Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

gledala edija mrfija v filmu o hiši strahov-pozabla naslov. mi je blo ful fajn-domišljija na višku in krasni strahci ter take čudne stvari x:Dx x:o)x x:Ix x^x x:Dx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hallmark ima veliko filmov za žensko dušo...škoda, da ni dosegljiv vsem...drugače pa toplo priporočam... x:)x

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zadnjic sem ujela film Sramota (J.Irons, J. Binoche). Zelo zanimiv, poln nore, zatajene strasti.

Dober film! :palec:

Morast sicer, zalosten... a fajn.

Samo ko je se enkrat bil na sporedu, ga recimo nisem ponovno gledala..

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ste gledali v petek na HTV2  Shining od Kubricka?  Triler, Jack Nickolson v vražji izvedbi... hudo  :vragec:

Shining!! Hudo!!! :palec: :palec: :palec: :palec:

Mega film!!! Na pamet poznam vsako sekvenco! ;)

(*ful posnetkov iz filma smo uporabili v enem avtorskem videu - Acid video mix, ki je bil sestavljen iz sekvenc, 10-sekundnih recimo ali celo manj - za celovecerca, montirali pa smo ga kaki stirje kakih 36 ur).

 

Norec, Jack, pa ona Shelley Duval, ki se skoz dere, kaksna dobra faca je tudi ona...

Wow! ga pa redko vidis, mi smo ga imeli na kersnikovi, pa sem ga takrat 100X gledala, zdaj pa ze 15 let ne...

Tega bi pa z veseljem se 1x pogledala.

Jack je zakon! :palec: x^x x8Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Full dober film Shining..

samo.. khm.. mi lahko kdo zaupa kaj je bilo na koncu?  xrolleyesx

Kdaj te je zmanjkalo, mushi? x;)x

 

Na koncu Jack :devil: s sekiro preganja mulčka po zasneženem labirintu, mali je brihten in mu zameša sledi, tako da mu uspe priti ven, kjer si z mamico padeta v objem (ti med tem skoraj na glas razmišljaš "pa nehajta se že objemat in spi*dita v ratrak!!), nakar to res storita in se odpeljeta z ratrakom v dolino. Jack pa zmrzne.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Na DVD-ju gledal nemški film Das Experiment.

 

Madona če je to res bazirano na resničnih dogodkih, pomeni da je okrutnost človeka do sočloveka arhetipsko pogojena.

 

:eek:

 

:palec: Film vreden ogleda.

A na resničnih dogodkih je baziran??? :eek: To pa nism vedla. Sm ga tut jest gledala in morm rečt, da je res ful dobr film. HUDO!!! x8Dx :palec:

Drrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.........
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Full dober film Shining..

samo.. khm.. mi lahko kdo zaupa kaj je bilo na koncu?  xrolleyesx

Kdaj te je zmanjkalo, mushi? x;)x

 

Na koncu Jack :devil: s sekiro preganja mulčka po zasneženem labirintu, mali je brihten in mu zameša sledi, tako da mu uspe priti ven, kjer si z mamico padeta v objem (ti med tem skoraj na glas razmišljaš "pa nehajta se že objemat in spi*dita v ratrak!!), nakar to res storita in se odpeljeta z ratrakom v dolino. Jack pa zmrzne.

Vanda! :palec: tnx..

Zmanjkalo me je ko je mel mali neke modrice po vratu, ki mu jih je kao nrdila ena ženska v tisti hiši.. brrrr...

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
sem danes gledala School of Rock...ful dobr.... :palec:

 

sem pa tud že boljše gledala x;)x

hja vsekakor je en boljši na to temo, kako je že. hmm "freaky friday"... sicer pa že dolgo nisem pogledal kakega filma v duetu :sori: ... jao jao, tako lepo je to, hm da je prav vseeno kak je film.... in večina je takih filmov, ki jih sam ne moreš it gledat...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Babe......ob 20.00....Kanal A....baje je luštkan filmček....si ga grem posnet, še nisem gledal.  x:)x

ja, se spomnim, da sem peljala četico naših (domačih) otrok v kino gledat Babe... so bli še precej mali in cel film je blo: 'mateja, kaj je zdej reku?' xcivx x;)x ... simpatičen filmček :palec:

 

včeraj sem si pogledala Dol z ljubeznijo... nooo jaaa :sleeping:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zadnjič sem gledal film: "Freaks" ali The Freaks.

Posnet je bil približno leta 1930.

 

V njem nastopajo razno razni spački in posebneži.

Pa ni hec v tem.

Bistvo je, da je film pokazal, da imamo vsi ljudje enake vrste težav in da jih lahko rešimo le, če smo iskreni, topli in spoštljivi,....

 

Odličen film, če ga še kje dobite...

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včeraj ponovno gledala AI Umetna inteligenca. Sicer je bil lani v kinu, pa sem bila potem par dni čisto iz sebe. :C:

 

Pa včeraj spet...sem si rekla, da ga ne bom gledala...ne, ne, bom karakter.. in sem gledala potem kar Hercule Poirota (uh, vsa dela Agathe Christie znam na pamet).

 

Za vsak slučaj sem si AI snemala, pa potem nisem mogla kaj, da ne bi gledala..jaz pač totalno šizim na znanstveno fantastiko. Me je seveda potem čisto zvilo.. :V: Ampak film je res vreden ogleda :palec: !

 

BTW, če je kdo gledal Minority Report dan prej, je opazil, da uporabljajo v obeh filmih popolnoma ista zračna plovila (kombikopterje).

 

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Poglej si ga, se splača.

 

Tudi za tiste ki ne marajo ZF-ja: tu ni nobenih akcijskih spopadov ali kaj takega, film nosi zelo univerzalno sporočilo o ljubezni. Deček -popoln android išče Modro Vilo (takšno, kot je bila tista v Ostržku), da bi ga spremenila v pravega dečka.....

 

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Za vsak slučaj sem si AI snemala, pa potem nisem mogla kaj, da ne bi gledala..jaz pač totalno šizim na znanstveno fantastiko. Me je seveda potem čisto zvilo.. :V:  Ampak film je res vreden ogleda :palec: !

Kot za koga. Za mene film ni preveč vreden ogleda. Pika nogavička je boljša. xDDx

 

 

Vojko.

 

Šenkam ti dvd.

 

Andres

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

AI se mi zdi preveč razvlečen film...tema mi je pa všeč...pa o pobčku imam tudi samo najboljše mnenje... :palec:

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če kdo ve...pred dvema-tremi leti je bil na TVS en film o parodiji na politiko in atomsko vojno...

...Glavnega britanskega specialca je igral isti igralec, kot je igral naslovnega junaka v nanizanki S'vinja....

...čarovnika, ki je prodajal (kao) princeso Diano, kot prostitutko je igral pa Kramer iz nanizanke Seinfield...

...so imeli čoln vedno sabo (specialci), ko so napadli muzej voščenih lutk...pa tigra...

Če kdo ve, kako je naslov tega filma... x:)x

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Poglej si ga, se splača.

 

Tudi za tiste ki ne marajo ZF-ja: tu ni nobenih akcijskih spopadov ali kaj takega, film nosi zelo univerzalno sporočilo o ljubezni. Deček -popoln android išče Modro Vilo (takšno, kot je bila tista v Ostržku), da bi ga spremenila v pravega dečka.....

 

xsrcx  xsrcx  xsrcx MucaMaca

ja, sem ga pred časom gledala. :C: :C:

Sicer zgodba ZF, pa pobek tak, da ti je res hudo ko gledaš.

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...