Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

Hja...dober film... :palec:

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joj, tile 'Najini mostovi' - mene pa sploh ne pritegnejo - se nikoli ga nisem gledala, pa sem ze veckrat imela priloznost...

Samo preklopim, ze naslov se mi slisi dolgocasno in morda pateticno... :sori:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joj, tile 'Najini mostovi' - mene pa sploh ne pritegnejo - se nikoli ga nisem gledala, pa sem ze veckrat imela priloznost...

Samo preklopim, ze naslov se mi slisi dolgocasno in morda pateticno...  :sori:

...JOJ MARSA, DAJ GA ENKRAT GLEJ, KER JE FUUUL LEP FILM....TI OBLJUBIM, DA TI NE BO ŽAL x:Ix x:Dx x^x

 

MENI JE DOBER, KER NI TAK POCUKRANO SREČEN KONEC...

Če hočeš biti srečen....BODI!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mogoce, Zaza, titanika nisem niti od dalec hotela povohati, potem pa je naneslo, da je igral 2. januarja ob 16h, ko sem se tamle valjala in mi je pa glih pasalo gledat - in mi je bil kar ful vsec v bistvu.

Nekako.. hm, saj pravim, saj sem dojemljiva, verjamem, da je lep v bistvu, saj, normalno, saj ste ze veckrat v tej temi omenili vsi zivi... pa tudi tko, saj kao naj bi bil dober in to...

samo ne vem... morda je to, da itak ne shizim na ljubezenske..

sem bolj 'jang' po filmih, po drugi strani pa imam rada (tudi 'mladinske') filme o prijateljstvu...

ma, nekaj me mora pritegnit.

Saj tudi monsunske svatbe ne bi gledala, potem pa me je kar potegnilo notri.

 

Hvala za trud, Zaza, bom enkrat gledala - in tudi porocala. OK? xDDx x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joj, pa kaj si res nihče ni pogledal Ameriške zgodovine X.....pa tako dober film  :V:

JAAAAAAAAAA, JAZ SEM JO, SUPER,SUPER,SUPER FILM JE :palec: :palec: :palec: :palec: x:Dx x:Dx

 

MARSA, JA TI POGLEJ PA BOŠ POL POKOMENTIRALA, ČE TI NE BO VŠEČ, SEM TI DOLŽNA TORTICO x;)x x:Dx

Če hočeš biti srečen....BODI!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pa čez vikend pogledal Gladiatorja ... full vredu film ... glasba d'best (bi rekla Marsa) ... ima kdo kak cede od Enye ?

JOJ, JAZ IMAM OD ENYE SAMO KASETO....MISLIM PA DA MA KOLEGICA, SE BOM DANES POZANIMALA, PA ČE GA IMA TI GA LAHKO PRESNAMEM IN POŠLJEM... x:Ix

Če hočeš biti srečen....BODI!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)

Jst!

-Paint the sky with the stars

-pa še nekaj iz Watermark in Shepard moons albumov

Popravljeno -> cosma

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pa čez vikend pogledal Gladiatorja ... full vredu film ... glasba d'best (bi rekla Marsa) ... ima kdo kak cede od Enye ?

Jaz imam 2 - a day without rain pa shepherd moons :palec:

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joj, pa kaj si res nihče ni pogledal Ameriške zgodovine .pa tako dober film
se mi zdi,da sm ga jest gledau že davno, sam nevem,če je to ta, tale film zihr ni novi, je že več let ven, je tako, kater leto pa je že?
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kristalka perfektno posnet, boljši kot prvi in drugi del(zelo se držijo knjige) uživale boste! x;)x

kul, priznam, da tud sama komaj čakam :inocent:

jaz tudi - obljubila tamalemu, da greva za konec sole, najbrz v cetrtek. x8Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

JZ GREM JETNIK IZ AZKABANA GLEDAT V SREDO.

 

Kristalka kdaj ga boš šla ti gledat? Če ga boš šla prej od mene , bi te prosila če mi boš povedala tko mal kaj se je kej zgodil?Jst nism knjige brala zato ,ker sm mela velik druzga za delat

 

 

No dobr se mej pa uživi v filmu!!!!!!!!!! :palec: :palec: :palec: :palec: xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...