Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

končno videla Amelie ... s podnapisi celo x:Dx

luštkana zgodbica in krasna fotografija

eden tistih filmov, ki ga lahko pogledam večkrat

in ob tem zmeraj znova uživam

 

nič pretresljivega v sami zgodbi sicer, a se me zelo dotakne s poetiko, ki jo nosi v sebi xsrcbumx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oh...še cel dan točila solze po filmu Zelena milja... Kaj tko pretresljivega pa nisem vidla že 100 let... šmrk... :(

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Na divx gledal Alien vs. Predator. Sam dvoboj med dvema marsovcema je kul in zanimiv. Mi je všeč. Edinole okolica in človečki so odveč, še posebej ženska črnka, ki se je zaštekala s predatorjem, čeprav je le-ta ji pobil skoraj celotno njeno ekipo. Kao poštekala je da je sovražnik mojega sovražnika prijatelj. Ne štekam kako to da se ni odločila za aliena, saj jih sploh še ni videla.
Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa še naj jaz malo pokomentiram... The green mile :palec: tak lep, žalosten film, res zakon. O Hair sploh ne bom izgubljala besed, ker sem ga videla že milijonkrat in ga še bom videla milijonkrat x:Dx (sem gledala tudi musical na Dunaju :palec: ) isto The doors.

Misic river me je pa ful razočaral :V: sem pričakovala ful več od filma.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

HBO do 10.10. brezplacen ogled filmov...

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

HBO do 10.10. brezplacen ogled filmov...

Ja, sam jaz sem parkrat naletela na bolj tako tako... Recimo 3 zvezdice, maximalno, ali 2.5.

Bi blo treba imet program, jaz mal saltam, pa naletim.

 

... tako sem vceraj naletela na zadnjega kitajskega cesarja (nisem se gledala, ne maram zgodovinskih filmov in spektaklov, pravzaprav tudi biografskih praviloma ne prevec).

No, pa mi je bil kar vsec, lepo narejen in vse... a blazno dolg...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jp...na mesec je treba placat 2.799 SIT...cena vkljucuje tut DDV.

Poklici Telemach (al operaterja) 0802288

ali

http://www.telemach.si/hbo

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mi HBO ne bomo narocili. Se mi zdi brezveze. Sem tudi gledala malce program, mogoce sta ene 2 filma, ki jih zelim vidt, ampak to si lahko snamem iz neta al si pa sposodim dvd. ne vem no.

Ne vem, ce grem pred TV in se odlocim, da bom nekaj nasla, v teh 60 programih tudi najdem kej. Ce ne drugje, mata animal pa discovery fajn oddaje. Premal sem pred TV, da bi se to narocvala.

 

Aja, Kill Bill 2 - slabsi kot prvi, se vedno dober.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včeraj gledala Butterfly Effect. Spet muvi s tipično holivudskim koncem, nepopolno razdelan. Bi se ga dalo ful boljš naredit x;)x

 

 

Sončna

ta film ima dva konca..en ni čisto nič holivudski..je pa ta film meni osebno zlo kul :palec:

DON'T PANIC
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...