Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

ne, madona ni dobra igralka, pevci praviloma niso.

 

UU ja, to se ze nadalec vidi pri kaki Jennifer Lopez, Whitney, Britney, Mariah ( tist film je bil pa res :xx!: x:o)x ).... x:o)x

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A Mariah je igrala v kakem filmu? Svašta, men je ona že nasplošno :xx!: da bi jo pa še v filmu gledala...ne hvala. Men pa J.Lo ni tak slaba igralka, sem jaz tudi s predsodki gledala The Cell, pa mi je bil film kar všeč, Enough morm pogledat, tam ma baje fajn vlogo. Saj ne rečem, da je ful vau igralka, sam ni pa tak zanič, sem videla že bolj zanič. Evita me ni zanimala že takrat, ko je ven prišla in tudi zdaj me ne, pa mam drugače rada mjuzikle(I :2src: Hair). Samuel L. Jackson je car, ful mam rada filme z njim, pa carski mi je tudi Lawrence Fishbourne, Denzel ni slab, ful mi je bil všeč v Man on fire(telesni čuvaj al neki takega). Freeman je pa tak legenda :palec:

 

A je kdo slučajno gledal Haute tension-Krvava romanca, kolosej ga vrti zdaj? Mal sem brala in zna bit goody...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jest sm pa zadnjič gledala Celico, ap mi je bil film kul..ful hudi efekti, kostumi, barve..Lopezova pa..tko kot ni dobra pevka, tudi ni dobra igralka, samo to je stvar okusa..da ne bomo spet primerjal dveh oseb med sabo kot se je potem začelo z Denzelom in Madonno..primerjave niso potrebne..
DON'T PANIC
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja tko nekak Michelle. :D

 

Chandra, a ne, da bi onole se v filmu gledala? xrolleyesx x:Dx

 

Jaz pa ne maram mjuziklov.

se skor hair mi ni (pa tud je zgonjen do daske, sam ajde, hair je ok xDDx)...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>je že kdo gledal Mr.&Mrs Smith?

 

ah, Angie :2src:

 

Ja, v kinu predvceraj.. ma ja.. :o|o: tko no.. cist fajn za cas zabit, sam premal fajn, da bi se splacal jurja dat.. Kr neki konc...

Angie mi itak ne potegne, ker ma prevelke znable, Brad pa.. hja no, pac.. one of many..

--

 

Sem pa gledala dons Charlie in tovarna cokolade :) Hudo!!! Sej zgodba pac, nic special, pac Roald Dahl.. bratec rekel, da nima nobenega pravega zacetka in da se nic ful ne dogaja.. Ma saj res v bistvu sam.. so pa ful hudo narejene scene, tko tehnicno.. racunalnisko obdelani kadri, kopiral so enga tipa na sto komadov, da so vsi isti, huda fora :palec: pa veverce, ki zgledajo cist kot prave :palec: Johny Deep je pa itak klasa zase... igralsko.. bi ga jaz kar tko med top igralce dala.. kaj pa on zna z mimiko in telesom nardit.. pa ful dobr zna masko nosit.. x8Dx

Ma lustkan film, men se je splacal. V bistvu navdusena x:)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hair.... je super ja :palec: xsrcx mal izven vseh teh mjuziklov... ja, tud Plesalka v temi je fajn :palec:

 

Johnny Depp :2src: x:Xx se strinjam aliana, on je res en boljših zdej, sigurno! Že tolk dobrih vlog je odigral... med drugim tudi Before the night falls - dobr film! včerej sm gledala pirate s karibov, pa lani v iskanju dežele nije - povsod je super!morm gledat še Čarlija

 

Tole Angelino pa Brada sva rekle s kolegico da bi šle prov gledat, kr tko... čeprov me v bistvu sploh ne mika... nekak ne maram takih filmov... Angelina sama je kar ok, ful mi je bila všeč v filmu Girl, interrupted, pa še v kakem drugem...

 

Risanke :2src: Ice Age v zadnjih letih mi je bila najboljša

Live and let live! Life is beautiful!!!!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evo - Fantom iz opere :2src:

Ocitno je bila poteza Andrew Loyd Webber+Schumacher zmagovalna.

Glasba v filmu je fenomenalna, tudi igralska zasedba je sveza, mlada...zanimivo :palec: Ni tista huda opera ( kar je meni vsec), v bistvu se skos poje, govorijo zelo malo. Ampak te potegne notri ( ce si za te stvari). Samo zgodbo najbrz poznate, nekaj posebnega, pravljicna...skratka, film je za ogledat :palec: :palec: :palec:

 

Ocena 4,5/5 x;)x

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sprehajalec Levov :palec: xsrcx xsrcx

Včeraj na Slo 2

Živeti in umreti za en sam cilj... xsrcx xsrcx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Evo - Fantom iz opere  :2src:

Ocitno je bila poteza Andrew Loyd Webber+Schumacher zmagovalna.

Glasba v filmu je fenomenalna, tudi igralska zasedba je sveza, mlada...zanimivo  :palec: Ni tista huda opera ( kar je meni vsec), v bistvu se skos poje, govorijo zelo malo. Ampak te potegne notri ( ce si za te stvari). Samo zgodbo najbrz poznate, nekaj posebnega, pravljicna...skratka, film je za ogledat  :palec:  :palec:  :palec:

 

Ocena 4,5/5  x;)x

:palec: :palec: ogledala sem si ga včeraj ponoči, zelo mi je bil všeč

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

joj a res skoda... bi ga rada 1x celega gledala...

sta mi dobra... kolikor sem gledala...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...