Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

Gledala včeri 1900 - luškan film, sam na koncu bi pa tip res lohka šov dol s tiste ladje. xrolleyesx

 

V soboto grem pa na Gospodarja prstanov - Kraljeva vrnitev. xwizardx Samo se bojim, da bom razočaran, ker preveč pričakujem. :inocent:

Drrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.........
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pa moonsoon weeding mi je ful sedel-indijski.

ja, tega sem zadnjič omenila... meni tud ful lušten... sem že rekla.... zelo barvit... z lepimi sariji in lepimi indijkami ... ne vem zakaj, meni so ti filmi malo slični (Monsunska svatba, ... celo Poštar na en način in tudi Frida... tko dobro, živo in barvito ujamejo filing tistega prostora in tistih ljudi, ni tistih holivudskih for, ampak so take lokalne...)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ali pa Breaking the waves....ta mi je bil tut dober....

 

pa najini mostovi :V:

 

ali pa Jalla Jala svedski ( ne vem a se pise dvojni ali enojni L)

Pa se kaksen film z festa, ki ga letos nisem nic obiskala :xx!: :V: nazalost.

 

Zdaj je pa spet en indijski v kinoteki, baje ful u redu, za ljubitelje neholivuda.

 

btw Mateja, kdaj pride film o Indigcih? Se ga da kje dobiti?

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:)x Monsunska svatba :palec: - eden redkih filmov zaradi katerih se je splačalo tja v Kolosej! Pa tista glasba, da smo potem kar nekaj migali in cepetali in hopsali.. xDDx

 

Pa včerajšnji 1900 - :palec: , knjiga A. Baricco: 900 , je pa še boljša.

 

Končno sem si ogledala tudi Čudoviti um z Russlom Crowom v glavni vlogi. Aha, punce, kaj pravite? x:Dx x:px

 

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:px x:px x:px njamsi! Jest bi sam to rekla x:Dx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma ja lahko bi eno copy poslal ...mislim ...a je to tak problem....pa morebit, bi ti mal pisala, pa se kaksno sporocilo v kak portal oddala x:Dx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xzobkox :eek: a teb tut?

Najbrz kaj narobe delave....

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vsi westerni Sergia Leoneta.

 

A kdo ve kako je naslov westernu, kjer igrata Charles Bronson in Henry Fonda, še posebej je muzika huda, zavijajoča ustna harmonika, zmeraj se pojavi ko se Charles Bronson spomne kako mu je Henry Fonda obesil očeta.

Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Desperado - muzka  :palec:  :palec: ... zdej pa ne nejdem cedeja, da bi še enkrat poslušala... to pa je devičniški (ne)red  :wacko:  :madpro:

Meni je ql pesmica, kjer Salma citira besedilo ...megasticno x^x

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Glih sem hotela najti filme, Mick. :)

 

Ja, danes je tole (zelo mi je vsec Morgan freeman), je pa tudi zdajle ob 20h na TV3 en simpaticen filmcek z Woodyjem Harelsonom - Potovanje na Sveto goro ali nekaj takega..

Nekoc sem ga po nakljucju gledala, pa mi je bil vsec, fajn narejen, lepi prizori in fajn dialogi..

Pa konec koncev lepo sporocilo filma.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, itak 3-logija gospodar prstanov :palec:

lepo lepo... prva 2 dela skos neki dogaja, scena za sceno, kader za kadrom... :palec: :palec: x8Dx

to mam rad!!

zadnji del gledu vkinu, pa je bil se najslabsi mi xrolleyesx ..uf, bi se dal teh svetov se narest, detajlno prikazat.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, itak 3-logija gospodar prstanov  :palec:

lepo lepo... prva 2 dela skos neki dogaja, scena za sceno, kader za kadrom...  :palec:  :palec:  x8Dx

to mam rad!!

zadnji del gledu vkinu, pa je bil se najslabsi mi  xrolleyesx

Jaz sem tudi vse tri gledala, vse tri v kinu. Blazno kul, zdaj še dobim tretji del DVD. Tisto je ful d best, ko je na koncu.......intervjuji ipd. z igralci :2src: !

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, itak 3-logija gospodar prstanov  :palec:

lepo lepo... prva 2 dela skos neki dogaja, scena za sceno, kader za kadrom...  :palec:  :palec:  x8Dx

to mam rad!!

zadnji del gledu vkinu, pa je bil se najslabsi mi  xrolleyesx

Jaz sem tudi vse tri gledala, vse tri v kinu. Blazno kul, zdaj še dobim tretji del DVD. Tisto je ful d best, ko je na koncu.......intervjuji ipd. z igralci :2src: !

wou! bi blo fajn videt!!

 

sploh pa 'smugly' - kaksen lik, kaksna sola, kaksna refleksija wouuuuuu!!! :palec: :palec:

toliko ucenja je v filmi nekako... toliko dogaja... :palec:

cool cool cool!!!

eni redkih filmov, ki jih gledam ponovno in ponovno in ponovno...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A res? 3 ure in pol ali koliko? Timu je bilo tudi vsec, mene pa ne spravis... :o|o:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

En lep pozdrav vsem skupaj! Sicer sem uporabnica lunin.net-a že nekaj časa, sem pa prvič na forumu. Tale tema se mi je zdela ravno pravšnja za začetek.

 

Ja, filmi. Sama sem kar malo mahnjena na filme :eek: , teme pa so različne: od kriminalk in akcije do romantičnih komedij. Sem ena izmed tistih, ki tudi spusti kakšno solzo, če je vsebina bolj žalostna.

 

Moj najljubši film: Mačka na vroči pločevinasti strehi. Ja, pa Forrest Gump.

Meta
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...