Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

Zopet sm na DIVX gledu Donald Darko. Jutr' opolnoči pa bo na RTVSLO 1 Red thin line. Dober antivojni film. Še posebej je hudo tista scena, ko se mladi in najstniški vojaki, polni žara in ideala po bitki postarajo in to opaziš, kamera jih naredi starejše.
Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

Pravkar sem si ogledala film Dead Poets Society (Društvo mrtvih pesnikov), robin Williams v glavni vlogi.

Dober film, film, ki se dotakne.

 

Ko bi le naši otroci imeli profesorje kot je bil Keating.

Da bi vzljubili Preverta, Jesenina, Petrarko, Puškina, Nerudo...

Včasih mi je dovolj, da preberem enkrat pesem...in ponese...v drug svet, v drugo dimenzijo...

 

Danes sem dobila eno OS...tako... x:Dx xrainbowx ...ki ko ga prebereš... ne potrebuješ xscratchx , ampak začutiš xwizardx ...

Zamena za poezijo... (hvala x;)x )

 

Film priporočam :palec: xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes sem dobila eno OS...tako... x:Dx xrainbowx ...ki ko ga prebereš... ne potrebuješ xscratchx  , ampak začutiš xwizardx ...

Zamena za poezijo... (hvala  x;)x )

lepo

 

Veš, da ti malo zavidam!.. x:Ix

 

Lepo se imej, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica
Veš, da ti malo zavidam!.. x:Ix

Nič zavidat Vojko.

 

Saj veš...

vsi smo deležni kdaj lepih misli, vendar moramo SAMI biti naravnani tako,

da smo jih v danem trenutku sposobni spustiti v xsrcbumx ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pravkar sem si ogledala film Dead Poets Society (Društvo mrtvih pesnikov), robin Williams v glavni vlogi.

Dober film, film, ki se dotakne.

 

Ko bi le naši otroci imeli profesorje kot je bil Keating. ...

Ja, :palec: - sva tudi midva s tamalim gledala, sem vedela, da mu bo vsec, sem mu celo sama 'ponudila', da lahko gleda, kljub temu, da se je zacel sele 21:10.

Vsec so mi sploh filmi o prijateljstvu in lojalnosti in ki kakorkoli spodbujajo razmisljanje s svojo glavo.

 

Tim se je razjezil na fotra: kaksen oce, kako je nesramen...

In ceprav sem seveda sama pomislila najbrz podobno, sem nasla pozitivno besedo za oceta... Da je tudi on bogi, skratka.

In da tudi on ni kriv.

Pa dobro so igrali vsi, ne samo Robin Williams, ki je res Car, ceprav ne shizim ravno nanj, mu je pa treba priznati, da je v nekaterih ali skoraj v vseh filmih izvrsten.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...
Slo 2......23.10.....The Rose......film o odlični rock pevki Janis Joplin :palec:  :palec: ........baje tudi film odličen......izjemna Bette Midler...v glavni vlogi :palec:  :palec:

Sem gledala ta film..... Bette Midler mi je bla tko všeč, da sem snela z neta kar nekaj komadov, ki jih poje... Ful dobr glas ima...

 

Včeraj sva s Klemenom gledala VanillaSky - Ful mi je bil všeč (dialogi, scenarij, igralska zasedba :palec:

 

Drugače pa so meni izmed najboljših filmov: Let nad kukavičjim gnezdom,

Casablanca, Boter 1 in 2 in 3, Šund (Tarantino :palec: ) ......

Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.

M. H. Alderson

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sicer ne spada ravno pod"filmi, ki so nam najbolj všeč", ampak ker noben ne komentira...

 

Matrica 3 - SUCKS!!! Skratka Matrica Revolucija je EN PODN! :xx!:

 

Pa sta mi bila 1 in pa Reloaded res všeč. Potem pa čisto nepripravljena na tole.. xrolleyesx , holywoodsko potegavščino... :o|o:

 

 

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kakšne vrste film rada pogledam, je odvisno predvsem od mojega počutja x:)x . rada imam komedije, take ko se neumni prizori navezujejo en na drugega in je od vsega najbolj smešna zmešnjava x:Dx . komedije zato, ker se zelo rada smejim x;)x

pritegne me tudi kakšen triler - samo ne maram krvavih :sori:

drugače so mi pa ljubši dokumentarni filmi z različno tematiko: daljna zgodovina, živalski svet, raziskave človekovega razmišljanja, delovanja .... xDDx

P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V petek filmski večer.Na divx gledal "Klub gospodov" ali nekaj takega (Sean Conery & co.) - večje bedarije že doooolgo ne,.. ma kr neki, v zavezniški družbi vampir v obleki ženske,Dr.Jekill,Dorian Gray pa Invisible man in Captain Nemo z Nautilusom in seveda Mr.Sean C.Halooooo in ta ekipa se je lotila rešit svet .... :wacko: :blink: :xx!:

 

...no potem Tomb raider2,tukaj sem vsaj vedel kaj pričakovati,tako da sem se zraven prav fajn zabaval.

 

...The core - reševanje in potovanje v središče Zemlje,..noh ja ne bi ne vem kaj komentiral (zanimiva samo teza v filmu,kaj bi se zgodilo, če bi se zemeljsko magnetno polje porušilo, sama izvedba filma pa me je pustila bolj v pričakovanju in bolj slabe računalniške grafike) :xx!:

 

....me je pa prijetno presenetil "Minority report" s Tom Cruis-om v glavni vlogi(Tom igra policaja,ki preprečuje umore na osnovi videnj treh za to sposobnih ljudi),več ne bom povedal - priporočam ogled.

Glej naprej, če se le da,...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Filmopoznavalci!

A pozna kdo film Kaligula?

Videla sem nekoč neke odlomke, pa me je kar pritegnilo; film je, se mi zdi, iz 60. let...

Prosim za pomoč pri iskanju!

Oj.. Ja, jaz se spomnim Kaligule (bila je mislim da tudi nadaljevanka) - filma.

Mislim, da ni bil narejen zelo v stilu spektakla... a bolj nekako... alter...

Spomnim se celo igralca... samo ne vem imena... Hm... je pa angleski igralec oz. od tam nekje, morda skotski - to pa je tudi vse, kar vem... To je ta, ki je igral tudi v Peklenski pomaranci...

Morda Malcolm McDowell... a lahko da sem cisto mimo usekala... (oz. da sem kaj zamesala).

Utrgan film, kolikor ga imam v spominu, a mi je pustil vtis, ocitno - saj sem ga gledala morda kakih 15 ali celo 20 let nazaj...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vtz: heh... to je pa spomin a la marsica... x^x x;)x

 

Dam za stos v Iskalnik Malcolm McDowell in je res to to - in se najdem tole zate.

 

Tako da, Uma, izvoli link:

 

http://www.geocities.com/malcolmtribute/

 

(*to najdes v stolpcu na levi - Caligula)

 

Sem ti pa tole skopirala s sajta:

 

Cast

Character Actor

Gaius Caligula Malcolm McDowell

Drusilla Teresa Ann Savoy

Caesonia Helen Mirren

Tiberius Peter O'Toole

Nerva John Gielgud

Longinus John Steiner

Macro Guido Mannari

Chaerea Paolo Bonacelli

Charicles Leopoldo Trieste

Claudius Giancarlo Badessi

Livia Mirella D'Angelo

Ennia Adriana Asti

Gemellus Bruno Brive

Mnester Richard Parets

Subura Singer Paula Mitchell

Giant Osiride Peverello

Proculus Donato Placido

Messalina Anneka Di Lorenzo

Agrippina Lori Wagner

 

Directed by Tinto Brass

Written by Gore Vidal

 

Additional Scenes Directed by Giancarlo Lui and Bob Guccione

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

se spomni kdo Butnskale?

 

... no Mici, dajmo zdaj enga poljubnega (kao fristajl) ... Mici vzame zalet ... v počasnem posnetku trešči z glavo ob skalo (tup :eek: ) in se v hitrem posnetku zruši na tla ... pa pol to v raznih variacijah nekajkrat ponovijo ... ajaj, sem se res nasmejala do solz x:Dx totalno odpičeno ... x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

 

se spomnim.....samo

to je bla RADIJSKA IGRA

 

marsa se tut zih spomne... x;)x

k smo jo v škucu po nadaljevanjh hodil poslushat....

 

 

666 piropraktikou....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... butnskala ... ... k smo jo v škucu po nadaljevanjh hodil poslushat....

:palec: :palec: :palec:

x;)x xDDx

Kultno, to je bilo tedaj! x!x :eek: :O: x:Dx x:Dx x:o)x x:px x8Dx

 

Ja, ja, butnskala... Fanchi... x:Dx :8):

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...