Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

A ne, no? x8Dx :palec:

Vem da je skoraj vsak film v tistem obdobju, ki sem ga sla gledat v kino, bil v bistvu totalen dolgcajt... vsi ti 'novi' filmi, komercialni, oskarjevci ipd... se me niso 'dotaknili'.

Na tegale pa sem cisto okol padla, kako prekrasna ljubezenska zgodba v takem taf okolju, toliko brutalnosti in vsega, a lajfa in duhovitosti.

mega, res, sem ga ze veckrat gledala, a danes ga bom spet.

uzivam v igri vseh, vse mi je zanimivo, vsak kadercek posebej. x^x :8):

(*zato moram pa cimrpej spacat napoved, da bom imela mir)...

 

Imava podoben okus za filme, ocitno, krokodil.. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz pa sem gledala na kaseti film Maratonci tečejo častni krog, ...........ponovno....in še zmeraj je fulll dober

 

včasih je dobro pogledat kak starejši film, ki se nam je pred leti usedel u dušo

pa preverit,če je še vedno not

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Michelle, tam je podala mari seznam poletnega festivala - mislim da se zacne ravno v cetrtek.

Ne poznam opcij, pa ti ne mroem nic svetovati...

 

Sem pa hotela opozorit na en film, ki bo danes na pop tv ob 22h - meni je bil blazno vsec, prima narejen, totalna akcija, a duhoviti dialogi in vse.

Za obcutljivejse morda ni, ker se kar precej fajtajo, a je prima ljubezenska zgodba notri, kljub temu (in kljub temu, da ne maram prevec ljubezenskih filmov) - naslov je True Romance, v prevodu prava stvar.

Igra Patricia Arquette v (zame) svoji najbolljsi vlogi, da ne recem v najbolj ljubki izdaji.

Christian Slater itak kul, tu pa je Brad Pit hecen, ker igra zblojenega hipuzla, skoraj bebota totalnega, pa je kar dober...

Pa obvezni Denis Hopper, ki pravi da je Sicilijanec pravzaprav po izvoru crnec xDDx in izvrstni Christopher Walken...  :palec:

Celo 'Soprano' igra... Pa jasno negativec Gary Oldman...

Blazno fajn film, skratka, ce vam je vsec akcija in omenjeni igralci, tale film morate videti.  x^x  :palec:

 

Christian Slater je pa itak car :palec: Sem gledala skoraj vse njegove filme, totalni odklopi. A je kdo gledal Pump up the volume od njega? ful ok soundtrack :palec:

 

sicer pa, Šund je tud super movie, ne?

DON'T PANIC
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz pa sem gledala na kaseti film Maratonci tečejo častni krog, ...........ponovno....in še zmeraj je fulll dober

 

včasih je dobro pogledat kak starejši film, ki se nam je pred leti usedel u dušo

pa preverit,če je še vedno not

x:px x:px :palec: x:Dx

a te kej trebušne mišice bolijo? x:o)x

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živjo!

Meni so pa všeč predvsem filmi iz konca 60-ih in 70-ih let, pa ni važno ali je to grozljivka, drama, ali pa triler, vojni film, kriminalka. Moje mnenje je tako, da se je v tistih časih delalo najboljše filme. Za primer le nekaj filmov ki se mi zdijo kul: Odrešitev, Noč čarovnic, Izganjalec hudiča, Afera Thomasa Crowna, Goli v sedlu, predvsem pa Let nad kukavičjim gnezdom, in Polnočni kavboj, ki je zame najboljši film. Je pa en kup filmov iz tistega časda, ki jih še nisem gledal: Vsi predsednikovi možje, Žrelo, Taksist, Pobesneli bik. Glede igralcev pa imam najraje to predvojno generacijo, kot naprimer Steve McQueen, Warrer Beatty, Jack Nicholson, Dennis Hopper, zelo pri srcu pa sta mi Jon Voight in Dustin Hoffman.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aha, jaz mam tud rada "stare filme", še ČB variante, pa stare westerne, ne vem naslovov točna... v enem je igrala Marlene Dietrich :palec: , ki je bil letos na Tv Slo - k majo ob nedeljah zvečer take filme bolj pozno zvečer na sporedu, no ne vem če še, že nekaj nedelj nisem bla doma, ampak načeloma pa ja...pa stari James Bondi...to je prava stvar :palec:
Ne potrebuješ kril, da bi bil angel...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kakšno naklučje... film Lovec na jelene sem v eni videoteki odkupil, vendar si ga še nisem ogledal, je pa baje zlo dober film. Sem si pa v čeraj ogledal Konvoj, kjer igra Kris Kristofferson in se mi zdi tud zlo všeč. Filmi so ob nedeljah zvečer še vedno, ampak škoda ker pridejo ob tako pozni uri. Ampak ti se mi niti ne zdijo preveč všeč. Zadnjič je bil Beg, kjer sta igrala Steve McQueen in Ali McGrow, pa ga nism gledal. A slučajno kdo prodaja kakšne filme iz 70-ih? Aja, film Dvoboj je baje zlo dobr-en z avtom in s kamionom se cel film lovita po avtocesti. A ga je kdo gledal? Kar se tiče pa dobrih filmov na tv-ju, je zadnje čase prava polomija. Le na tvs 1 al pa tvs 2 pride vsake toliko časa kakšen film, pop-tvja pa niti ne bom komentiral.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pop tv :xx!: , ja v Lj je vsak Kino Dvor, ki predvaja načeloma dobre filme, neholivudske produkcije, v MB pa ni nič - tu pa tam se kakšen mini festival nardi, to je pa vse...
Ne potrebuješ kril, da bi bil angel...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uceri smo sle gledat tipicni holivudski film - Zlobna dekleta. Taka teenage komedija...k ma svetle tocke, konec predvidljiv, tut stosi predvidljivi...glejte..na racunalniku, ce morte....jurja se ne splaca dat za karto :palec:
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ta teden gledala 50 prvih poljubov..... iiiiiiii... x^x :xx!: x^x

 

punce... please..... no vodit tipov gledat to, ker ZLOOOO trpijo...... :palec: :palec: :palec: ... tolk cukra še ženske komi prenesemo, samo soundtrack je res ok, ... tak lahkoten film, za lahko noč.... itak po dveh urah ne veš zakaj je šlo! :palec: easy came easy go!

 

danes sem dobila top secret,.... sem zadnjič tuki brala da je za umret smešen.... in glede na moj filmski maraton ta vikend... x:Dx x:Dx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včeri gledala nemški film Eksperiment...toplo priporočam za vse, ki imajo radi nepredvidljive konce...film v stilu 7edem, Igra...

Hudo dobro...

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včeri gledala nemški film Eksperiment...toplo priporočam za vse, ki imajo radi nepredvidljive konce...film v stilu 7edem, Igra...

Hudo dobro...

ujej tale je pa v nemščini... :O:

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joj...Nino...malenkosten...tut porajtaš ne, da je v nemščini...tolk je fajn...a ne, Michelle...

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sej mene ze nasplosno nemscina ne moti...je to en tak jezik, ki ga zelim znat res ful ful dobro...

Pa sej ce imate podnapise, je vseeno? x:Dx

Jaz jih nimam, ker jih ne znam dat zravn :xx!: x:o)x x:Ix

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živjo!

Meni so pa všeč predvsem filmi iz konca 60-ih in 70-ih let, pa ni važno ali je to grozljivka, drama, ali pa triler, vojni film, kriminalka. Moje mnenje je tako, da se je v tistih časih delalo najboljše filme. Za primer le nekaj filmov ki se mi zdijo kul: Odrešitev, Noč čarovnic, Izganjalec hudiča, Afera Thomasa Crowna, Goli v sedlu, predvsem pa Let nad kukavičjim gnezdom, in Polnočni kavboj, ki je zame najboljši film. Je pa en kup filmov iz tistega časda, ki jih še nisem gledal: Vsi predsednikovi možje, Žrelo, Taksist, Pobesneli bik. Glede igralcev pa imam najraje to predvojno generacijo, kot naprimer Steve McQueen, Warrer Beatty, Jack Nicholson, Dennis Hopper, zelo pri srcu pa sta mi Jon Voight in Dustin Hoffman.

:palec:

enak okus! Ja Micky je prav pripomnil Lovec na jelene je zakon!

Men je tud nekak ta generacija filmov the best 60-70- ta leta. Od igralcev še Jane Fonda, Joanne Woodward, Paul Newman, Chris Kristofferson, Robert Redford, Barbra Straisand, Ali McGraw, al pa Gregory Peck je tud še igral mislim da v Omenu... Pa Michael Caine, oh... Ryan O´Neal, nostalgija... :inocent: :2src:

Fajni mi je Winning (P. Newman),Star is born, Tatovi teles (Sutherland)

ciklus filmov je bil zdaj po tv od enga režiserja ko je dost Steve McQueen notr igral.. pa en film mi je bil dober, khm.. od ene vidre.. nek angleški, ko en pisatelj se preseli na sever anglije in potem eno vidro ma udomačeno..

 

Se mi zdi da ti filmi majo v seb neki več... s tistga obdobja...

 

Dobri so pa tud filmi od enega francoskega režiserja Claude-a Chabrola (notr je dost igrala Stephane Audran)

 

Pa od Boštjana Hladnika sem gledala par filmov... ki so mi bli pa "odkačeno" všeč.. v enem igra Duša Počkaj eno prevajalko, ki živi v svojem svetu, ko prevaja knjige.. joj kak je bil nor film to. Pa Janez Dolinar notr igra, Igor Samobor, Marina Urbanc.. hahhahahahahhahahahahah.. kakšni so bli... a je gledu kdo ta film...

 

Al pa slovenski filmi, recimo Sreča na vrvici, Cvetje v jeseni, Ko zorijo jagode.. takih ne morjo več posnet......

 

Pa jugoslovanski filmi.. Dragan Nikolić, Milena Dravić, Sonja Savić,.........

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pred kratikim je igral Steve McQueen z Ali MacGraw v filmi Beg. To je blo nekaj filmov režiserja Sama Peckinpaha. Sm mislu da bodo dali tud njegov film Konvoj, kjer igrata Ali MacGraw pa Kris Kristofferson, vendar ga ni blo. Sm pa pa kasneje dobil, tko da ni nč narobe. Ja itak... Jane Fonda je tud kul, pa potem Faye Dunaway, Warren Beatty, Pa Donald Sathurland, Roy Scheider. Film Klute si moram še ogledat, pa Dvoboj, kjer igra Dennis Weaver, ampak ga nikjer ne dobim. A ima kdo kaj teh filmov doma?
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

klute še ni dolgo ko je bil na tv.. sem imela posneto, pa vse filme presnameva.. z naslednjimi.. ja the best film!

Konvoj sem gledala Kristoffersona se spomnim, nisem pa ziher a Ali je bla ona ženska.. tega je že ziher 5 let nazaj ko sem ga gledala. Ja tega Peckinpaha sem mislila režiserja, pa sem se spomnila samo kak se izgovori, to pa nisem želela napisat.. :inocent:

Uf.. obvezno moreš gledat Lovca na jelene (Christopfer Walken, pa Meryl Streep, Robert De Niro).. :palec: :palec: :palec: :palec: Ja pa Faye sem pozabila, ona in Jon Voight v filmu Šampion. :palec:

Kaj pa mjuzikle.. Hair (Bewerly D´Angelo), Tommy, J.S. Superstar, so ti tud ok.. Pa Song Remains The Same - Led Zeppelin, Janis - dokumentarec, film pravzaprav, pa Jellow Submarine- risanka od Beatles.. :eek:

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lovca na jelene sem gledal prejšnji teden-zlo krut pa žalosten, ampak odličen. Pa tud Pekel na pacifiku je zlo dober, kjer igra Lee Matvin. Aja, da ne pozabimo na tega igralca, ker je tud zlo kul. A si gledala njegov film Vlak za potepuhe? Keith Carradine še igrata pa Ernest Borgnine, pa res zlo zakon film. Je pa bil nekaj časa nazaj na tvs1 al pa tvs 2 angleški film Kes, in je tud bil zlo dober. Pa pred tremi tedni spet angleški film Povečava, tud briljantno. Kar se tiče muzikalov pa ne poznam, razen Briljantino sm gledal. Un film Zvezda je rojena sem si pa tudi jaz ogledal. Zlo rad bi dobil film Taksist, pa Pobesneli bik, kjer igra Robert de Niro, pa tud Ulice zla se mi zdijo zlo kul-tm igra še Harvey Keitel.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nikjer ga ne dobim, tudi tle v videoteki ga nimajo. Sej bi ga lahko naročil na cdju, ampak to ni noben užitek, da gledaš film za računalnikom. To se moraš dat na koavč, pa popcorn, pa gledat film x:)x Sej Pobesneli bik je bil na tv-ju mal več kot pred enim letom, ampak ga nisem gledal, Ulice zla pa sem. Katewre te starejše filme imaš v svoji videoteki? A imaš kaj od Steva McQuenna-Bullitt, Great Escape, Papillon? Jaz sem pred kratkim dobil Dvoriščno okno-zakon!!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...