Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

..uf, vidim da sm se tamle zmotu... sej mislu sm prav... ju3 je Man on the moon... ja ta je od Kaufmanna ne... Trumanov show je pa big brother varianta... uf, kok me base tlae low carb... :xx!:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Šele zdaj?

 

jaz sem ga videla že pred nekaj meseci. :inocent: Nič posebnega scer, remake ... za ljubitelje grozljivk pa obvezen ogled, že zaradi tega, ker gre za remake ene izmed bolj znanih grozljivk.

Pa ti vse ful prej gledaš! x:Dx

Ja The fog (original iz 1980) je pa grozljivka, ki je v meni burila strahove v otroških letih, tko da je ogled zame obvezen! :palec:

Včeri sva šla z dragim gledat Senca preteklosti... najprej sm se pritoževala, pol pa ko se je film začel, mi je pa tok hudo ratal (še posebi, ko je enmu un stric pol frisa stran odstrelil x:Dx )... hehe... Po koncu filma jz vsa navdušena, moj dragi je bil pa kr bled! x:Dx LOL

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx Nism jst kriva. x:px Saj kot kaže bom nekaj časa brez neta doma (fuck Siol), pa bom v zaostanku. :o|o: x:o)x

 

Ko sem bila majhna, sem tudi jaz gledala The fog, ja ... me je blo strah. V tem rimejku pa dajo dosti na zvočne efekte, se mi zdi ... ma ni slab, kr oglej si ga.

:OO!: :OO!: baaaad .... zvok je najhujš! če bi bla tišina, bi blo vse kul! Tko pa največ muska nardi, pa efekti....... k te kr s stola vrže... :O:

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hja, je zanimiv pri tem the Fogu (še ta starem). Kar je film delalo groznega, je bil samo strah in panika pred meglo, ne pa sama megla. Me asociira na siceršnje življenje, ko zarad marsikatere stvari tak halo zganjamo, sama stvar pa ni niti četrt toliko grozna. xrolleyesx
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hja, je zanimiv pri tem the Fogu (še ta starem). Kar je film delalo groznega, je bil samo strah in panika pred meglo, ne pa sama megla. Me asociira na siceršnje življenje, ko zarad marsikatere stvari tak halo zganjamo, sama stvar pa ni niti četrt toliko grozna. xrolleyesx

men so ble pa une rdeče oči, pa kljuke namest roke fuuuuuuul grozne! :OO!:

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ravnokar predvajajo na eni od italijanskih televizij Charlie's Angels :xx!: Ko ni drugega, tud to je dobro...seveda najprej linin.net x:Dx x;)x

 

p.s. kaka limonada od filma...one bi pa ble za ponucat... :vragec: x:px x:Dx

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men pa še ene par MB manjka do Labyrintha... z D.Bowiejem.. To pa naj bi bil res film, ne dokumentarc.. x:o)x

 

Drugač pa jutr po šolski dolžnosti še enkrat gledam Diarios de motocicleta, a se kdo pridruž? Sam bo brez podnapisov... :inocent:

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men pa še ene par MB manjka do Labyrintha... z D.Bowiejem.. To pa naj bi bil res film, ne dokumentarc.. x:o)x

 

Drugač pa jutr po šolski dolžnosti še enkrat gledam Diarios de motocicleta, a se kdo pridruž? Sam bo brez podnapisov... :inocent:

 

Pridem jaz x:Dx Saj boš ti prevajala...ane !? :inocent: x:o)x

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

se strinjam

 

:xx!: podcenjevanje inteligence se mi zdi ta film

 

Da ki sam podcenjevanje...!? x:o)x

 

p.s.Mysti, kak lep uček ! x:Ix x;)x

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kaj je to? Dnevnik motorista? ne poznam ... :ermm:

Sej blo lani na Liffu, pa v kinu.. Motoristov dnevnik so prevedli, mensezdi.. O Che Guevari, ki je kot mulc s svojim frendom prepotoval skor celo J Ameriko z motorjem.. (kao..)

 

 

Ja, Santos, itak x:o)x še kokice si nardiva zraven x:)x (sem hotla z veliko napisat Kokice x:o)x )

sam enkran mam še zmer majhen...

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sej blo lani na Liffu, pa v kinu.. Motoristov dnevnik so prevedli, mensezdi.. O Che Guevari, ki je kot mulc s svojim frendom prepotoval skor celo J Ameriko z motorjem.. (kao..)

Ja, Santos, itak x:o)x še kokice si nardiva zraven x:)x (sem hotla z veliko napisat Kokice x:o)x )

sam enkran mam še zmer majhen...

x:Dx Zakaj z veliko Kokice ?(sorry, morda sem mal blond) !? x:o)x x:Dx

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ah, nč, čist mim fora v bistvu.. x:o)x

 

čist avtomatično sem Shift pritisnila in napisala z veliko, a veš, kao Kokica, the one, ki je članica LNF...ker mi je čist v podzavesti to kot ime, ne pa kot pač.. kokice..

ah... bljuz... x:o)x x:o)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ah, nč, čist mim fora v bistvu.. x:o)x

 

čist avtomatično sem Shift pritisnila in napisala z veliko, a veš, kao Kokica, the one, ki je članica LNF...ker mi je čist v podzavesti to kot ime, ne pa kot pač.. kokice..

ah... bljuz... x:o)x x:o)x

Torej sem prav razumel...hehe Saj cool, lahk narediva tud kokice s tamalim ! x:Dx x:o)x

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

s tamalim, ta velkim...čem?

tuki sem pa jest blond...

s čim se delajo kokice, da je malo ali veliko? :ermm: x:o)x

 

 

xnckrivx

 

 

če je pa mišljeno, da se s tamalim delajo male Kokice, pol mi je pa mal bolj jasno x:Dx

:lol: :lol: :lol:

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men pa še ene par MB manjka do Labyrintha... z D.Bowiejem.. To pa naj bi bil res film, ne dokumentarc.. x:o)x
joj, a daj?! Ko je bla Daša majhna (ene 6-7 let), ga je 100x hotla gledat in se je to včeraj spomnila, kolk da bi ga spet gledala, ker jo prav zanima, kaj jo je tko potegnilo v tem filmu...

 

 

... jaz pa čakam, da se Narnija pa What the bleep zloudata...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx x:Dx x:o)x

kaj smo zbrko naredil s temi KoKiCaMi...

 

joj, a daj?! Ko je bla Daša majhna (ene 6-7 let), ga je 100x hotla gledat in se je to včeraj spomnila, kolk da bi ga spet gledala, ker jo prav zanima, kaj jo je tko potegnilo v tem filmu...

... jaz pa čakam, da se Narnija pa What the bleep zloudata...

A res? hudo... No, jaz sem po prvem prizoru (prewiev..) dobila občutek, da je nek fantasy tole.. Kar pomen, da mi bo všeč x8Dx :palec: A ga imata? Vama pošljem?

 

Narnia :palec:

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

- Holy Mountain - JODOROWSKY ALEJANDRO

"Most directors make films with their eyes; I make films with my testicles." - Alexandro Jodorowsky

"I ask of film what most North Americans ask of psychedelic drugs." - Alexandro Jodorowsky

"I don't live in France, I live in myself." - Alexandro Jodorowsky

 

- Lost Highway - LYNCH DAVID

- Visitro Q - TAKASHI MIIKE

- The Piano - JANE CAMPION

 

Hayao Miyazaki-> Spirited Away and Princess Mononoke , My Neighbor Totoro ... Nausicaa, Porco Rosso...

:onfire: :onfire: :switz: xsrcbumx

Sleeping with Andy Warhol!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...