Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

Guest sanjalica

Včeraj gledala Poslednjega Samuraja...

 

Izhodišče za pogovor s sinom o strpnosti do drugih kultur in spoštovanje lastne identitete in zgodovine.

 

Zanimivo in poučno.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uf, mene pa zdaj ornk zdrmal film "Druga najlepša stvar" (na TVS 1). Na koncu sem se šla v kopalnico zjokat, da me tamau ni gledal... x:Ix

 

Sem mislila, da sem ene stvari že prebolela, prežvečila in izpljunila, zdaj pa sem spoznala, da sem jih samo potlačila nekam v sebe. Tale film pa mi jih je zdaj naplavil na površje in... :cry:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vceraj gledala Pravzaprav ljubezen. Eni so rekli, full nezen, ljubezenski film :2src: .. solze v potokih.

No ja, saj zgodbice so bile se kar, kot v resnicnem zivljenju, malo tega malo onega.. vendar zame, ker je bil anglesni, prepocasno dogajanje :xx!: .. raje imam ameriske, kjer je akcija xDDx :onfire , pa cetudi v ljubezni, zdaj, ta trenutek.. dinamika, ja veliko bolj so mi blizu..

 

Skratka angleska komicna zadevica o ljubezni vse okrog nas :2src: :2src: .. vsec pa mi je bil Hugh Grant v vlogi angleskega premiera, ki me je spominjal na enega izmed lunartkov x:Dx x;)x

 

Naslednji film ogled pa bo Ljubezen je lustna stvar.. Kean Reeves.. Romanticna komedija.. je mogoce ze kdo gledal?? xDDx

 

Ljubiteljica trenutka x:Dx

http://www.kupid.com/pics/she.jpg

 

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Midva pa sva sinoči gledala " And now something completle diferent" --- MONTHY PHYTON.

Sva se tolk nasmejala njihovimi tipičnimi forami x:Dx x:Dx

Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.

M. H. Alderson

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zakaj pa je ne obudiš x?x mogoče je le laična napaka, kako bi bilo, če bi nekdo v tvoji družbi deloval kot mrtvec(pa bi še v resnici živel!!!), bi ga kar pustila pri miru na OFF :sori: , TINKA, ne bi bil rad v tvoji družbi x:Dx.....sicer pa itak sama sebi škoduješ, če lažeš, mogoče se hočeš ozdraviti odvisnosti od TV x;)x x:Dx ....lep večer x;)x :palec:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zakaj pa je ne obudiš x?x mogoče je le laična napaka, kako bi bilo, če bi nekdo v tvoji družbi deloval kot mrtvec(pa bi še v resnici živel!!!), bi ga kar pustila pri miru na OFF :sori: , TINKA, ne bi bil rad v tvoji družbi x:Dx.....sicer pa itak sama sebi škoduješ, če lažeš, mogoče se hočeš ozdraviti odvisnosti od TV x;)x  x:Dx ....lep večer  x;)x  :palec:

borism...ma ce mi je crknila TV, se ne pomeni indirektno, da sem slaba druzba...za ljudi se pac malo bolj potrudim, ce zgledajo mrtvi... x;)x x:Dx

TV je pa res mrtev, verjemi mi, ok? je povedal doktor za TV-je, imam mrliski list! x:Dx x:Dx

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če imaš mrliški list, ja potem pa ji ni "spasa"!

Vprašanje,če se splača popravljati, če gledaš, da že srednjo TV dobiš za takšen denar, kot je popravilo ekrana na NOKIJI 3510 :xx!:

 

Sicer pa imaš še na razpolago LNF in kakšno knjigo poleg prijateljev x;)x  :palec:

seveda, saj sem rekla, da je ne bom zamenjala, niti popravila, ker bom citala knjige in poslusala glasbo. LN pa je bolj problematicen, ker ni interneta doma, ampak...bo ze! x;)x x:)x

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Potem se sedaj potepaš, ja kaj pri sosedu ni nobenega doma :eek: , to pa ni fer, da prideš na obisk, pa potem hitro na LNF, Tinka, ti si en čuden patron, na fotku deluješ povsem drugače, no vidiš, še en dokaz, da videz vara.....lep večer vsem okoli tebe x:o)x  x;)x

borism...ma si se malo spravil name nocoj, ha?

ce te res tako zanima...cakam prijateljico pri njej doma, ker pride s potovanja...ji pazim macko, s katero sem pogledala film, sem ji priklopila centralno, in skuhala vecerjo...vmes sem pa tukaj, ker se mi z macko ne da vec kot toliko o filmu pogovarjat...res grozen clovek, ane?

x;)x

a sem si ocistila reputacijo...? :8): :vragec:

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tinka, oprosti potem, šele sedaj si razkrila okoliščine, "spravil nate"hm.....lahko bi bilo več načinov tega izraza, mislim, da ni bil uporabljen nobeden....lep večer x;)x  :palec:  

sem ze kekje prej rekla, da nisem doma itd...pa saj nisi mogel vedeti, ne pricakujem, da sledimo vsi vsem postom...ni panike...se mi je zdelo, da se malo hecas, malo drazis...pa sem ti povedala, kako je, ker se mi je dalo. tudi brez tega...nobebe zamere... x;)x

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mick... tole Čokolado sem menda že ene trikrat omenila tukaj x:px x:Ix ... jasno, Johnny Depp je kar za očke spočit :2src: ... ampak mene je v tem filmu bolj potegnil filing... tisti veter in čokoladnica (ki si jo tudi sama enkrat želim imet :inocent: xcivx )

 

Jaz imam film kar doma in si ga vsake toliko zavrtim xDDx x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...