Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

:vragec:

 

 

hehe ....volk(IĆ).... x:Dx :palec:

pikola....sam je pa chist mozhno tole.... x:Dx

v krizhankah recimo...al pa pr lovcu na wc-ju....al pa v kopru na wc-ju...al pa v unionu, hehe, tut na wc-ju x:Dx al pa clo pr men....sam to bi blo pa pol vsaj 2x x:Dx x:Dx (ker aakhut pa k seb zhe ni bab sam za en fuk vlachu... x:Dx x:Dx x:Dx ), ....hehe...al pa kak petek na ALU-ju na vechernem aktu x:o)x x:Dx x:o)x

 

 

666 x:px :vragec: -ou....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
Mene je Frida, kar nekako razzalostila, nekako tezak obcutek sem imela po ogledu. Lepe barve, fantasticna Salma, vredno ogleda a toliko strasti, kot jo pokaze Frida, me pozene v beg pred samo seboj.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Gledal film S.W.A.T., Samuel Jackson v glavni vlogi na divx-u. Opozarjam vas, če bo kje tale film na sporedu, ga ne it' gledat, res škoda denarja. :V: . Namesto tega filma pejte raje na kakšno pivo, pa kej podebatirat. Glup film do konca, pa tale kva je že Bad Boys II, ne, ne, ne, ne, mora da so ti filmi namenjeni publiki istega IQ-ja kot George W. Bush.
Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

 

ne bi vedel...ker nimam s podnapisi....

v originalu je pa takole:

EL ANGEL EXTERMINADOR....1962

CET OBSCUR OBJET DU DESIR...1977

 

 

666 filmoljubceu.... xzobkox (tale je res taprau xzobkox )

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...