Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

Že dala download iz eMule - upam da mi bo kaj pobralo dol. Po slikcah iz imdb-ja zgleda fajn ja :palec: jst si pa že dolg nism ogledala kakega fajn filmčka! ...sem mislila da si ga bom pri Tristanu & Isolde pa :xx!: ah "preboli že" Petra!!!

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pogledal sem si Sneguljčico iz leta 1937 in lahko dam oceno 3....redko, res redkokateri film si še drugič ogledam x:Dx

ee,cashy, ti se že znaš it.. x;)x

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem včeraj gledu film Tolpe New Yorka. Prav zanimiv film, tko realističen, mal zgodovinske osnove ima. Kako se gradi družba, pa kako na vse vpliva zgodovina. Boj posameznika zin skupine za obstoj - al pa za privilegije.

 

Mi je bil pa zanimiv konec, ko pokaže pokopališče, pa v ozadju mesto, in kako se širi, iz kadra v kader vse večje in sodobnejše. In v zadnjem kadru sta bila že dvojčka. Mogoče je manjkal še en kader, v katerih dvojčov ni več, potem pa si vsakdo lahko zamisli, kam gre sedaj trend :vragec:

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mal zgodovinske osnove ima

ena nula zate, k ves, zakaj ga nisem gledala oz. me ni pritegnil. x;)x x:px x:o)x xyesx

 

Fride pa mi nekak ne znese gledat nikol cele... al gledam sam zacetek, al sam konc al pa sam nek na sred mal. tko da mroam 1x res celo pogledat.

mi je vsec, taka... temperamentna.... pa kar nesrecna zenska... posebna.

pa fajn je bil narejen film. x^x

pa tud hayek me je + presenetla z igro. x8Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz si bom pa danes ogledal The Wolf.

J. Nicholson, M. Pfeifer, J. Spader. :palec: :palec:

Slovenski prevod naslova je bil Volkodlak... x?x x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ahh, ful dobr film (diplomiranc) :palec:, dbest igra hoffmana, prav tko... hm, bancroft? ann? xscratchx

 

alef, oglej si shining z nicholsonom, relativno neznan film, a cist poseben, dbest igra in kar dobre fore so.... :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Že dala download iz eMule - upam da mi bo kaj pobralo dol. Po slikcah iz imdb-ja zgleda fajn ja :palec: jst si pa že dolg nism ogledala kakega fajn filmčka!!!!

Če downloadas The notebook ti bo težko žal x;)x

Sicer pa če uporabljaš torrente...s tem mi je prišel dol v 3 urah ( sem ga imela že prej, sem ga nekomu posodila in nikoli dobila nazaj ) http://www.torrentspy.com/search.asp?h=&am...ry=the+notebook prvi.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, zoprna faca v bistvu, sam na nek nacin zlo markantna, posebna, tule dbest igra, tole bitch. x:Dx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz si bom pa danes ogledal The Wolf.

J. Nicholson, M. Pfeifer, J. Spader. :palec: :palec:

Slovenski prevod naslova je bil Volkodlak... x?x x:Dx

A je na tv? :inocent:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne, z Mule si ga je dol povledu, Mick. x;)x

 

:palec: x:Xx

Hvala za razlago... x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xDDx xDDx

 

sicer pa al pacino wow kar skor povsod..

 

ste gledal Vabo?

gejevski film?

zelo dober, pa neznan dost, tle je tud hud pacino....

saj, kje pa ni. x^x xokx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hudičev odvetnik

:hepko: :hepko:

Al Pacino v tem filmu http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c029.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c011.gif

 

Res maš x:)x :palec:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ena nula zate, k ves, zakaj ga nisem gledala oz. me ni pritegnil. x;)x x:px x:o)x xyesx

Pol pa sigurn tud Gladiatorja pa Ben Hurja oziroma kakšnga podobnega filma (recimo Robin Huda) nisi gledala x;)x

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jz bi pa dala oceno 5- filmu :palec: SEVEN

in filmu :palec: The Bonne collector

 

oceno 4 pa :palec: Moja obilna grška poroka... x:Dx x;)x

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

eeeee, Morena, dobr si ti tole opisno uredila :palec: x;)x (offtopic: je Robie zažgal x?x )

 

Ksantipa... kaj si zdaj Sokratova al Bondova al je drugi reinkarnacija prvega.... anyway, Sade rula, se strinjam x;)x

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pol pa sigurn tud Gladiatorja pa Ben Hurja oziroma kakšnga podobnega filma (recimo Robin Huda) nisi gledala x;)x

x:Dx xyesx x:px xcivx

 

dve nula zate. x:o)x :palec:

 

no ampak robin hud mi je bil pa vsec (sam zgodba pa efekti, ne pa tud kevin costner, ki mi je zoprn in pokazatelj da ne grem filma gledat x:o)x x:Dx - pa tud ona... mastr... hm, bejba mi tud ne pase na marianne (al kaj je ze)).

 

od nekak bolj 'zgodovinskih' mi je bil pa schindler vsec nad...

 

teh spektaklov pa ne maram....

razen kake kleopatre, ker je lepo gledat lepoto elizabeth taylor. x:)x :palec:

 

saj sem pa gledala raznorazne julije cezarje pa vse, pac kar je blo, kar se je dal (ko sem bla majhna in mlajsa), sam ce lohk zbiram... mam rajs kaj druzga. xDDx

 

gledam pa lohk vse zivo, ker mam rada film sploh... sem dost vizualc... xDDx

 

men so vsec posebni, pa clo mal zatezheni filmi (kot je recimo stanovalec, zame je ena a)... al pa taki, ki so po knjigi se boljs al pa tolk al pa skor tolk dobr film naredil: recimo let nad kukavicjim gnezdom, klub golih pesti, catch 22 ipd. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...