Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

Šla gledat pol včer čevlji umrlega..

 

aaaa!!! Čist morilski film za ob 11h zvečer, sem bla prepričana, da ne bom mogla zaspat. Totalen triler, pa obrati v zgodbi na vsake 10 minut.. Kul v bistvu, sam če ne marate nasilja, rajši ne priporočam x:o)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jst sm pa vcer gledau jarmuschov film Strti cvetovi, en spanski odfuk: Nora ljubezen... oba zlo solidna!! :palec: :palec: :palec:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A niste pred nekaj casa komentirali Emily Rose, da je slab? Al je to sam moja domisljija?

V glavnem, v torek sva sla gledat in je bil meni prav vsec. Malce drugacna srhljivka, ki je vseeno malce za zamislit. Tako kot vecina stvari, povezanih z vero.

4/5

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meni se zdi, da so rekli, da je dober ... pa ful creepy. :O: x:Dx

 

še nisem gledala :o|o:

 

 

aja pol pa upsi x:Dx

ja od vseh teh kvazi...od dark water, the cave, skeleton's key ( ta mi je bil se kul ), krog...je ta najbolj poseben. :palec:

 

videla sem reklamo v kinu za fightplan al neki tazga...Jodie Foster...trailer mi je vseeeeec. like her x:Ix

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
No sej jest grem v kino ponavad tud grozljivke gledat, to pa zato, da me je pol manj strah, ker po kinu še kšna pjačka pade, pa pogovor še o čem drugem in mi gre pol film mal iz glave x:Dx pa še sama seb se zdim smotana da me je lahko sploh strah :o|o:

jaz pa ravno zato grem v kino, v gledališče pa še bolj, da me nekaj porine naprej, da mi da misliti, oz. še prej, da vzbudi v meni močne filinge, potem kako uro potem še študiram in kasneje še v prebliskih. saj, zaradi katarze, ničesar drugega. :vio:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A ima kdo kaj pojma če se da v kaki ljubljanski videoteki dobit od Wendersa Zgodbo o lisboni?

 

Sem mal brskala po netu, pa brez uspeha :sori:

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meni se zdi, da so rekli, da je dober ... pa ful creepy. :O: x:Dx

 

še nisem gledala :o|o:

 

Men je bil kr ja! Sicer pa sem šla v kino na blef, brez da bi vedla kaj grem gledat, še naslova ne (ker sta mi bratranca karto kupila), pa tud reklam nisem vidla in mi je bil pomojem zato tok všeč, ker nisem nič pričakovala. Sej tko je še najboljš, ne pa da si v glavi že nardiš, kaj pa kako bo, pa še v reklami ti itak nabolj grozne odlomke že pokažejo.

It's a dog eat dog world
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Paša za ženske oči.....Clooney, Pitt, Garcia, Damon, Affleck itd...... x;)x

mhmmmm x:px so zelo pravo ekipo zbral za tale film.... x;)x x:px

 

pa ne men je drugac tud sam scenarij full hud in vse.... mislm tale rop - cist me je impresioniru, hehe pa kako so fajn unga tipa nategnil.... :palec: zakon

 

Po dolgem času spet pogledal film La vita e bella x;)x Eden mojih boljših filmov. Tudi film La Tigre e la neve ni slab. Se ga splača pogledat, čeprav me na nek način spominja na la vita e bella.

sam men je pa tak cudn film.... ga zacnem gledat in ga gledam 10 min, potem pa obupam.... x:Ix nekak me ne potegne, da bi si ogledala cel film

Uspeh je drznim zagotovljen!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sam men je pa tak cudn film.... ga zacnem gledat in ga gledam 10 min, potem pa obupam.... x:Ix nekak me ne potegne, da bi si ogledala cel film

 

Zanimiv je način prikazovanja grozot, ki so se dogajale, otroku in neposredno tudi nam gledalcem, prek igre. Če si gledala film le 10 minut, potem si zamudila najzanimivejši del filma x;)x Poglej si ga x;)x

Popravljeno -> bik1975
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zanimiv je način prikazovanja grozot, ki so se dogajale, otroku

 

ki mu jih je oče, da bi ga zaščitil, prikazoval kot igro... x;)x ...se strinjam, odličn film, en boljših nasploh.

x:)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa sej 11 ni tako slab, 12 je polomija.

V 11 ne igra Affleck.... :o|o:

 

Pitt je pa men tko no...ni mi ravno x:Ix

 

Aja, ogledala sem si film Just like heaven ob gonjenju sobnega kolesa

x:o)x Bedarija.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

..zdele je na Popu 25th hour od Spike Lee-ja... se splaca pogledat, ce se niste gledal!! :palec: :palec:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...