Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

ja saj... saj praivm... ne vem, mroda je pa samo 'prelep' al se pa tega sam prevec presnet zaveda... :D

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A ni zanimivo, jaz pa caliste ne mroem gledat, prav ne mroem... tu pa odpove vse skorpijonstvo pa vse taksno.. :D (11.11.64, se mi zdi)

Je pa tud men vsec seinfeld (biki, ti so mi kar duhoviti). ;)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ja, severna obzorja  :palec:  :palec:  :palec:

 

sem se pa ob tem spomnila na Twin Peaks-sem bla kr fan :palec: musko iz te nadaljevanke pa še vedno rada poslušam kdaj pa kdaj  :palec:

 

Severna obzorja je pa tudi meni ena izmed najljubsih nadaljevank :palec: Skoda, da ne ponavljajo...ce ponavljajo ze vsa druga jajca xrolleyesx

Twin Peaks - dobra muska, nadaljevanke se pa ne spomnim prevec dobro..

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kako je že naslov filma, v katerem Nicole Kidman igra žensko z dvema otrokoma v neki graščini...Hči je, mislim da, imela alergijo na dnevno svetlobo, zato so vedno znova zagrinjali zavese in zaklepali so vrata, ker so mislili, da v hiši straši....

Vsebina filma mi je bila všeč, zaključek pa presenetljiv. Sicer film sam nič posebnega, vendar je tako drugačen od drugih, da mi je ostal v spominu. Pravzaprav mi je ostalo v spominu skorajda vse, razen naslova seveda.... xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Zadnjič sem gledala oprah (sem skilna z neta), kjer so se po 6 letih zbrali igralci iz Seinfelda. Jih je bilo tako lepo gledat. Sploh Kramerja.  x:Dx  x:Dx

jaz pa shizim na georgea (a je sploh george - skratka, tamali dbeeli) - kel vloga in model! :D

ja, losi, fleischman, to smo par strani nazaj glih se spet mal spomnili, se mi zdi - morda imamo tudi nadaljevanjke oz. komicne zadeve, nekaj se mi dozdeva... aja, ne, oddaje ali tv nekaj. :P

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pravi tamle Michelle, ce vsa jetra ponavljajo! se stirnjam! x!x

jaz bi rajs seinfelda se 5x gledala, pa magari alo alo se 1x, pa zakaj alfa ne dajo (al tam 1x je bil ob 17h pa tak), pa nad dear johnom sem bila navdusena tedaj, se posebej nad Kirkom... :D

Pa kar nekaj je bilo teh zabavnih, ene se me pa ne dotaknejo, a ni hec...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Kako je že naslov filma, v katerem Nicole Kidman igra žensko z dvema otrokoma v neki graščini...Hči je, mislim da, imela alergijo na dnevno svetlobo, zato so vedno znova zagrinjali zavese in zaklepali so vrata, ker so mislili, da v hiši straši....

Vsebina filma mi je bila všeč, zaključek pa presenetljiv. Sicer film sam nič posebnega, vendar je tako drugačen od drugih, da mi je ostal v spominu. Pravzaprav mi je ostalo v spominu skorajda vse, razen naslova seveda.... xrolleyesx

 

naslov filma je The others :palec:

DON'T PANIC
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men je bil vcasih zoprn (kozorog, moj letnik, aha, se eden, sem jih zadnjic nekaj nastevala, kok da kul letnik pa to ;)), mu pa priznam da je kar dober, vseen.

Ima vseen tud smisel za humor na svoj racun in ce igralec tega nima, se potem sam paci nekaj in afna...

zato mi je vsec danny de vito, pa tudi schwartzy - hasta la vista bejbi in take fore, ma to umres od smeha in folk misli, kok da je glup oni, men se zdi pa da ma ful dbest smisel za humor na svoj racun in tocno to je v filmih, kar od njega hocejo... v bistvu je dober... xyesx

 

Ne, Coocii, ne poznam tistegale. nic mi ne pride na misel...

... celo Mylord pa to sem tud kdaj pogledala (Ivy pa to :D, pa oni fotr, butler), aja in alo alo (pa kar dober prevod je bil podavljeni pa taksno, pa one saussages, ki je ze na meji neokusnega, sam je se vedno smesno - razen tastare - tega pa ne rpenasam, takih likov, kao dajo - za vsakega nekaj, pa se tak lik not butnejo, meni je to zoprno in neprijetno...

 

Pa one babe utrgane x:o)x naravnost fantasticno pa to, cist pretiran vse, v bistvu haloo?, sam vcasih pa umiram od smeha in v bistvu sta ful dobri bejbi, patsy, halo, haha, tale ta druga se pa tolk afna, je pa zlo sposobna, v vecih je producentka al kaj tacga, so kar kul babnice, pa tud tko si najbrz dost upajo... (aja razen one bejbe ta mlade, blond, je tud igrala eno bejbo, ki sam poje ali kako ze, kaksna riba mora bit, v bistvu zoprna bejba, ni dober lik)

No ampak ni ga/je pa cez Monthy Python. xyesx (smo imeli 'gor' vse in ogledali po dolgem in pocez bilijardkrat) :P

One stare babe, kii ploskajo nepremicno. :D :D :D

Jaz sme mal odstekana al kaj in mi je vsec mal odstekano in tole je noro, pa tudi blavck adder in tile modeli.....

 

Mah, ugotavljam - premal je smeha v lajfu, ce pa dajejo ze komedije, dajejo najbolj butaste in najbolj prezvecene (ces za folk, kar je butasto, ti kar daj lepo folku, folk bo pa ze gledal in se smejal, saj za smeh se hitro vzvod najde, ce se "gleda komedijo" ;)), in ce dajejo komicne nanizanke, dajejo najbolj brezveznjashke in zaljive za duha in inteligenco.

Ali pa samo na moc dolgocasne, ko se sprehajas z daljincem in tam nekdo vstopi v prostor - in huronski smeh. :\\\ - vidis par pustih ksihtov, das mal sanse (sam naj se hitr izjasnijo :D), hh? xrolleyesx)...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...