Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

w:Iw Ravnokar gledam že desetič - Titanic x:o)x Kaj čem, ko je zgodba neverjetna, pa emocije so hude...pa tud je zlo romantičen...eh kaj smo pripravljeni storit za ljubezen, vse ! x:Ix
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Titanic mi je bil dobr samo zaradi Billya
"Pri ptičih je vse nagon, tudi zvestoba je nagon. Nagoni so čisto v redu ... V naravi je vse lepo urejeno... Človek ima pa polna usta ljubezni pa čustev, pa ne vem kaj še. Potem pa v imenu ljubezni pusti svoje mladiče. A skrbi za svojo vrsto? Vraga! " (monolog iz filma: Pod njenim oknom)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a je že kdo gledu tale film Brodolom(Tom Hanks), dones je na pop-u ob 20h, js bom gledu x:o)x

Že gledal in to v kino ! Super filem, vreden ogleda !! x;)x :palec:

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...Cast away... good shit! :palec: :palec:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cast away mi je bil dolgocajten....sej Hanks odlično igra, samo kadri so predolgi, skos je sam... no, res se moraš poglobit v ta film in ga začutit, je dost težek...pol ti je pa lahko všeč x;)x
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:)x ti kr glej. Meni je bil pa super film. res je, da je ful časa sam ... sej je brodolomec. x:o)x Ampak ... no, morda tebi ne bo všeč, ampak meni je bil zelo.

 

hvala misti x:o)x ej če Tom Hanks igra, pol mi bo zih dobr x:)x

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hmm... a mi zna kdo citirat tist, k na začetku al pa koncu filma napišejo.. characters in the movie are fictional blablabla... ne najdem nikjer... :sori:

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hmm... a mi zna kdo citirat tist, k na začetku al pa koncu filma napišejo.. characters in the movie are fictional blablabla... ne najdem nikjer... :sori:

....any similarity to actual events or persons is completely coincidental....

 

:inocent:

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včeraj so prvič predvajali na italianski tv - Pearl Harbor ! x^x Sicer sem ga že gledal 10krat. :inocent:

Zgodba je nevrjetna. :O: :C:

 

:palec:

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

The Fog....sem gledala na imdb...po moje se nisem videla slabse ocenjenega filma x:o)x Tako da me ne vidi. Baje sploh ni strasen, niti nic.

 

Sem v teh dneh gledala dosti filmov, samo sem pri vseh zaspala x:Ix

 

Aja...ne...Satanov Klan... :xx!: :xx!: :xx!: :sick:

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...