Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

Hih... Vem, da ne prvi, ne tale, ta svež Dirty Dancing 2, ni ravno film, ki bi večini folka nudil kakšne special filmske užitke... a jaz sem uživala na kvadrat :yumy:... o vsebini tokrat ne bi ( :sleeping: )... ples in muzka (imam že cedejko x:px) ... to pa meni njamzi ... maksimalno uživam že, ko gledam (in padem not), kako se zna folk stopit z muzko, z ritmom... to je zame eno lepših doživetij, če pa še sama zadensam, pol pa itak :onfire: xmusicx xsrcbumx xrainbowx

 

bi rekla, da točno s temle zaresoniram, kar je povedala koproducentka in koreografinja JoAnn Jansen (film posnet po njeni življ. zgodbi):

 

"I had never in my life seen anything that looked remotly like dancing I saw in Havana. When people danced, it wasn't connected to sex necessarily; it was about the freedom of your body and what it feels like to express yourself. I discovered that you could move your body any way you want; it's part of your personality and nobody can take that from you. The Cuban people understood that deeply."

 

 

 

xzobkox

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Taksista bi zlo rad dobil, ali pa si ga vsaj ogledal. Presnel si ga ne bom, ker mi video snema črno belo, tko da ni nobewnega užitka gledat. Če bi mi ga prou rad poslal, se lahko tudi zmenva x;)x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdajle (ob 20h) se na POP TV zacenja film FIRMA (posnet po istoimenskem romanu, tudi ta je kul) - ce niste pogledali v spored oz. nimate prizganega TV-ja.

Tistim, ki filma se niste gledali, ga priporocam, sploh fanom Toma Cruisea (in Gena Hackmana). x8Dx

Skratka, dbest film. x^x

Uzivajte! :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hehe, Mateja, sem tocno nate pomislila... :palec: x;)x

(*da upam da gledas oz. da vidis da je na sporedu).

 

Pa sem ga zdaj v krajsem casu ze parkrat gledala, pa vseeno mi ga je bilo kul spet vceraj.

Super film. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hih... Vem, da ne prvi, ne tale, ta svež Dirty Dancing 2, ni ravno film, ki bi večini folka nudil kakšne special filmske užitke... a jaz sem uživala na kvadrat  :yumy:... o vsebini tokrat ne bi (  :sleeping: )... ples in muzka (imam že cedejko  x:px) ... to pa meni njamzi ... maksimalno uživam že, ko gledam (in padem not), kako se zna folk stopit z muzko, z ritmom... to je zame eno lepših doživetij, če pa še sama zadensam, pol pa itak   :onfire:  xmusicx  xsrcbumx  xrainbowx  

 

bi rekla, da točno s temle zaresoniram, kar je povedala koproducentka in koreografinja JoAnn Jansen (film posnet po njeni življ. zgodbi):

 

"I had never in my life seen anything that looked remotly like dancing I saw in Havana. When people danced, it wasn't connected to sex necessarily; it was about the freedom of your body and what it feels like to express yourself. I discovered that you could move your body any way you want; it's part of your personality and nobody can take that from you. The Cuban people understood that deeply."

 

 

 

xzobkox

zanimivo.. sm mel cisto podobne misli o filmu, ko sm gledu 1 del :inocent:

kot kok je fajn k tkole densajo zliti v glasbi, etc... nekaj je bilo menda tut obcutkov..

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

FIRMA: mah, mne pa ni biu tolk dobr.. sicer so igral full dobr sam sama vsebina pa premal zanimiva men. lahk bi se kej bol novga spomnl, kej bol odstekanga; prevec ameriski, prevec pocukran, prevec narjen.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

amebix.. upam da si gledu Peklenski stolp včeri (iz l.1974, P. Newman, S. McQueen), pa se mi zdi da bo še par takih filmov ta teden, vrednih ogleda!)

 

A ja by the way.... sem gledala Shreka 1,2 :2src:

Pa Dopust, en slo film, pa Rondo (M. Dravić, S. Žigon), pa en srbski film odštekan o Bamburašu, al neki, enem Ciganu pa lajfu teh muskonterjev, joj kak je bil hecn.. Pa kaj vse en drugem prekolnejo.. je pa njegovo ženo igrala ena srbska igralka čist Svetlani Makarovič podobna, pa ni bla ona. Ampak full ji je podobna, enak obraz, črni lasje, modre oči.. sam se ne spomnim imena... pa še iste starosti morjo biti približno.. Jelisaveta al neki.. x:Dx x:Dx x:Dx pa en film, o teh auslenderjih je spet bil prejšnji teden hrvaški, joj kaj je men fajn gledat te scene, ko grejo eni bumbarji v tujino pol pa kr mislijo da jih bo folk ki ga poznajo, da jih bojo kr na železniški srečal, al pa pol po ulici sprašujejo če kdo pozna tega pa tega Mate-ta.. x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jelisaveta Sablic - utrgana bejba, ful dobra faca: "Sad i ona malo" (iz Maratoncev, ko je igrala klavir, pa skoz zjala, cist histericna x:o)x x:px). :D

Meni se pa ne da vec teh CB filmov gledat z nikakvo produkcijo, bi gledala modernejse, recimo maratonce, ko to tamo peva, Sjecas li se Dolly bell, Montenegro itd... To bi pa z veseljem se 1x pogledala. x^x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdajle (ob 20h) se na POP TV zacenja film FIRMA (posnet po istoimenskem romanu, tudi ta je kul) - ce niste pogledali v spored oz. nimate prizganega TV-ja.

Tistim, ki filma se niste gledali, ga priporocam, sploh fanom Toma Cruisea (in Gena Hackmana). x8Dx

Skratka, dbest film. x^x

Uzivajte!  :palec:

Roman prebrala enkrat.....že dolg nazaj. Če se ne motim, se je čist drugače končal :o|o:

Al se motim xrolleyesx

Love Doesn't Have To Hurt To Feel Good
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oj, jaz sem tudi brala knjigo, preden sem gledala film; se mi zdi, da je bil enak konec in potek.

Edina razlika, kolikor se spominjam, je bila, da je v knjigi dobil novega bmw-ja, imel pa je mazdo, tu pa je imel toyoto in dobil mercedesa (*lahko da sem zamesala pri toyoti in mazdi, a za bmw in mecedes pa je ziher, sem ze prvic opazila) - najbrz osebni okus oz. izbor ali pa se niso izprsili pri bemvlnu kot sponzorji, pa so dali merdjota.

 

Free - a res, pocukran se ti je zdel?

hecno, kaj bi bilo tu pocukranega...

Meni se je zdel pa dbest film, pa sem ga ze kake 3. gledala v krajsem casu. Mi je vsec, ko kdo nadmudri kaj takole, prav tako mi je bila vsec jackie brown (prav tako knjigo brala prej, mislim da je bil drugacen naslov)...

Pa tako dober izbor igralcev, od A do Z - recimo Holy Hunter, ki ima 100 obrazov (jasno, tipicna Riba), povsod je dbest; naj igra zensko, ki ne spregovori (Klavir), kozasto tajnico ali kogarkoli. xDDx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jelisaveta Sablic - utrgana bejba, ful dobra faca: "Sad i ona malo" (iz Maratoncev, ko je igrala klavir, pa skoz zjala, cist histericna x:o)x x:px). :D

Meni se pa ne da vec teh CB filmov gledat z nikakvo produkcijo, bi gledala modernejse, recimo maratonce, ko to tamo peva, Sjecas li se Dolly bell, Montenegro itd... To bi pa z veseljem se 1x pogledala.  x^x

pa v Ranah je tud Jelisaveta, ko je soseda od Manojlovića, ki jo "gor" špuka... v eno nadstropje višje, tko da v bistvu špuka sam sebe... x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx :palec:

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Rane! :eek: :palec:

Cist odbit film. :palec:

Miki manojlovic dbest fotr. :D

Zalosten prizor, ko poci cev v wc-ju in on na hitro rperacuna, koliko let dela je to in samo shus v glavo...

 

A meni naj pa je bil Lepa sela lepo gore... se zdajle mi grejo mravljinci, ko se spomnim, blazen film, rpetresljiv, pa s toliko duha in humorja... :palec: :palec:

samo konec mi ni bil vsec oz. prizor v bolnici, ko oni v mascevanju tam z vilico se plazi in masakrira... xrolleyesx

A sicer - :palec: :palec: :palec:

(*"Izvinite, sminka vam se razmazala" x:Dx - ko bombe sibajo in vse...)

 

p.s. leilaniA - spomin imam kar... x;)x

Ce ti je vsec takle nacin, preberi jackie Brown - morda se spomnim, kako je naslov romana v originalu... Film pa je bil naslovljen tako, se mi zdi (to pa je lik, taka kul crnka, ne poznam pa igralke sicer, tako da ne vem, katera je, bi jo pa rpec prepoznala, ce bi videla faco).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pa v Ranah je tud Jelisaveta, ko je soseda od Manojlovića, ki jo "gor" špuka... v eno nadstropje višje, tko da v bistvu špuka sam sebe...  x:Dx  x:Dx  x:Dx  x:Dx  :palec:

Nisem gledala celega filma, ampak ta odlomek je svetoven x:Dx :palec: , ga že več let vsake tok vrtimo.

 

Dobro jutro komšinica x:Dx :fiju:

 

Dobro jutro :xx!:

 

Pa nadaljevanje, da te pobere...

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ce ti je vsec takle nacin, preberi jackie Brown - morda se spomnim, kako je naslov romana v originalu... Film pa je bil naslovljen tako, se mi zdi (to pa je lik, taka kul crnka, ne poznam pa igralke sicer, tako da ne vem, katera je, bi jo pa rpec prepoznala, ce bi videla faco).

Rum punch - je naslov knjige. Fajn knjiga, glih za tale cas, za na morje ipd. :palec: :palec:

 

Bejba pa je Pam Grier. :palec:

 

Mi gre na zivce, ce se cesa ne spomnim, ce cesa ne najdem in ce kaj v prazno izzveni... pa sem sla poiskat. x^x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oj, jaz sem tudi brala knjigo, preden sem gledala film; se mi zdi, da je bil enak konec in potek.

Edina razlika, kolikor se spominjam, je bila, da je v knjigi dobil novega bmw-ja, imel pa je mazdo, tu pa je imel toyoto in dobil mercedesa (*lahko da sem zamesala pri toyoti in mazdi, a za bmw in mecedes pa je ziher, sem ze prvic opazila) - najbrz osebni okus oz. izbor ali pa se niso izprsili pri bemvlnu kot sponzorji, pa so dali merdjota.

 

Free - a res, pocukran se ti je zdel?

hecno, kaj bi bilo tu pocukranega...

Meni se je zdel pa dbest film, pa sem ga ze kake 3. gledala v krajsem casu. Mi je vsec, ko kdo nadmudri kaj takole, prav tako mi je bila vsec jackie brown (prav tako knjigo brala prej, mislim da je bil drugacen naslov)...

Pa tako dober izbor igralcev, od A do Z - recimo Holy Hunter, ki ima 100 obrazov (jasno, tipicna Riba), povsod je dbest; naj igra zensko, ki ne spregovori (Klavir), kozasto tajnico ali kogarkoli.  xDDx  :palec:

ja, res igralci so bli cool, kot sem ze povedal! :palec:

sam vsebina, pa .. lahk bi se bolj potrudl. ja, men je vseen pocukran in prevec ameriski bil.

kar mi je blo v filmu se cool je, da so pokazal njun stari avto kot umazan, etc... no, pa se to je bilo bolj zaradi tega da pokazejo razliko med novejsim, ki sta ga dobila x;)x x:Dx sicer pa, kot je mnogokrat opaziti so skor vsi avotmobili v filmih preveckrat cisti x;)x

konc koncev ni bil slab film ce gledam iz mnogih aspektov... toda pustil mi ni pa prav nicesar! pac en mal bolsi vecerc.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, res igralci so bli cool, kot sem ze povedal!  :palec:

sam vsebina, pa .. lahk bi se bolj potrudl. ja, men je vseen pocukran in prevec ameriski bil.

 

konc koncev ni bil slab film ce gledam iz mnogih aspektov... toda pustil mi ni pa prav nicesar!  pac en mal bolsi vecerc.

that's right :palec:

DON'T PANIC
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...