Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

Sem si včeri pol pogledala film Prvinski nagon 2..Prvi del je full boljši in bolj hot x:px x:Xx ..No,vsaj za moj ukus..Drugač pa ni tolk slab, je vreden ogleda,škoda sam,da hočejo neki kopirat iz prvega dela...

 

 

Drugač pa full dober film tud Birth(2004),...Nicole Kidman..glavna vloga..

Vsebina je mal čudna..

Pač Nicolin mož umre. Mine neki cajta, ona se pol pobere,si najde drugega tipa in vse..In pol kr iznenada začne en mulo-okrog7 let trditi,da je njen mož,,Pa vse ve o njej..Nicole najprej ne verjame..pol pa...

 

Zanimivo in drugačno.. x^x

 

 

 

 

Ne bi vedel... pri predpotopni (sicer) enki sem bil ves trd...

 

Ampak, tvoj podpis pa tvoje sanje gredo pa lepo skupaj... pa basic Instinct... Kaj, a ni pomlad že mimo x?x x:px x;)x

Kaj ti gre ta moj podpis tolk v nos??

 

Pomlad&moj podpis&moje sanje&Basic instinct---I WISH x:px xsrcx x;)x

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

potpis?

 

x:Dx x:Dx :vragec:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

potpis?

Ja,kaj je s tem potpisom?A je to kak nov film?Mogoče avtobiografski??Kdo pa igra v tem filmu?? xnckrivx x:Dx x;)x

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj ti gre ta moj podpis tolk v nos??

 

Pomlad&moj podpis&moje sanje&Basic instinct---I WISH x:px xsrcx x;)x

 

akhm, v oči... na slikco sem mislil x;)x

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

akhm, v oči... na slikco sem mislil x;)x

aja..na slikco si mislu..jz sem misla,pa ,da misliš na podpis-mojo misel..

 

Eh,,sj je vseen..mal zamešala vse skupi..mi seka neki zadnje čase..pa,še komi čakam ta vikend ,ko grem na koncert od Robbya Williamsa..Tk,da vse tk na pol berem,pa vse na pol delam... x;)x

 

Sj slikca hrček&miška je pa full lušna..Se mu fajn zdi ,ko gre gor pa dol...Je čist x:px x:px ...

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

joj, a mu bo kdaj že končno prišlo, ubogi večni nezadovoljnež trpi tantalove muke x:Dx

sem pogledal the league of extraordinary gentlemen...podpovprečen film kljub Conneryju... :sori:

naslednji na ogledu bo American pie 2 in Spiderman 2....

pa začel sem snemat ful disneyevih risank x:px

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja,kaj je s tem potpisom?A je to kak nov film?Mogoče avtobiografski??Kdo pa igra v tem filmu?? xnckrivx x:Dx x;)x

 

Pravopis... x:Dx x:Dx

Napiše se podpis... x:o)x x;)x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Eh,,sj je vseen...

Itak.. x;)x

 

mal zamešala vse skupi..mi seka neki zadnje čase..pa,še komi čakam ta vikend ,ko grem na koncert od Robbya Williamsa..Tk,da vse tk na pol berem,pa vse na pol delam... x;)x

 

Da ne pozabiš plišaste medvedke... x:px

 

Ti samo uživaj x;)x

 

xrainbowx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No jest sem si pa supermana pogledal(ta novga, t mladga)- men je ta pravljica ful hudo cool x:Dx , so ga kr dobr nadaljeval, upam da bo ga bodo šeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. :vio: Aja sam neki so pa pozabl v kadrih ko nosi očala. Ta "stari" si jih je vedno popravil s kazalcem, ta maldi si jih pa nikoli :vragec: .

Nekoga moraš imeti rad,

pa čeprav trave, reko, drevo ali kamen,...

Ivan Minatti (1924)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pravopis... x:Dx x:Dx

Napiše se podpis... x:o)x x;)x

Poglej nazaj na moj post,pa pol komentiri..LOL...sem se delala mal norca x;)x x:px x:Dx

 

Itak.. x;)x

Da ne pozabiš plišaste medvedke... x:px

 

Ti samo uživaj x;)x

 

xrainbowx

 

 

 

:palec: x^x x:o)x x:)x

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Poglej nazaj na moj post,pa pol komentiri..LOL...sem se delala mal norca x;)x x:px x:Dx

:palec: x^x x:o)x x:)x

 

Jaz tudi... x:Dx x:o)x

Je pa super... x:px :palec:

Podpis... x:Dx x:Dx

 

Včeraj sta bila kar dva dobra filma ob isti uri na teve: Ure do večnosti in Kitajska četrt :palec:

 

Gledal... :palec: :palec:

Mi pa dol vleče z mule Wolf(mislim da je bil slo. naslov Volkodlak)

Nicholson, M. Pfeiffer, J. Spader.

Zame tudi :palec: :palec:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Po dolgem času gledal nekaj gledljivega:

 

Match Point :palec:

 

Psychoanalyse by Woody Allen x;)x

 

Ocena: triinpoltočkeodpetih

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Grozn film :xx!: sm skor bruhala pr vseh freaking krvavih in razmesarjenih prizorih :sick:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja. :o|o: Sam sem več pozornosti posvetil prikazu forenzičnega in kriminalističnega dela, na kolk na videz nepomembnih detajlov je morda treba biti pozoren pa to.....dramatizirano mal in tko, pa vseen čist ok movie. :palec:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včeri spet gledala na TVju Škandalozno pero x:o)x ... mal friki film, sam dober :palec: ... mogoče zarad Phoenixa :2src: x:px x:Dx

x^x definitivno.....men je tale tip x:px .....ma bi biv za ponucat :8): :2src:

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moram dobit film irrevesible. Sem ga že gledal, ampak samo začetek in tistih nekaj nasilnih trenutkov... ampak je bilo to na začetku žura in je kolega pokazal kao za zanimivost. V bistvu že nekaj časa nazaj, ampak sem se spomnil, da ga moram celega gledat, ker je film tako realističen, da gre ljudem na "kozlanje". Tako veliko nasilja in to. Me zanima, če ga je kdo že gledal tukaj...

 

xrainbowx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Je pa super... x:px :palec:

Podpis... x:Dx x:Dx

 

:palec: hvala x;)x

 

Po dolgem času gledal nekaj gledljivega:

 

Match Point :palec:

 

Psychoanalyse by Woody Allen x;)x

 

Ocena: triinpoltočkeodpetih

eee,nimbus..fajn si se spovnil in dodal filmu oceno..Bi blo fajn,da bi ocenjevali filme z ocenami od 1-do 5...

1-nič ne zamujate

2-če se nimate kam dati

3-spodobno razvedrilo

4-vredno drugega ogleda

5-za domačo videoteko.. ---tkle ocenjujejo filme v Vikendu..

 

Torej tale film od Woddya je spodobno razvedrilo..ql.. x;)x

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...