Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

Collateral meni tudi  :palec: ... pa drugač sploh nisem mahnjena na te akcija-triler žanr... mogoče pa se mi film tolk dopade zarad Toma  :inocent:  :rolleyes:  x:px ...  x:Dx ... dober film, skratka, se mi zdi

xg:Dx xg:Dx xg:Dx xzobkox xsrcbumx

 

Ce tom igra, je film ze takoj bolsi a ne Mateja :inocent: x:Ix

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

The village... ali Vas ob robu gozda... kaaaaaaaaaakšen doooooooooooooolgcaaaaaaaaaaaaajt... :xx!:

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pa obožujem gledat "težke" filme, čeprav sem potem še par dni slabe volje in zamorjena (najbolj mi je na dušo sedel Lom valov, pa Plesalka v temi nekaj takega), zadnje čase pa najraje komedije ali pa kaj takega kjer ni treba preveč mislit zraven. Šit, a to pomeni da se staram?!

 

(viola smajli z izbuljenimi očmi in odprtimi ustki)

 

Pa jasno grozljivke, ampak take realne, psiho, ne kakšni volkodlaki ali vampirji -tega se ne ustrašim, čarovnice iz Blaira madona sem bila trda potem, ali pa tisti film, The others, sem ga gledala sama ponoč, moja2 sta že spala, in kako potem prit v spalnico ??!! sem tako tekla gor in kar z zaletom skočila v pojstlo in hitro pod koutr brrr

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

The others je kar creepy film ja, sem imela kurjo kožo še 2 dni x^x Sicer sem pa tudi jaz fanica Hellreiserjev x:px Zdaj so posneli ameriško verzijo japonskega Yu-on ali The gruge, glavno vlogo ima Sarah Michelle Geller("Buffy"), sem prav radovedna kaj je nastalo iz te ameriške verzije, mi je pa goody, ker so snemali v Tokio. Priporočam ljubiteljem grozljivk, da si ogledajo originalno verzijo Yu-on; the gruge, je res :OO!:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aha..lepo, da vem, česa ne smem it gledat x:Dx ...grozljivk na primer. zato pa raje drame, komedije, znanstveno in pravljično fantastiko, kriminalke in akcije....pa kakšen dober odpuljen film iz nizkoproračunske produkcije x:px

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ravnokar sem si ogledala film s Tomom Cruisom Stranski učinki-super film,res, samo ne ravno za lahko noč! x8Dx Je pa Tom tudi kot negativec,super igralec. Film, ki se ga splača pogledati, že zaradi zanimivih in pestrih dialogov. :palec:

Colateral... men tud zakon mi je :D

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

The village... ali Vas ob robu gozda... kaaaaaaaaaakšen doooooooooooooolgcaaaaaaaaaaaaajt... :xx!:

A ti to misliš na Vas ob gozdu, ki je v kinu? x:Dx

 

Jaz bila nad filmom navdušena. Dober preobrat v zgodbi.

Nasploh film za gledalce z nepovprečnim filmskim okusom.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a ste gledal v torek on mehiški film (slo2) , kruto, kruto!

Ampak film pa vseeno zelo dober! Pol pa spremljam mal te slovenske filme ki jih zdaj vrtijo ob nedeljah.. madona.. katastrofa,.. nobenga teksta, sama umetnost... pol si jih pa snemam, da jih pol drug dan gledam, je reku b. ko sem tega zadnjega 15 minut gledala, pol pa rekla uf.. tak mazohist pa spet nisem, da bom tak shit gledala, da sem itak dolg zdržala... x:Dx x:Dx x:Dx

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

The village... ali Vas ob robu gozda... kaaaaaaaaaakšen doooooooooooooolgcaaaaaaaaaaaaajt... :xx!:

A ti to misliš na Vas ob gozdu, ki je v kinu? x:Dx

 

Jaz bila nad filmom navdušena. Dober preobrat v zgodbi.

Nasploh film za gledalce z nepovprečnim filmskim okusom.

Ne bi rekla, da imam povprečen filmski okus... ne bi pa rekla, da je dober samo zato, ker so dolgočasno zgodbo opravičevali s tem, da je butelj tisti, ki mu film ni všeč... spomnim se ob tem na Cesarjeva nova oblačila... xrolleyesx ...ko so vsi "videl" obleke... samo "butlji" ne...

Če grem gledat triler, pričakujem triler, ne dramo... :xx!: ker sem ravno v filingu... :o|o: za triler...

Pa ne...ni treba, da je film poln pošasti...in umorov... :xx!: da je grozljivka...

Pričakovala sem nekaj v stilu... The Gift... :palec: al pa The Others Nicole Kidman... to so dobri trilerji... :palec:

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne bi rekla, da imam povprečen filmski okus... ne bi pa rekla, da je dober samo zato, ker so dolgočasno zgodbo opravičevali s tem, da je butelj tisti, ki mu film ni všeč... spomnim se ob tem na Cesarjeva nova oblačila... xrolleyesx ...ko so vsi "videl" obleke... samo "butlji" ne...

Če grem gledat triler, pričakujem triler, ne dramo... :xx!:  ker sem ravno v filingu... :o|o: za triler...

Pa ne...ni treba, da je film poln pošasti...in umorov... :xx!: da je grozljivka...

Pričakovala sem nekaj v stilu... The Gift... :palec: al pa The Others Nicole Kidman...  to so dobri trilerji... :palec:

 

 

Sori, majica. Nisem te hotela obtožiti, da imaš povprečen filmski okus.

 

Jaz sem šla film gledat, ker so omenjali, da je zanimiv, nisem pa niti pogledala prej ali je triler ali kaj drugega.

 

Sem tudi jaz že kdaj doživala na 'razočaranje', ko sem npr. šla gledat erotični triler, bilo je pa kaj drugega.

 

Torej, ta film sem gledala kot film pač in bil mi je všeč.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>x:Dx  :palec: ... ne, ni mi še uspelo dobit filma... sem pa veliko prebrala o njem ... si ga ti že videla ?

 

nekaj malega o filmčku

"WHAT THE BLEEP DO WE KNOW?"

 

Mateja, če boš zvedla kaj o tem, kje bi se ga dalo videt in kdaj, sporoči prosim xokx

 

Jaz se bom pa pozanimala, če se ga da na netu najt, da ga skinemo x;)x

 

 

Sončna

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...