Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

...dan bom zacel s Things to do in Denver when you're dead... definitivno enim najbolj spregledanih filmov ever... kera igralska zasedba: Andy Garcia, Christopher Walken, Steve Buscemi... same legende... :palec: :palec: :palec: :palec:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

..zdele bom pa se Negotiatorja pogledal (tut ze enih 5-ic)... pizda pa zakaj zdaj ne delajo vec takih filmov??? :C: :C: :C:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:onfire: :onfire: :onfire: ..neverjetno... kaj bodo danes ob 20h na A kanalu vrtel... Cape Fear... de Niro v najboljsi izvedbi!!!... obvezno za tiste, ki se niste gledal!!!:onfire: :onfire:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

U, kle je pa DeNiro res bed guy....kr psiho varianta. :O: Dobr film, ja. :palec: Bom najbrž gledala....Samsonajt, a lohk k teb pridm gledat, da me boš držu za roko, če me bo strah? :inocent: x:px x;)x x:Dx

..ce te bom jaz v zameno lahko za kaj druzga drzal... x:Dx x;)x

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A za koleno? :inocent: Prov, pol pa lahko.. x^x

...deal!!!... saj ti imas itak joske do kolen... x;)x

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dons bo ob 21:50 (mensezdi) na pop tv (mensezdi) film Nevarna razmerja.

... ce niste vedel.. pa eni ga morda se niste gledal, je pa svetski film, priporocam! :palec:

sploh vse je dbest, se posebej pa bodo navduseni obozevalci (in seveda obozevalke) Johna Malkovicha. :palec:

(igrajo pa se fantasticna in tu se posebej dbest glen close, pa mlada uma thurman in celo mensezdi keanu reeves in seveda michelle pfeifer)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Gledal King konga, fenomenalni efekti, mal predolg, igralci pa čist povprečni...

 

 

 

 

ja sej ko sem jaz gledala na strani od koloseja pa sem nekaj brala pri tem filmu sem samo gledala kak je dolgi..... mislim da 3 ure......

x;)x x:Dx

 

 

 

 

lp, robidica x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

v bistvu je o spletkah, Metal girl (dobrodosla :) :palec:), pa o tem, da se goljufanje v ljubezni ne splaca, pa da vsakdo slej ko prej prileti na mino, vcasih pa je to usodno.

se dogaja v tam enem 18. stoletju, pa je ze scena pasa za oci (se clo zame, ki ne maram zgodovinskih pa takih filmov pa 'starinskih').

Not je ljubezen, ponos, moc, spletke, film z blazno mocnim sporocilom...

in ce nic od tega te ne zanima, se ga splaca gledat zaradi izvrstne igre glavnih igralcev, predvsem malkowicha in glen close.

tud pfeiferca je dbest, sam mi je ljubsa v drugih vlogah, no tle je pac tocno taksna morala bit.

drugac pa - tragicna zgodba, sam hudo dobra.

Je nastala po knjigi (mislim da je clo istoimenska), ki je njena posebnost nekaksna, da sestoji pravzaprav iz pisem, ki sta si jih izmenjavala glavna akterja...

tako je film res potegnil iz te zgodbe dbest in jo tudi super artikuliral. xokx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, tale film pa res eden boljših :palec: Malkowich sploh hud :palec: :palec:

 

Sem ga v bistvu že precejkrat gledala (celo vem za kaj se gre že x:o)x ) Tko, ful te potegne..

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xrolleyesx juj, že vidim, da bom celo noč pred TVjem presedela..

Evo, moj seznam za danes :

Rt strahu, Nevarna razmerja, Willow, hombres felices.. (tlele zadnja dva sta neki bliz skupaj, bo treba mal šaltat med enim in drugim..)

 

Nič, grem si eno porcijo čokoladnih žepkov spečt, da ne bom lačna pol x:o)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xrolleyesx juj, že vidim, da bom celo noč pred TVjem presedela..

Evo, moj seznam za danes :

Rt strahu, Nevarna razmerja, Willow, hombres felices.. (tlele zadnja dva sta neki bliz skupaj, bo treba mal šaltat med enim in drugim..)

 

Nič, grem si eno porcijo čokoladnih žepkov spečt, da ne bom lačna pol x:o)x

 

a lahk pridem tud js mal pogledat pa en žepk popapat? xrolleyesx x:o)x

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ej, mam ful majhen ekran, pa se težko dva pred njega stlačta... x:o)x

...match, set, game for aliana! x:Dx x:Dx

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xyesx Ne b mogla bolš povedat.

 

Aliana, a loh jst pridem? :inocent: Sej jst mam čist ozko glavo. :lol:

...glavo ze... a rit bos pa k sosedom dala??? x:Dx

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xyesx Ne b mogla bolš povedat.

 

Aliana, a loh jst pridem? :inocent: Sej jst mam čist ozko glavo. :lol:

nhja... da se bom pol s tabo stiskala.. nhja.. :inocent: Lej, bom si jaz tud plazmo nabavla, pa se pol zmenma, prav? :inocent:

 

Pa še maček je zdele ves besen, k sem mu kremple strigla, pa nočeš pridt zraven... x:o)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nhja... da se bom pol s tabo stiskala.. nhja.. :inocent: Lej, bom si jaz tud plazmo nabavla, pa se pol zmenma, prav? :inocent:

 

Pa še maček je zdele ves besen, k sem mu kremple strigla, pa nočeš pridt zraven... x:o)x

Ne, to pa res ne. Pa še Seal bi bil jezen name, k b mene vzela. Dobr si to zglumila...poklič me pol. x;)x x:Dx x:Dx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...