Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

A ne?

Res pravi simpaticen humor, slovenski produkt, ki se ga ne rabimo sramovati.

A ne - mi smo hotli nekaj 'alter' kao in vse...

Tile ta stari so pa zakon, no, predvsem tadva, jih je pa se kaj.

 

... "Gospod zupnik, sej ste vi tud dec"...

x:Dx x:Dx x;)x x8Dx :palec:

 

*Saj imamo temo Slovenski film - pa smo prevec smeskotov pa colorjev pa vsega uporabili, pa se mi ne da popravljat... Potem pa ni tako pregledna tema (se s starega foruma, ko se je pri selitvi popacilo).

 

p.s. Ja, Sugmana sta res carja - oba. :palec: :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aha, Tina se mi zdi, da ravno v tem tednu igra (in sem ravno razmisljala, da bi 'pustila', no, 'povabila' tamalega gledat, ker mu bo po mojem ful vsec). x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V soboto 1.11. je ob 21.10 na POP-TV

 

Sem ga pa zasledila tudi na avstrijski tv - mi je bolj všeč, ker nimajo reklam med filmi in serijami in lahko v miru gledaš.

 

x:)x x:Ix

http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/71.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Življenje je lepo - to je eden najboljših filmov, kar sm jih kdaj gledala. Te spravi od smeha do solz in nazaj.

 

Šesti čut - zanimiv konec, pa Bruce je tko fejst, k mojmu dragemu podobn.

 

Seven - brrrrrr

 

Matrica - komi čakam tretji del, da vidm kako se konča vsa zadeva, ker je drugi del postavu več vprašanj, kokr je ponudu odgovorov. x8Dx

 

Igra - nikakor se nism mogla odločt, kdo je na čigavi strani in kaj je res. Je to res igra?

 

Rada imam napete filme, ki me ne pustijo hladne. Tudi če je moj odziv na koncu "Packi so me tkole zavedl", "Kje je pa konc",...

 

Všeč mi je bil tudi Krog. Sem ga gledala kake dva mesca nazaj na DVDju in je kot posebn dodatek sam un filmček, pa si ga nism upala pogledat. Zihr je zihr. x;)x

Drrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.........
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kok oba Šugmana not igrata?

Jernej... a je on Peter??? Ne, sej takrat ga še ja ni blo?

Zdej je cikel filmov Claude-a Chabrol-a na htv 1 ob pondelkih.. full dobri so, sem jih že enkrat gledala, no zadnjič je bil prvi, in to ČB, tistga včeri pa bom gledala danes... res dobra vsebina, karakterni igralci in to.. v njegovih filmih pogosto igra Stephane Audran.. al neki podobnega.. Mi je full dobra igralka.

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joj un film, prejšnjo sredo.. slovenski.. ko se tiste pičke po Kolpi spustijo.. vsebina nikakva, rahlo na Preživetje (al kaj je že bil z Burtom Reynoldsom), pa mal lezbičnih scen, konec pa tak da ne veš al je šla z vlakom, al v vodi kje leži...

Full šit. Bi lahk bil kej boljšga glede na to da je Maja Waiss al Weiss režirala... sicer pa od glupga scenarija ne more biser ven prit.

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joj un film, prejšnjo sredo.. slovenski.. ko se tiste pičke po Kolpi spustijo.. vsebina nikakva, rahlo na Preživetje (al kaj je že bil z Burtom Reynoldsom), pa mal lezbičnih scen, konec pa tak da ne veš al je šla z vlakom, al v vodi kje leži...

Full šit. Bi lahk bil kej boljšga glede na to da je Maja Waiss al Weiss režirala... sicer pa od glupga scenarija ne more biser ven prit.

Sm gledala film, pa ga tut nism glih zaštekala. :xx!:

Drrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.........
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

STOKER'S DRACULA ...

:palec: Zakon... Kul, totalno...

Nosferatu tudi, bolj arty pac, a Drakula res zakon. Sem celo -priznam- imela predsodkec pred filmom, se v zacetku morda, a me je potem kar prec totalno pritegnil in preprical. Dramaticno! Vesoljna Love story! x^x

 

.. Ja, danes je Noc carovnic po tv... Mogoce ga gledam. Ze dolgo ga nisem.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...