Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

Grozljivke so ene tud kar dobre ja... meni je najboljša grozljivka Halloween, tisti film iz leta 78'. Pa tud Exorcist ni tko slab, čeprav se mi zdi sama zgodba pri Halloween dosti boljša, pa tud bl strašno je, pa realno. Pri Exorcistu je vse že malo prevlečeno za nos, Rosemarijin otrok se mi pa ne zdi preveč kul. Kar se pa tiče filma Ring... prava polomija. Meni se ni zdel prav nič strašen, pa vse je že neki računalniško narejeno. Za dobro grozljivko ni treba računalnika, potrebna je le ideja!! A je kdo gledal grozljivko Eyes of Laura Mars? Faye Dunaway igra.

Pa trilerje a radi gledate? A je kdo gledal Dvoriščno okno, kjer igra James Stewart? Eden najboljših filmov na svetovni lestvici. Al pa Deliverance? Jon Voight pa Burt Reynolds? Tud precej strašno, še posebno če se postaviš v njihovo kožo.

super filme si naštel :palec:

 

drgač se strinjam, da je ameriški Ring bedn, sam to je remake od japonskega Ringu, ki pa je kul-tega si rajš poglej :palec:

 

drgač pa, k sm bla mala, sem gledala Nightmare on Elm street in sem še zdaj fan od Freddyja :vragec:

 

A je kdo gledu Avtoštoparja? :eek:

DON'T PANIC
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ful diober, tedaj je bil totalen hit,. res grozen... tista cesta - in tale dva skorajda samo.

ja, 'tamali' je tudi dobro igral, pa tam sem prvic videla (oz. sem jo prvic registrirala, si jo zapomnila) jenifer jason leigh.

Ful je bila lustna, shit ko jo je tovornjak na pol. x:o)x :sori:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Brat je gledal japonski Ring, pa je reku, da se mu je zdel ameriški boljši. Aja, a je slučajno gledal kdo ta film... preveden naslov je Angelsko mesto, vsebina pa gre nekako takole: neka družina pride z busom v neko taborišče, in potem na plantažah opravljajo prisilno delo. Spijo pa tm v enih barkah. Na koncu se pa uprejo, vendar ne vem al pobegnejo al kaj. Je pa film mal starejši, iz 70-ih, čene celo iz 60-ih.

Ampak grozljivka Halloween je res zakon. Od začetka vse neki nedolžno, kao rezljajo une buče, šele zadne pol ure se začne odvijati strah in groza. Pa to se mi zdi zakon, ker se unga morilca nkol ne vidi brez maske x:)x Ampak pol pa prou beda, ker so posneli še enih šest al sedem filmov z istim naslovom, pa noben ni tko dober kot prvi. Pa uno je hecno, ko tamali reče sestri, da je bil zunaj bau bau x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma, ja, nadaljevanja so lahko bedna..

 

sem se pa spomnila ene par filmov, k so men klasika in jih vedno znova rada gledam:

 

-Grof Monte Christo(Richard Chamberlain)

-Mož z železno masko(zopet R.C)

-Indiana Jones(vsi trije deli)

-Star wars, itak

-Goonies(tak mladinski, ampak ful ok)

-Filmi od Chevy Chaseja(National lampoon's vacatons..)

-E.T., itak

-The Fugitive

-Nightmare on Elm street, itak

 

sej jih je še ful, sam se zdej sam te spomnm..

DON'T PANIC
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

uuu grof monte christo!!! super film. pa star warsi tud ja... uuuuu bo treba spet kašen filmček pogledat. včeri sem enga... prej pa dolg ne. sploh nimam cajta več za tv in filme.... no ja... če je pa lajf zanimiv x;)x
spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hm jst pa Chamberlina ne maram.. :xx!: pa Harrisona Forda.. pa Cruisa..pa Pitta :xx!:

Maram pa Chevy-ja Chase-ja! :2src: x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx Pa Johna Cleese-ja, Michaela Palin-a, vso gardo Monthy Python-ov pa še Rowana Atkinskona zravn! Oh.. pa kak mu je že ime.. Davida Jasona! :2src: Joj kak so fajni ko so tak smešni! x:)x x:)x x:)x (Only fools and horses...) Pa Jennifer Sounders (Naravnost fantastično).. x:)x x:)x x:)x x:)x

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Maram pa Chevy-ja Chase-ja!  :2src:  x:Dx  x:Dx  x:Dx  x:Dx Pa Johna Cleese-ja, Michaela Palin-a, vso gardo Monthy Python-ov pa še Rowana Atkinskona zravn! Oh.. pa kak mu je že ime.. Davida Jasona!  :2src: Joj kak so fajni ko so tak smešni!  x:)x  x:)x  x:)x (Only fools and horses...) Pa Jennifer Sounders (Naravnost fantastično)..  x:)x  x:)x  x:)x  x:)x

vse kar si kle naštela je absolutely fabulous x:Dx :palec:

 

Žaža,una z nesposobnim govedom je x:Dx x:Dx :palec:

DON'T PANIC
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hm jst pa Chamberlina ne maram..

Jaz tudi ne - ampak grof Monte chritso pa je mega! :palec: :palec:

Blazno star fillm, 1x sem ga nekje po nakljucju gledala in je naredil name blazen vtis in potem je bil zadnjic nekje, pa sem mislila, da ga ne bom mogla gledat, ze zato ker je tolk star in vse in ker sem ga ze gledala - a je mega film, res dober, se celo R.C. me ne moti v vlogi, rpavzaprav zelo dobro igra....

Zalostna zgodba, v bistvu...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ta vikend sm na pop-tv gledal film Izvierni stran, in se mi je zdel res kul. Ubistvu ga nism gleda od začetka, ampak tolk kot sm ga, me je prepričal. pa tud un igralec Edvard Norton al kako že je, je zlo kul odigral.

Dons zvečer bom pa na tvs 2 gledaf film Bullitt. Je pa v naslednjih dneh en kup dobrih filmov. Jutr Hiša voščenih lutk na tvs 1 ob 14:00, kjer igra Vincent Price, pol zvečer na tvs 2 Ujemite Carterja, kjer igra Michael Caine (Mushi, pozor!!) x:)x x;)x , ponoči pa še vestern Pat Garrett in Billy the Kid, če ga niste gledali ko je bil prvič. Igrajo pa James Coburn, Kris Kristofferson(brez brade je prav smešen x:)x x:)x ), in pa Bob Dylan. Pa tud muzka je zlo kul. Pol pa še v nedeljo zvečr vojaška drama Napad, in v ponedeljek ob pol sedmih film Nasilje.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...