Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

Ja, taka child like :vio: with awarenes!

 

men so bli zadnje case zanimivi:

The day after in Abyss (dolga verzija) :O: :O:

 

Konc sveta :eek: :eek: :eek: a se je res zacelo!?

menda so v novo zelandijo pripluli 4 ledeniki , pa tsunami, :O: :inocent: :eek: :o|o:

---------

<{POST_SNAPBACK}>Dogma  xDDx  :palec: ... najbolj mi je kul, ko se na koncu pokaže 'bog'... in je taka hecna, otročja punca (alanis morrisete)  x:px
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A ste gledal Zbogom Lenin???

Kaksen se vam zdi?

 

Kaj pa ta novi film v kino...o tipu k se zredi 12 kil v 30 dneh, ker je samo in nic drugega kot mcdonalds hrano...baje si kar zamislis...bom miska peljala to gledat x:Ix

 

 

karta za kino je ze 1100sit xrolleyesx

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Prej sem gledala tega tipa Fredija Milerja - šele zdaj sem zakapirala uno slikco pri (kom že a pri Bobnarju ko tip miga z obrvjo)

 

no in sem se spomnila na šrilanške filme.

 

S priajteljico sva šle v njihov kino. Kot da bi se vrnila v preteklost, 20 ali še več nazaj!!! Leseni stoli, čutiti je bilo tisto navdušenje vseh gledalcev...

In film se je začel. Bil je za moje pojme ful osladen, zgodba zlajnana... ampak vse skupaj mi je bilo neznosno VŠEČ!!!!

 

Cela scena, vse tako pristno, tako nedolžno... tisti duh dvorane, po starinskem... na stenah visele fotke verjetno znanih igralcev, take starinske, na robovih zabrisane...

no film slabe kvalitete - trak je bil bolj slab, barva malo porumenela, čeprav je bil film nov.

 

In pazite to sceno: začetek filma, muzika se začne, neka ženska poje - cela dvorana začne pet!!!! Kaj takega!!! Pa ne zajebantsko, tako iz srca!!!! In na paltnu se pojavi ženska v sariju, v oblačku, desno zgoraj, ki je to pela, kao da en tip, ki ga je bilo čez celo platno, misli nanjo.

Moram rečt, da sva si film po svoje, po evropsko razložile, saj ni bilo pdnapisov (ma daj, ma kaki, zakaj le), srilanščine pa nisva dost razumeli.

 

In potem smo spremljali zgodbo te punce, kako odrašča, brez kakršnega koli žgečkljivega prizora, najbližje temu smo bili, ko sta tip in ženska ostala sama v sobi in sta se gledala s tistimi njihovimi lepimi rjavimi očmi in se smejala in bilo jima je NERODNO!!!! In folk v kinu se je tudi muzal!!!!! Ma za crknt zanimivo!!

 

Torej zgodba je bila ta, da sta se ta dva v rani mladosti zaljubila, a življenje ju je vodilo po svoje in tam ti starši zrihtajo partnerja in tako sta bila tudi ta2 oddana drugim. A glej naključje! Pred poroko se pojavi sanjski mladenič, postaven, z zlikanimi hlačami na črto, pas nad popkom in srajca skrbno zložena v hlače, kovinsko črni lasje in bleščeče beli zobje. Seks simbol mladih, saj so punce v dvorani kar vzdihovale!

 

In potem sta pela in folk v dvorani z njima, medve pa sva zraven pomagali z melodijo, saj se je ves čas vrtel isti komad. Čist sva padli not!!!!

No na koncu se namenjeni partner ponesreči (joj, kakšna smola!!) in se ta dva vzameta.

 

Joj, hvala da sem lahko to natipkala, to je bil pa pravi trip nazaj,

ne da se razložit, moraš doživet.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jz sem bla že vsa vesela k se mi je resident evil včeri downloadu... ampak seveda tak dan k sem jz mela včeri... itaq da ni delu... tko da gremo ponovno... dons si jih morm dat en taužend downloadat k me par dni ne bo... da k pridem nazaj... akcija!!! juhuhu
spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj pa ste gledali sluačjno film the Village? No če se slučajno sprašujete za moje mnenje....BEDA :xx!:

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

micki kak je pa konec bil? Sem gledala, pol pa zaspala tam ko je pol husband tud vedu, ko mu je pol v avtu rekla da bo z njim ostala...

 

Drgač pa full dober film Naked lunch! :2src: x:Dx x:Dx x:Dx Ko se fiksajo s praškom za deratizacijo hroščev pol pa ma take privide kak se pisalni stroj v hrošča spremeni pa se z njim pogovarja, pa z nekih vodnih brazilskih stonog tud delajo nek tak kao metadon... x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx Nuoro the best film! :palec:

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zadnic je bil film Rane na A kanalu po moje... Dobr film. Tud film Munje bo v kratkem na tv-ju. Ga je ze kdo gledal?

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

rane, hudo! :palec: :palec:

Pretresljiv, a blazno dober film, hud...

Ga pa vseen nisem se 1x gledala, je prevec... hm, 'nabit' z vsem zivim, custvi itd.

 

Gledala vceraj mal Intimacy, a sem sla spat - pa creprav se mi ni zdel tolk slabo, pravzaprav me celo erotika v filmu ni motila (meni so ti prizori navadno dolgocasni, podobno kot ce gledam folk, ki je)... No tole je bilo pa kar naturalisticno. :D ;)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Rane sm gledala prvic zdej. Res mas tak cudn filing pol ko ga pogledas... Se ti zdi, da kr nekak razvrednoti clovesko zivljenje, da je vse nesmiselno...

 

Folk ki je... x:Dx x:Dx

 

Intimacy...je to tist, ko hodi ena zenska na sex k enmu tipu, pa se sploh ne poznata?

 

Sej nism gledala, sm pa slisala o tem...

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

Intimacy...je to tist, ko hodi ena zenska na sex k enmu tipu, pa se sploh ne poznata?

 

Sej nism gledala, sm pa slisala o tem...

Ja, tko je bilo videti... (nisem cisto od zacetka gledala) - v bistvu kar zanimivo, pa tudi sta bila kar dobra, tko mal umetnisko vse skupaj v bistvu, kar kul, pravzaprav...

No, a sem sla vseen spat. :)

Mam raje akcijo, dialoge in to (teh umetniskih scen in vsega tegale sem se pa nagledala ze prej, ko sem delala v videoprodukciji, pa ko smo skoz obiskovali Kinoteke pa vse tole)...

No, eroticni filmi so mi pa nasloh dolgocasni (razen recimo kaksnih s sporocilom, kot Cesarstvo cutil, al pa Sliver mi je bil tud vsec) - tole je bil nadstandard, tale film...

Dobro sta tud igrala, sta bila taka strastna in tko... ma, saj pravim, kar kul. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes sem gledal eno odajo na TV o Alexander velikemu in njegovih bitkah !! :vtz:

 

Zdaj, ne vem ali je ta filem že zunaj al se šele pelje v Evropo...saj so pokazali tudi nekatere odlomke tega filma, in sem ostal :0: v glavnem hud filem, vreden ogleda...pa tud Alexander je bil velik bojevnik ! :palec: Kapa dol ! x^x

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...