Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

Ja...tko kt nš parlament... x:Dx x:Dx x:Dx

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

eh...ja sej vem...Kafka je velik bistrega napisal...v parlamentu se to ne zgodi...tut poredkoma ne... x:Dx

 

Še zmeri sem za filme ala Amadeus...Pianist mi je bil zlo dober...Nesmrtno ljubljena...rada imam življenske in resnične zgodbe...

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem pa prej gledala na Reality TV oddajo o hišah v katerih straši,dokumentirane duhove na (fotografijah in kameri) in ljudi, ki imajo šesti čut(med njimi tudi šestleten fantek)!Ko je prišel tja medij in videl enako kot on, so duhove tudi narisali(da so jih videli še ostali domači)! Ta in podobne oddaje o paramormalnih pojavih me izredno navdušujejo in privlačijo! :palec:  x:Dx

ja, mene tudi.... poleg detektivk ! za te pa ubijam x:Dx

 

recimo, zdej komej čakam na sobote, ko so na sporedu tiste detektivke od Arthurja Conana Doyla... zelo dobre! In Poirot je vedno očarljiv..... pa tisti angleški Inšpektor Morse.... skratka, samo da je dobra detektivka! x:px x^x

SI SAPIS SIS APIS.

http://www.clipartsalbum.com/cliparts/garfield/107450.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: :palec: :palec:

Pred kratkim prebrala knjigo in si v kinu ogledala film Hiša peska in megle...

Ne zgodi se pogosto, da filmski projekt tako dobesedno sledi literarni predlogi....obe izvedbi enkratni...

Zelo priporočam, čeprav si je po mojem mnenju tukaj bolje ogledati najprej film, šele potem prebrati knjigo...

There is a difference between living and being alive.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Komaj čakam da bo na sporedu 5., serija SOPRANOVIH :2src: :2src: :2src:

 

-najboljša serija kar sem jih kdaj videla, iz zda sem si naročila šalco za kafe z logom in tudi majico... :eek: x:Dx x^x x^x

-celo na hladilnik sem nalepila Tonyjevo sliko...

 

Zelo všeč tudi PRAKSA :palec: :palec: :palec:

-obožujem Jimmya Berluttija :2src:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pred cca 20 leti pa je cela Italija in vsa Primorska, kjer se vidi It televizija spremljala Dallas in Dynasty x:o)x x:Dx :eek:

 

bogati ,lepi, pa nesrečni, pa čudna genetika.... x:Dx x:Dx

 

na koncu se je ugotovilo, da je Blake Carrington zaplodil samega sebe! :eek: :eek: :O: :C:

x:Dx x:Dx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz rada gledam predvsem komedije ne maram pa limonad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

 

Moj naj. film je Titanic (Jamsa Camerona)

*In my dreams I always see you sore above the sky, in my heart there always be a place for you for all my life, I'll keep a part of you with me,...and everywhere I am there you'll be,... (Peral Harbor) *
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ampak...Titanik je pa ful limonada... :eek:

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Niti ne! Na začetku mogoče...na koncu, ko se potaplja pa izbruh pa ni ravno!!!!!!
*In my dreams I always see you sore above the sky, in my heart there always be a place for you for all my life, I'll keep a part of you with me,...and everywhere I am there you'll be,... (Peral Harbor) *
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

se mi pogosto dogaja... kadar imam ful gužvo, počnem kaj takega, kot recimo gledam risane filme xcivx x:px ... danes sva gledali (ponovno, ker sem ga šla s frendo gledat v koloseja in sva se menda edini tam režali) Cesarjeva nova podoba (kaj so dobre ene fore not) :palec: :palec: (pa tretji del Levjega kralja sem še enkrat pogledala, eni štosi so tko :palec: )... tamle leži še kaseta s filmom Odpri srce in glede na to, kako sem blazno učinkovita okoli vsega, kar naj bi še danes spedenala, bom verjetno vsak čas še tisto ubodla x;)x xDDx

 

aja... pa cd s Čarovnikom iz Oza me že čaka :hepko: (poglejte si ta film, če imate šanso - in ga glejte z drugačno pozornostjo :palec: :palec: :palec: )

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: ... dobro si tole rekla, Mateja - z drugacno pozornostjo!!! :palec: :palec: :palec:

Takole sem 'vadila' ze od rosnih let - ko sem kam prihajala recimo, ko se mi je kaj dogajalo, sem se za hec prestavila, kot da sem izven tega, kot da sem opazovalec in ne, da se mi dogaja...

Pri vsem mogocem prakticiram tole, branje knjig in filmi pa je sploh fascinantno (ker so pac podobe), ko gledas znova in znova isti film, beres knjigo, pa vsakic z drugacnimi ocmi...

Pac, nekoliko -jasno- zaradi tega, ker isces novo in novo, pa ker je morda avtor tako vecplastno zastavil, a vendar se da recimo hecati...

Primer:

Ko lektorirava in korigirava LK, se 'na finto vrzem' tako, da berem recimo pa se malo 'z ocmi Device'. xDDx

Ali pa si predstavljam, kako tehtnica to vpija... ma, ful tezk razlozit.. takole se pac prestavljam in super se mi zdi, ko si tako preprosto in na kratko in na preprostem primeru zivljenjskem tole omenila...

 

:vio: xcivx x:Xx

 

Kwa bi gledala kaksen dober film! :o|o:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joj, kaksna evforija je bila, ko so predvajali Titanic...ne recem, scena je super narejena...ampak zgodba...pa vleeccceee se...

"near, far,wherever you are, i believe, that my heart will go on" :o|o: xrolleyesx x:Dx

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm, jaz imam pa v planu Jeniffer - uno s Polly pogledat, že čaka cd-jček, pa upam,d a pridemo do vseh delov Botrov v kratkem. še nobenega gledala, nisem kak oboževalec filmov, ampak tole mi zna bit pa všeč, Italia.... :onfire:
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...