Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

Ubistvu je to triler, prej sm narobe napisal. Je pa na tvs 2, tm enkrat ob pol enajstih zvečer. Lohk da se nekaterim film ne bo zdel všeč, ampak zame je Steve najljubši igralec. V filmu je tudi deset minut lovljenja z avti po San Franciscu, in baje je to eden boljših dirkalih kadrov. Je pa avto vozil McQueen sam, ker je bil kao tudi dirkač pa to.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes popoldne še milijontič gledala

Balkanskega špijuna  :palec:  :palec:  :palec:  :palec:  :palec:

 

Danilo Stojković-Bata :2src:  :2src:  :2src:

 

" A koja su kola bolja od Moskvića?" x:Dx  

 

"Danice, ovo su neki-čobani budale..." x:Dx

x:Dx :palec:

 

Jaz pa pogresam na tv tele kaksne - montenegro (makavejev se mi zdi), dolly bell (svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujem).. itd., itd.

KOOlk je blo dobrih filmov!!!

Svaka cast!

Joj, sem dobesedno goltala tole vse... no zdaj sem postala izbircnejsa in bolj komot, pa milijonkrat vse gledala ze, pa imam raje kul produkcijo, CB mi ni, recimo, vec...

 

A vseeno bi si pogledala kaksen star film dober, recimo zadnjic mi je prisel v misli en dober z Marlene Dietrich, morda je modri angel.. nisem ziher*

Ampak kar pretresljiv film, to moram nujno se 1x gledat... bogi profesor... :sori:

A vseeno je nekako ne obsojas, kaj pa vem... ma ful dober film, blazotno izvrstna igra... mega, no... bi ga gledala...

Drugace pa - imam rada filme, vse zivo lahko gledam..

A kljub temu - vsega zivega pa tudi ne morem gledati, me zmoti ze izbor glavnih igralcev, pa mi ni za gledat...

 

In eni igralci me preprosto fascinirajo, s svojo igro, osebnostjo ki jo vnesejo v vlogo... ze zato maram filme, pa se... sem tudi vizualen tip...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

montenegro (makavejev se mi zdi), dolly bell (svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujem).. itd., itd.

KOOlk je blo dobrih filmov!!!

Kolk je blo res dobrih filmov v tistem času (ko so bli to še naši filmi)... se spominjaš Dolly Bell :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xsingx ... na morskome plavom gaju, gde ... ;) vetric mio,

plavusu sam bajnu 'srio',

o kako sam sretan bio... xsingx

xDDx :palec:

Ful rada zapojem tole. x:Xx :vio:

text je najbrz cisto drugacen, a takole sem si ga jaz zapomnila. x:Dx :8):

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xsingx ... na morskome plavom gaju, gde ... ;) vetric mio,

plavusu sam bajnu 'srio',

o kako sam sretan bio... xsingx

xDDx  :palec:

Ful rada zapojem tole.  x:Xx  :vio:

text je najbrz cisto drugacen, a takole sem si ga jaz zapomnila.  x:Dx  :8):

Naklucje ? ...nekaj podobnega sem ravno dobil pred pol ure na mail.

 

 

http://www.fil.bg.ac.yu/coldtea/mp3/greben2.mp3

 

Je treba pozorno poslusati.

 

In vsa, prav vsa vulgarnost, je samo v vas, v vasih mislih x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kul, jest sm The others tud gledala 2x, pa ga bom ziher tud še spet... :palec:

 

sam tko,kle k se pogovarjamo o filmih, noben ne gleda grozljivk in ZF...xNNx

jaz pa komaj čakam, da pride ta nov Star wars-Revenge of the Sith...morm pa rečt, da so mi ta prvi trije deli itak boljši kot zadnja dva..preveč animacije in to...

DON'T PANIC
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kul, jest sm The others tud gledala 2x, pa ga bom ziher tud še spet... :palec:

 

sam tko,kle k se pogovarjamo o filmih, noben ne gleda grozljivk in ZF...xNNx

jaz pa komaj čakam, da pride ta nov Star wars-Revenge of the Sith...morm pa rečt, da so mi ta prvi trije deli itak boljši kot zadnja dva..preveč animacije in to...

Jaz obožujem grozljivke, pa tudi proti ZF nimam prav nič. Je pa res, da je too much dobrih, pa se mi pol ne da brskat po spominu x:Ix xDDx xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz tud.....japonskega in otherse......kul......men othersi bl kul. x^x

 

Dans pa si bom privoščil One eyed king z Assantejem, Baldwinom in &......in pa x:px Intimite.......hm, lohk bi šlo za dobro erotično, verjetn dramo.......srečanje dveh tujcev brez besed, samo sex......in pojavi se vprašanje.....al le seks brez komunikacije tud zbliža :inocent: ......če sem prav razumel.......no, ta film me prav zanima x;)x x:px

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Grozljivke so ene tud kar dobre ja... meni je najboljša grozljivka Halloween, tisti film iz leta 78'. Pa tud Exorcist ni tko slab, čeprav se mi zdi sama zgodba pri Halloween dosti boljša, pa tud bl strašno je, pa realno. Pri Exorcistu je vse že malo prevlečeno za nos, Rosemarijin otrok se mi pa ne zdi preveč kul. Kar se pa tiče filma Ring... prava polomija. Meni se ni zdel prav nič strašen, pa vse je že neki računalniško narejeno. Za dobro grozljivko ni treba računalnika, potrebna je le ideja!! A je kdo gledal grozljivko Eyes of Laura Mars? Faye Dunaway igra.

Pa trilerje a radi gledate? A je kdo gledal Dvoriščno okno, kjer igra James Stewart? Eden najboljših filmov na svetovni lestvici. Al pa Deliverance? Jon Voight pa Burt Reynolds? Tud precej strašno, še posebno če se postaviš v njihovo kožo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

na svetovni lestvici. Al pa Deliverance? Jon Voight pa Burt Reynolds? Tud precej strašno, še posebno če se postaviš v njihovo kožo.

Res grozn film! :OO!: Sicer pa odličen..

Joj.. si jst hribovce tud tak predstavljam.... :O:

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...