Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

a clo tako oceno si dala? :eek:

jest jim ne dam več kot 5...tud smešen mi ni bil tolk, kot so ponavad balkanski filmi smešni... :vragec:

poleg vsega ostalega, kar si že naštela

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>...ne sprejemem te ideje v svojo zavest!!!! :vragec:  x:Dx  x;)x

saj ti ni treba, Fiorentinki dol visi, kako nate vpliva ali ne datum 9. marc. ;)

 

ful je dobra za glih te vloge, kot ji jih veckrat namenijo (neka fatalka, ki zj* tipa ful, pa s kakim cashem je povezano, ful ga opehari recimo na vseh nivojih x:px)

 

*

benicio del toro pa je tud riba.

 

*

 

Vcer (no dons ponoc) sem gledala Mullholand drive.....

moram priznat, da ga sploh nisem stekala.. ok, zamudila mikro zacetka, ampak vseen.

To je ta Lynch, ki ful lepo 'govori', slikovito opisuje, fantastiko vklaplja in medsvetove x^x x^x...

... pac pa..... ne zna zakljucit... ja, ok, se lohk to kao stisne k 'umetniskemu izrazanju', ki ni nujno da ma zdaj nek klasicen uvod-jedro-zakljucek.... ampak vseen... :o|o:

5 zvezdic so mu dal nekje..... me zanima, kako ga tale steka, ki je fliknil tele zvezde.

 

pac pa naomi watts - mega, ne vem ce sem jo ze opazila kje.... :palec:

me zanima kwa je pa ta. xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Glihkar pogledau švedski film "Evil".........grrrrr, skor sm v ekran skoču od jeze :angry: ......film o eni, mislim, da dijaški šoli, ki jo obvladujejo primitivni mačoti s svojimi pravili igre s katerimi lomijo, ponižujejio vse okol sebe, tud fizično :xx!: Sm se spomnu enih par fint s konca OŠ.......bljak, pismo, pa rajš hodim polomljen okol k da bi se kdaj uklonil takim bebotom.... :xx!:

 

Vreden ogleda. :palec:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tko, se bom zabarakadiral v posteljo in si dans ogledal še........Carpenterjevo varianto "Assault on precinct 13" (Napad na policijsko postajo št. 13), "Agents Secrets" z Vincentom Casslom in...in....in.....Mooniko Bellucciiiiiiiiii :2src: x:px, pa "7 sekund" z W. Snipesom........same akcija-trilerji, bemu........

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mysti a si ze gledala The Skeleton Key?

 

No jaz zadnje case nobenega filma :o|o: Si pa vsak dan pogledam del Twilight zone-a, mi je posnel tiste iz 1959, 1985 in 2002 x^x Eni so RES SVETOVNI!

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Glihkar pogledau švedski film "Evil".........grrrrr, skor sm v ekran skoču od jeze  :angry: ......film o eni, mislim, da dijaški šoli, ki jo obvladujejo primitivni mačoti s svojimi pravili igre s katerimi lomijo, ponižujejio vse okol sebe, tud fizično  :xx!: Sm se spomnu enih par fint s konca OŠ.......bljak, pismo, pa rajš hodim polomljen okol k da bi se kdaj uklonil takim bebotom.... :xx!:

 

Vreden ogleda.  :palec:

Ondskan..hud ja :palec: Ti Mick, a ti ful v videoteko hodš al tok filme dol snemaš z neta? sem nekaj časa delala v videoteki pa se mi zdi, da spadaš v ta profil x;)x

DON'T PANIC
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Gledala zdele tega Fritz the cata.. Ma ne vem no, men bolj al manj kr neki.. pac, sex, drugs & rock'n'roll.. ne vidm neke strasne poante.. niti ne kej prevec navdusena..

ja, ok, kul fora tole - crnci vrane, macki belci.. pa prasci policaji..

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jst sm gledala the skelton's key. še kr.

 

Ravno danes sva ga z xsrcx . Pa ni slab, se posebaj v primerjavi z Dark Water.

Take vsebine ze dolgo nisem gledale, pa tud konc je OK. xsrcx je razocaralo, ker je evil zmagal x;)x Meni je bil kar u redu. Not bad...3/5.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Gledala zdele tega Fritz the cata.. Ma ne vem no, men bolj al manj kr neki.. pac, sex, drugs & rock'n'roll.. ne vidm neke strasne poante.. niti ne kej prevec navdusena..

ja, ok, kul fora tole - crnci vrane, macki belci.. pa prasci policaji..

a res, mene je pa tolk zabaval, ja, seveda, sex pa tole, saam ne zarad tega...... no ja, je pa res da je ze staro ko shus tole.... cudno, da ti ni bil tolk...

men je blo vsec zarad tega, kako laufa, pa scen, pa 'kamer' (recimo prizor ko umira, ko je ves lajf biljard igral, pa ona osmica, pa srcni utrip pa vse to... pa TAKI stosi, to je blo men zakon.... uni zhidi v cerkvi... pa na zuru ko jih odplakne v odtok skreta.....), nisem vidla sam sexa pa rokenrola not. xDDx

a si ga dol snela? odkod? kako to nardis?

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ravno danes sva ga z  xsrcx . Pa ni slab, se posebaj v primerjavi z Dark Water.

Take vsebine ze dolgo nisem gledale, pa tud konc je OK.  xsrcx je razocaralo, ker je evil zmagal  x;)x Meni je bil kar u redu. Not bad...3/5.

 

čak mal, a pol dark water ni tok gud al kaj? Mene je pa vlekl to gledat...pa mi skelton ni bil tok no, ok tud mu dam 3/5. :o|o:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>a res, mene je pa tolk zabaval, ja, seveda, sex pa tole, saam ne zarad tega...... no ja, je pa res da je ze staro ko shus tole.... cudno, da ti ni bil tolk...

men je blo vsec zarad tega, kako laufa, pa scen, pa 'kamer' (recimo prizor ko umira, ko je ves lajf biljard igral, pa ona osmica, pa srcni utrip pa vse to... pa TAKI stosi, to je blo men zakon.... uni zhidi v cerkvi... pa na zuru ko jih odplakne v odtok skreta.....), nisem vidla sam sexa pa rokenrola not. xDDx

a si ga dol snela? odkod? kako to nardis?

Z neta x:o)x Ja, sej dobis, te mam v mislih, sam nimam tle pekaca, pa moram laptop domov pritrogat in doma posnet..

OK, nisem prav natancno gledala, preskakovala dolocene scene.. ja, mas prav, s tega pogleda je zanimiv. Pa mogoc bi mogla stvar gledat tko, da je bla 10 let pred mano narejena... :inocent: Uff... ja, 72... Ja, no, mas prav, bom se enkrat x;)x x:Dx x:o)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma saj sory... :|||

jaz pa taksno zganjam...

zdaj bos 5x premislila, ce bos gledala kaj, kar bom priporocala. x;)x x:px

ne se zdaj silit... je pa res tko, jaz sem ga fulkrat gledala (celo v kadre stotisockrat, ker smo naredil en tak... mix, smo ga naslovili acid video mix, kasnej je to nekdo pol spljackal, original, na kersnikovi), pa sem vsakic se ful novega not nasla, vidla...

ja, zna bit na kadre dolgocasno (men recimo uni kadri z junkyji), sam mas knjiznice, pa kako je narejeno, da so zadeti, ko se vse rola... pa lenobno govorijo. glasovi.... no men se ne zdi zastonj kultna tale risanka.

 

joj sam stanovalca pa res mors gledat! x;)x x:px

sam res, med mojimi desetimi je ziher not, po mojem pa tud med petimi. cist shizim.... xyesx

visek ustvarjanja Polanskega (rosemary's baby je brez veze, zame, recimo). n o r o xyesx

 

no morda mas pa cist drugacen okus... sam vseen, to je TREBA gledat... tko kot bunuela, felinija in taksne mojstre. xyesx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...