Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

Zdele se začne en dobr flm ( na Prva TV) Equilibrium. Glavno vlogo ima Christian Bale :2src: . Se ga splača gledat!

Ker nateg! :vragec: Brlim tam pred tv-jem do ne vem kdaj, potem pa sploh ni blo filma xrolleyesx

Support bacteria, they're the only culture some people have!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

gladiator mi je bil hud film... :palec: :palec: :palec:

sva ga šle z mami vsaj petkrat gledat v kino...da ne rečem kokrat sva ga gledale doma...bog ve če kaseta sploh še dela x:Dx xrolleyesx

NE STORI DANES TISTEGA, KAR LAHKO JUTRI PRELOŽIŠ NA POJUTRIŠNEM...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A kdo gleda Cheaters na Reality TV??

 

Enkrat sem gledala pri prijateljici x:o)x En tipcek je hotel vedeti, kaj njegova zena dela in je seksala z njeno prijateljico. x:o)x Me na nek nacin spominja na Jerryja.... x:)x x:Dx

 

Aja, kot sem ze omenila...gledala sem Crash. Po mojem mnenju si je tudi bolj zasluzil Oskarja kot Brokeback mountain. Film me je "zadel". Zgodbe se prepletajo, so cloveske, vecina realnih, skratka :palec: Eden izmed najboljsih filmov.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sn si pogledal en čist luškan film...Love actualy xsrcx :palec: V bistvu res, v bistvu je velik ljubezni na svetu, sam k da je nekak ne zaznamo, ne vidimo dovolj. Kul filmček, nč posebnega, ampak prijetn, luškan.... x:)x xsrcx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Glihkar vidla da bo Love actually v nedeljo.. Ja, Mick, ful luštkan filmček.. JAz sem se en dan spravla, ko res ni blo druzga, kao romantična limonada.. pa bla pol precej navdušena.. ni tko blazno pocukran.. (+ Alan Rickman igra x:px x:o)x )

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...