Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

The Fog....sem gledala na imdb...po moje se nisem videla slabse ocenjenega filma x:o)x Tako da me ne vidi. Baje sploh ni strasen, niti nic.

 

Sem v teh dneh gledala dosti filmov, samo sem pri vseh zaspala x:Ix

 

Aja...ne...Satanov Klan... :xx!: :xx!: :xx!: :sick:

A ti gledaš po oceni??? :eek: joj kwa boš dobrih filmov zamudila! x:Dx

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pravzaprav se mi je zdela tista ocena na imdb se najbolj realna...pac glede na vse filme, ki sem jih gledala. V vikendu, mladini in podobno..na tisto se ne oziram, tukaj pa le glasuje vecje stevilo gledalcev.

In ce pride do take majhne ocene...ne vem no :sori: In ce film po lestvici najslabsih pride pred Barb Wire, se mi ga resnicno ne da gledat :o|o:

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hmmm...to je v bistvu film, kjer se pobijajo in mucijo. Vsi so trceni, zato se mucijo se mal bolj. Razen necesa v bistvu ni nic paranormalnega, pac skupina ljudi, ki uzivajo v ubijanju in mucenju...satanovi pripadniki...hoce biti malo komicno, ampak je prevec nagravzno.
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hmmm...to je v bistvu film, kjer se pobijajo in mucijo. Vsi so trceni, zato se mucijo se mal bolj. Razen necesa v bistvu ni nic paranormalnega, pac skupina ljudi, ki uzivajo v ubijanju in mucenju...satanovi pripadniki...hoce biti malo komicno, ampak je prevec nagravzno.

Aja... "Satanov klan"?? neki kao v 70ih letih al neki tazga.... že ta leta me totalno odbijejo, eni hipiji pa kr neki... kakšnga ful masakra pa ne maram.... Še zdej mam more zarad Teksaškega pokola z motorko............ :O:

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mislm, da grem kr pianista zdej gledat...itak nč ne dogaja...se vidjamo. x;)x

 

ful dobr film mene je zelo impresioniral :D ;) kak igra tisto zadevo mmmm

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja Satanov klan. Ni na isti nacin kot Motorka....hm...mislim te ljudje so nori, en je klovn celo...prav tisto obnasanje noro...za v psihiatricno bolnico no...k kr neki plesejo, kr neki govorijo...tko vse ful zmesan v bistvu. Pa mucijo. Prtisnjeni. Mislim...ne vem...mogoce ga bos uzela na drugacen nacin kot jaz, meni je bil samo ogaben x:)x Nisem zmozna drugac nanj gledat...
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja Satanov klan. Ni na isti nacin kot Motorka....hm...mislim te ljudje so nori, en je klovn celo...prav tisto obnasanje noro...za v psihiatricno bolnico no...k kr neki plesejo, kr neki govorijo...tko vse ful zmesan v bistvu. Pa mucijo. Prtisnjeni. Mislim...ne vem...mogoce ga bos uzela na drugacen nacin kot jaz, meni je bil samo ogaben x:)x Nisem zmozna drugac nanj gledat...

Ne, sej ga ne bom šla gledat, ker me ni niti mal pritegnil, ko sem brala za kaj se gre. Nism jz za take fore.... Vsaj en duhec mora bit v zgodbi, pa je film zame! x:Dx x:Dx :OO!:

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Gledal filem in morem povedat, da nisem gledal bolj glupega folma, kot je ta: Marinec ! :xx!:

 

V glavnem kr neka zgodba o tipu, kjeri preživi v marincih, nato sanja o neki vojni v Iraku, kjer mu je tud uspelo pridet...sam kaj, ko v času vojskovanja v Iraku ni ustrelil en metek, razen tega, da je moral za kazen čistit wc-je...in kr neki...ma prav šagra od filma ! xrolleyesx

 

Bi pa ga porredlagal Seal-u, da si ga gre mal ogledat...morda mu bo dalo mal mislit, kar se tiče elementov v vojski, kaj jim oz. kako jim dogaja ! x:Dx

 

Stojim za tem kar sem že zdavnaj povedal ! Ameriška vojska in LLF so bolani ljudje, morilci in kriminalci ! x^x :palec:

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Gledal filem in morem povedat, da nisem gledal bolj glupega folma, kot je ta: Marinec ! :xx!:

 

V glavnem kr neka zgodba o tipu, kjeri preživi v marincih, nato sanja o neki vojni v Iraku, kjer mu je tud uspelo pridet...sam kaj, ko v času vojskovanja v Iraku ni ustrelil en metek, razen tega, da je moral za kazen čistit wc-je...in kr neki...ma prav šagra od filma ! xrolleyesx

 

Bi pa ga porredlagal Seal-u, da si ga gre mal ogledat...morda mu bo dalo mal mislit, kar se tiče elementov v vojski, kaj jim oz. kako jim dogaja ! x:Dx

 

Stojim za tem kar sem že zdavnaj povedal ! Ameriška vojska in LLF so bolani ljudje, morilci in kriminalci ! x^x :palec:

:OO!: :unsure:

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sory ker se sem postam, sam tam (v dnenviku) se bo se bolj izgubilo kot tu, pa hocem to pac obelezit nenazadnje tud sebi. ..

 

vceraj saltam programein padem na en film, ki sem pa CIST OKOL PADLA. :bomb: nad!!! (Z Jimom careyem tud, ujela sem ga pa cist slucajno, v bistvu je bil kao v igri trumanov show, ki je bil na sporedu kasneje nekje drugje.....).

postekala, zakaj ni bil nekak bolj znan, po mojem preprosto zaradi bedasto dolgega naslova: vecno sonce brezmadeznega uma so mensezdi prevedli. :o|o:

bedast. to mors dat: die hard! godfather! mission impossible!!! matrix! true romance. pa tak.

ne pa da reces: a ves un film, ker ze? :o|o:

 

skratka, hudo, 6 zvezdic dam, cist me je impreisoniral VSE v tem filmu, vse vse.. igra obeh igralcev (se kate winslet, ki me je cist rpesenetla, da je sposobna take vloge).

Mislim - hudo! :onfire:

cist nekaj psoebnega.

me prav zanima, a so po njem delal al kako je blo, ker je pa TOLK DOBR not jim carey, mater je car, umetnik, cist poseben tip, pa se ceden je ful, pa sploh ne fura tega. Jack. x^x

pa najprej mi ni bil svec, se mi je zdel cist pretiran, v bistvu ne maram tega.. *nazornega* humorja, nekak (kombinacija dvojcek kozorog ne nujno v tem vrstnem redu, kot sta tud rowan atkinson in cleese, ki majo ful mimiko al se pa ful derejo xDDx).

skratka, cist navdusena. x^x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

U ja, jaz sem tudi Jima prav v Trumanovem showu zacela ful cenit. Res je svetoven film.

Prej mi je sel na zivce...Ace Aventura, Maska, Liar Liar in Cable Guy naprimer ( ta film je bil podn od podna)...prevec se pači, preneumno je vse skupaj no :o|o: S tem filmom pa sam :eek: :eek: :eek:

 

Jaz sem se pa zadnjic, ko sem zamudila 21grams ( kar si zdaj spet snemam) spomnila na Benicia del Toro.

Vse kar sem kdaj gledala od njega, mi je bilo hudo dobro. Zmagovalec je 100% Sin city. En tak film, k bi ga vsakemu priporocala. 1A film. Zdaj bo igral Che Guevara v filmu CHE. Komaj cakam. Neki je na tem tipu...ze od Traffica oz. The way of the gun dalje x:Dx

 

Aja pa v kinu sem zadnjic vidla reklamo za DaVincijevo sifro. Tom Hanks. Gledat bom sla ja.

Me prav zanima, trailer je hud.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, sammen Tom Hanks in una Amelie ful nista najbolš igralca za ti dve vlogi.

 

Sophie bi morala bit Isabela Adjani, Langdon pa al Jackman al pa kak Liam Neesom... :o|o: Tom Hanks ni sexi...čeprov so ga kr dobr porihtal, no...dolga čupa, pa mlaj zgleda, sam vseen... :xx!:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tom Hanks ni sexi...
to pa res ni glih blazno. :)

 

nisem gledala.

 

 

Michelle, ja jaz tud Caryja 'postekala' v trumanu x^x (tamle pa tolk nakladam da si spregledala mroda, da govorim o filmu: blabla brezmadezni um nekaj. x;)x x:px)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, sammen Tom Hanks in una Amelie ful nista najbolš igralca za ti dve vlogi.

 

Sophie4 bi morala bit Isabeča Adjani, Langdon pa Al Ajckman al pa kak Liam Neesom... :o|o: Tom Hanks ni sexi...čeprov so ga kr dobr porihtal, no...dolga čupa, pa mlaj zgleda, sam vseen... :xx!:

Ma ja, men tud Hanks ni glih naj ideja.. sam po drugi strani pa.. jaz ga čist preveč vidim iz unga filma o Forrestu Gumpu.. se bom pustila presenetit :)

 

A si gledala Motoristov dnevnik? Kul?

Jaz sem ga zanč po sekvencah, seckala, ko sem pisala za španščino.. Ma ja, kjut, tipčka sta fajn, sam knjiga je boljš..

Pa total razočaranje, ko je kao potovanje z motorjem, pa jima una škatla crkne po par 100 km x:o)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://www.imdb.com/title/tt0338013/ tole ne?

Tudi hudo ocenjen :eek:

 

Ja men je pa Amlie :2src: Ce bo dobra v tem filmu po vseh njenih romanticnih, bomo pa videli. Jaz sem imela kar en "crush", ko sem gledala Amelie. Cist raznezena x:Dx

 

Ampak mene bolj moti to, da bodo film verjetno totalno predelali, da ne bi užalili čustev vernikov. Če je film po knjigi, naj bo po knjigi!!

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

O bedno :xx!:

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...