Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

Se čist strinjam o ponovitvah Severnih obzorij :palec: sej to so na nacionalki rolal ane?! Fino bi blo če bi jih še kaj dali x:)x

 

Recimo mi je blo mim ko so Prince-a iz Bel Aira ponavljal na Kanalu A vsak let f**** iste episode on and on and on!!! Sej mi je bil kul 1. pa 2. pa 3. sam pol je pa že mal zateženo ratalo :xx!: sploh k so ble vsa nadaljevanja stara ko sama zemlja :o|o:

 

Pismo se ne spomnim v točn kak je blo k so basket špilal sam spomnim se enkrat da je bla ambulanta full dolg zaprta...pa totalno huda mi je bla una njegova pomočnica, indijanka mala okrogla x;)x

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec:

Pri sebi tega ne bom počela ker imam bolj majhen disk, bom pa omenila nekomu x:Ix da ne bomo sam Kekce gledal x:px

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vceraj sem gledala en zlo zanimiv film - Izpoved nevarnega uma (al nekaj tacga), pod rezisersko taktirko Georga Clooneya! :eek:

cist me je presenetil, v pozitivnem smislu, zlo dobro narejen film, cist nekaj posebnega, velik umetsniskih in clo futuristicnih prijemov, v bistvu mega film, me je zlo navdusil.

Pa pojavljal se je sam tko mal not (pa ceprav je na nek nacin bil kljucni igralec)...

Dober izbor igralcev (se Julia Roberts me ni motila, je bila dobra, zanimovo, da je, glede na to, da je bik, izbral za dve kljucni zhenski vlogo ribo in skorpijo). xDDx

 

Kul film, zlo! :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Severna obzorja pa zakon! x^x

VSE - kako je narejen, ideja, plejs, liki, dialogi, fore odstekane (enkrat so kar ene felinije mel not kao x:o)x xDDx)... muzka, clo fonti, oni los v zacetku, ki tam shetka...

In itak shizim na aljasko. x^x

 

ja, men tud Ed najbolj simpaticen - ves tak ribji, zlo tipicna moska riba (tud ce ni, je pac tak lik).

 

Medtem ko mi je pa tud Maurice dbest!! x^x

Ful dobr lik (mene je na mojga fotra spominjal xDDx)

 

Pa Shelly mi je bila vsec, taka kokosh kao, sam ful kul... xDDx

 

Pa marylin, ko se je zaljubila v onega skandinavskega pantomimika oz. letalca al kaj je ze bil.

Mah, noro, no, ne vem zakaj TEGA ne ponavljajo - ob tolikih ponovitvah nebuloz. :xx!:

 

aha samson, ta je bla fajn, ja, ko je je mel Joel ono obdobje nespanja oz. adrenalina.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Gledala grozljivko Temačna voda... mal je blo scary, ampak ne dost za moj okus....

Pride pa kmalu še ena grozljivka The cave... to je pa v odlomkih tko grozn zgledal, da najbrž ne bom šla gledat! :OO!: :icon15: :icon16: :OO!:

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Gledala grozljivko Temačna voda... mal je blo scary, ampak ne dost za moj okus....

Pride pa kmalu še ena grozljivka The cave... to je pa v odlomkih tko grozn zgledal, da najbrž ne bom šla gledat!  :OO!:  :icon15:  :icon16:  :OO!:

 

A si gledala japonsko al ameriško verzijo? A krog si gledala, kar so "fore" iz kroga pobrane.

 

x:)x

What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Gledala zdele Glasba iz sosednje sobe.. Tak mal prevec pocukran, pa na trenutke cist nedodelan film.. je pa Jude Law igral, za kerga sem ugotovila, da je cist simpaticen, pa ideja mi je bla vsec.. mali fantek pomaga ocetu zdravniku pri porodu ene puncke... in ko jo vidi vso sluzasto in tako rece, da se bo porocu z njo x:o)x in pol valda.. cez 20 let se srecata po nakljucju.. pol je pa lustkana zgodbica o slepi sestri not, njuna je pa tko, precej prisiljena :o|o: ¸

 

Ampak OK, za tak easy nedeljski vecer je blo cist fajn.. :palec:

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Gledala v petek in bila blazno razočarana nad filmom.

 

Pa še da zbruham mal jeze ven. Mater, zakaj se nekateri ljudje ne morejo vsaj umit preden gredo v kino? Sm se skor zadušila; švic pa parfum čez.  :xx!:  :xx!:  :xx!:  Zaradi tega mi je bil film morda še slabši.

Ok, to je bilo offtopic.  x:Dx  x:Ix

Ampak film res ni nič posebnega.

itak..ameriške predelave jap. grozljivk vedno sux :xx!:

DON'T PANIC
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Itak Surya, midve že veva. Jaz ne vem zakaj folk hodi ameriške predelave gledat, originali so ful boljši, čeprav me tudi original Dark water ni kaj preveč navdušil, ker je ful že videnih for not. Zame ostaja od azijskih še vedno na 1. mestu A tale of two sisters :palec:

 

Sevrna obzorja ja, men so bila tudi kul, a kdo ve ime glavnega igralca, men je bil ful zmeraj :2src:, sam sem ime že pozabila...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jap, chandra, midve že veva x;)x ..A tale of two sisters še nism gledala, mam pa namen..Ai si že pogledala One missed call? ta je pa meni do sedaj najbl scarry..Dark water tud men ni bil ne vem kaj v originalu, sam je pa res, da so japonci mojstri v vzbujanju filinga tesnobe in nelagodnosti, zato mi je bil po tej plati kul..
DON'T PANIC
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Chandra, a ni glavni igralec Michael Constantine?

 

pa ql film je final destiny :2src: x:)x

ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

 

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>jap, chandra, midve že veva  x;)x ..A tale of two sisters še nism gledala, mam pa namen..Ai si že pogledala One missed call? ta je pa meni do sedaj najbl scarry..Dark water tud men ni bil ne vem kaj v originalu, sam je pa res, da so japonci mojstri v vzbujanju filinga tesnobe in nelagodnosti, zato mi je bil po tej plati kul..

 

 

:palec: jap Dark water je pa res kr neki :xx!: mene je ful razocaral :C: x:Dx

ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

 

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pravzaprav ni film... pac pa risanka..

sam - TO MORTE GLEDAT!!!!

za znort dbest!!! res huda scena (*pa pismu zakaj se vedno nimam tega ! :xx!:), namrec - FRITZ THE CAT! xsuperx xsuperx xsuperx

to je pa schtraufenpacht! x8Dx

simbolika, liki... VSE.. :palec: xokx

 

razmisljam namrec o temi resnost... pa se spomnim onih menihov... ko smrtno resno tam jodlajo v skupini, mrmrajoce...

... jamr jodl jamr jodl... x:o)x

in v bistvu so pa resni... jaz pa crkavam od smeha. :D :P

 

skratka, en od teh ki jih mors met (al pa vsaj nujno vidt). :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vsaj enkrat! x;)x x:px

 

morda se kdo javi.... najbrz se da pac nekak 'snet', jaz sem bebo dost za taksno. :inocent:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>a res, jaz pa se nc. x:o)x

 

nc ni k men prletel se. x:px x;)x

 

x:o)x kje si pa se vidla letece macke?

 

sej je Aakhi enkrat tud obljubljal neki.. to je celovecerc, a ne? 75 minut? Dobis, ce mi uspe dol potegnit.. sam mal traja to pri men..

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Gledala sm en film zdele, skor 2 uri in pol je trajal, na HTV2, The house of spirits. Ful dober film! :palec: (pa še igralska zasedba... Meryl Streep, Jeremy Irons, Glen Close, Winona Ryder, A. Banderas....)... prou splačal se je zamudit Stargate.... x:Dx
Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evo, gledala Dark Water. Sele zdaj opazam, da ste ze gledali in ni pozitivnih odzivov.

 

Meni je bil ta film eden izmed najslabsih "psiho-grozljivk" al karkoli je ze hotel bit, kar sem kdaj gledala :xx!: :xx!: Obup od obupa. Pa a si res ne znajo nic novega spomnit? Malce kopija kroga, pa se tud slabo kopirane fore drugih filmov. Res bedno. Pa od zacetka je se takooo vleklo. :xx!:

1/5

 

Upajmo, da bo un s Kate Hudson, kej boljsi x:)x

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

men je tko en cist pokvaril en film... ker je... hm... prdel pac nekje v blizini.... :sick:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...