Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

Film Sveti dim, ta je res pustil vtis name, se ga splača pogledat. Pa še Kate Winslet igra.
"Pri ptičih je vse nagon, tudi zvestoba je nagon. Nagoni so čisto v redu ... V naravi je vse lepo urejeno... Človek ima pa polna usta ljubezni pa čustev, pa ne vem kaj še. Potem pa v imenu ljubezni pusti svoje mladiče. A skrbi za svojo vrsto? Vraga! " (monolog iz filma: Pod njenim oknom)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 months later...
(popravljeno)

Priporočam ogled filma IN HER SHOES-Cameron Diaz

in filma YERSEY GIRL-Jenifer Lopez,Liv Tyler,Ben Affleck

 

Oba super filma,... x;)x xDDx

Popravljeno -> morena

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)
No,en kao moški film mi je tud full fajni :palec: Man on fire..Igra Denzel Wasihton..Napet in zanimiv film... Popravljeno -> morena

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ej, Morena, pogledal Mata Damona in mi je čist jasn zakaj ti je film kul x:Dx x;)x . No, je za pogledat... sem zdržal do konca. Ni se mi pa zdel neki ženski film... za ženski film bi bolj označil npr. film od Brad Pitta z naslovom, Ko pride on al nekaj takega... tri ure sem zehal za popizdit, moja je imela pa oči na pecljih x:Dx

 

Ja, so mi všeč taki matematični geniji... ampak, ne vem, da tip nikoli ne sliši za matrike, potem pa meče dokaze ven iz levega rokava xnckrivx Mi je bil pa všeč njegov odgovor, na vprašanje kaj bi za hudiča rad počel in je rekel: "I wanna be a shepard" x:Dx pa me je spomnil na Salingerjevega Cacherja.

 

No, toliko... x;)x

 

xrainbowx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A je kdo gledal Caligula ..pa uncut version :vragec: x?x

Igra Peter O'Tool pa še kdo...

 

x:Dx x:Dx x:px :palec: :palec: :palec:

Gledal!

Imam na CD-ju.

 

Igrajo pa še Helen Mirren, Cyril Cusac, pa x?y McDowell(ne spomnim se imena)

Pa še nekaj znanih... x?x x:Dx :palec:

 

 

Pravkar dobil(da ne pišem od kod... x:Dx ) Closer in K-19 The Widowmaker.

Enega pogledam zvečer ko pridem iz šihta. x:px x:Dx xsrcx

Če ne bo :sleeping: :sleeping: :sleeping: x:Ix x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ej, Morena, pogledal Mata Damona in mi je čist jasn zakaj ti je film kul x:Dx x;)x . No, je za pogledat... sem zdržal do konca. Ni se mi pa zdel neki ženski film... za ženski film bi bolj označil npr. film od Brad Pitta z naslovom, Ko pride on al nekaj takega... tri ure sem zehal za popizdit, moja je imela pa oči na pecljih x:Dx

 

Ja, so mi všeč taki matematični geniji... ampak, ne vem, da tip nikoli ne sliši za matrike, potem pa meče dokaze ven iz levega rokava xnckrivx Mi je bil pa všeč njegov odgovor, na vprašanje kaj bi za hudiča rad počel in je rekel: "I wanna be a shepard" x:Dx pa me je spomnil na Salingerjevega Cacherja.

 

No, toliko... x;)x

 

xrainbowx

 

 

No,fajn,da ti je bil film ql.. x;)x

 

Zdj,lahk pa še ti men kakega priporočaš..Po tvojem okusu,da vidim kaki filmi so teb všeč...

 

Pa taki filmi kot so Ko pride Joe Black in podobni-ki so všeč tvoji dragi-men sploh niso fajni...no v večini ne..

x;)x x:)x

 

 

Evo tale je pa en full ženski film(vsaj upam,noo)-Pride and Prejudice.Dolg film,romantika na višku-neki za tvojo drago.. x;)x x;)x

 

x:Dx x:Dx x:px :palec: :palec: :palec:

Gledal!

Imam na CD-ju.

 

Igrajo pa še Helen Mirren, Cyril Cusac, pa x?y McDowell(ne spomnim se imena)

Pa še nekaj znanih... x?x x:Dx :palec:

Pravkar dobil(da ne pišem od kod... x:Dx ) Closer in K-19 The Widowmaker.

Enega pogledam zvečer ko pridem iz šihta. x:px x:Dx xsrcx

Če ne bo :sleeping: :sleeping: :sleeping: x:Ix x:Dx

 

 

Closer-sploh ni neki full fajni film..Sami dobri igralci,drugač pa tk no-srednja žalost.. x;)x

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Closer-sploh ni neki full fajni film..Sami dobri igralci,drugač pa tk no-srednja žalost.. x;)x

 

:eek: x?x x:Dx

No ja, če mi ne bo všeč, bo pa :sleeping: :sleeping: :sleeping: x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No,fajn,da ti je bil film ql.. x;)x

 

Zdj,lahk pa še ti men kakega priporočaš..Po tvojem okusu,da vidim kaki filmi so teb všeč...

 

Pa taki filmi kot so Ko pride Joe Black in podobni-ki so všeč tvoji dragi-men sploh niso fajni...no v večini ne..

x;)x x:)x

Evo tale je pa en full ženski film(vsaj upam,noo)-Pride and Prejudice.Dolg film,romantika na višku-neki za tvojo drago.. x;)x x;)x

Closer-sploh ni neki full fajni film..Sami dobri igralci,drugač pa tk no-srednja žalost.. x;)x

 

ej, kaj pa ti jaz vem... vse kar sem gledal od Davida Lyncha in Pedra Almodovarja se me je dotaknilo. T.j. Lost Highway, Mullholland drive, Talk to her, All about my mother... so pa še itak, npr. trilogija matrix itd. Skratka, filmi ki prezentirajo tisto, kar je globoko v nas in to na vsak način skrivamo. Prav tako, kot ni etike brez družbe (dobro veš kaj nam vse gre po glavi ali počnemo, ko nas nihče ne vidi, ko smo sami x:px ) prav tako tudi ni dobrega filma brez čiste ekstrapolacije človekove biti, očiščene moralne navlake (viijuuu xrainbowx ). Tako gledaš takšen film in se tolažiš: "Pa čuj, jaz sem ja normalen :eek: "

 

Pride in Prejustice x?x to imam nekje v bledem spominu kot nanizanko... eni odvetniki in to xnckrivx Veš kdaj se je vrtel Ko pride on x:Dx x?x Od takrat jih je zamenjala po mojem že kar nekaj x8Dx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ej, kaj pa ti jaz vem... vse kar sem gledal od Davida Lyncha in Pedra Almodovarja se me je dotaknilo. T.j. Lost Highway, Mullholland drive, Talk to her, All about my mother... so pa še itak, npr. trilogija matrix itd. Skratka, filmi ki prezentirajo tisto, kar je globoko v nas in to na vsak način skrivamo. Prav tako, kot ni etike brez družbe (dobro veš kaj nam vse gre po glavi ali počnemo, ko nas nihče ne vidi, ko smo sami x:px ) prav tako tudi ni dobrega filma brez čiste ekstrapolacije človekove biti, očiščene moralne navlake (viijuuu xrainbowx ). Tako gledaš takšen film in se tolažiš: "Pa čuj, jaz sem ja normalen :eek: "

 

Pride in Prejustice x?x to imam nekje v bledem spominu kot nanizanko... eni odvetniki in to xnckrivx Veš kdaj se je vrtel Ko pride on x:Dx x?x Od takrat jih je zamenjala po mojem že kar nekaj x8Dx

Ma ne..Pride and Prejudice je novejši film(2005),glavno vlogo ima Keira Knightley in se gre ,da se kam pride... x:Dx Sj ne ,pač ljubavni film,dogaja se tam nekje leta 1800 ,na angleškem podeželju..film dolg 3 ure..Sam tolk fajniiiiiiiiii x:o)x

Evo,bom pripopala slikco,da mal vidiš zakaj gre...Potegni ga dol,pa ga poglejta skup s tvojo,pomojem bo čist.. x:px x:px

 

:palec:

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ta dva filma All about my mother in Talk to her..si bom pa dol potegnala in pogledala,ko bo čas...Sam a ni bil tale film All about my mother že na tv..Se mi zdi tk znan naslov??Najbrž...

 

Ajde.. x;)x

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sam dodala sm. :inocent: x:Dx x;)x

 

Ma, še ogromn filmov morm pogledat....ful bi šla v kino, k že dolg nism bla. x:Ix

 

Oo, thx x;)x ... lapsus x8Dx

Mormo sam umret x;)x

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, Morena, ljubavni filmi, jaz sem se zadnje čase dost na "racio" vrgel tko, da ... ne rečem, saj se lahko veliko naučiš, ampak bistvo je pa v tem večnem hrepenenju, strahu pred samostjo, potreba po dotiku, po družbi, partnerju. Vse to je v nas, nevronska mreža zmešnjav ... Ni odrešitve, v filmih se na koncu poročijo, poljubijo in piše "the end", v realnosti pa švicajo in garajo till death or divorce do them apart x:Dx (v redu pikica x:px )

 

Itak pa pri teh filmih veš že na začetku, da bo na koncu vse dobro tko, da motivacija pade... nič, jest... lačen x:o)x

fajn se mej xrainbowx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...