse kar je v knjigi :vragec:
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>he hehe , jst sm pa trailer vidla, pa me je odvrnil.  x:Dx  Nisem pol filma niti povohala.

 

Sam vcasih moras mal tvegat x;)x Al sem imela pa samo tak dan, da mi je pasal tak butast film. Skoraj bolj butast kot Dude, where is my car x:o)x x:o)x Ampak ne vem, neki je na temu Benu Stillerju, da ga vedno rada pogledam x;)x

 

Gledala sm Saharo. Kr ok muvi, za možgane na off. Čeprav ima nekaj butastih for ... mislim ... ameriško nelogoičnih. Pa ne bom o tem. Je pa Matthew McConaughey  x:px  x:Dx  x:Dx  x:Dx

Oceno na imdb ma precej slabo ... 5.9

Matthew!!!!!! x:px xyesx x:px xyesx x:px Skoraj ne morem verjet, da ga se nisem dala med dobre tipe x:o)x

 

Kaj pa Fantasticni 4? Na nemskih kanalih sem gledala, ful ga hvalijo?

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ravn gledou Štoparski vodnik po galaksiji...glede na knjigo, ni omembe vreden, ogromno so izpustil...bi raje naredil trilogijo, kot je zadnje cajte moderno, in bi vključili vse kar je v knjigi :vragec:

 

Jst pred časom gledla tale film brala pa knjigo že neki časa nazaj....film v primerjavi s knjigo ni nič...Knjiga je dobra pa kr zanimiva film pa po mojem mnenju smotan..:)

Mi tle imamo se fajn če vam prav je al ne..:D
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>zdaj je film DUH.......men je zelo všeč x!x  x!x  x;)x

 

Men pa ne. Preosladen. Enkrat sem ga gledala in je bilo dovolj. Patrick mi nekako ne gre.... xnckrivx

Dobr plese in to je to. A je mel sploh se po teh dveh filmih ( pa Dirty Dancing) kaksno pametno vlogo?

 

 

Dons grem Paris gledat x:o)x x:o)x

 

 

***Ce hocte osladen film, glejte A walk to remember. Ta je mene cisto presenetil ( nisem pricakovala glede na igralsko zasedbo), veckrat sem gledala in vedno :cry: eden redkih

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...