Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

I am Sam

Genialna igra Seana Penna :palec:

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Torej Closer.

Meni je bil vsec, njemu ne prevec.

Zakaj mi je bil vsec? Ni tipicen ameriski film, kar je prvo. Je malo bolj realen, ker ljudje ne poslusajo vedno svojega srca. Konec ni predvidljiv, je majhno za zamislit. Vsaj kar se tice zvez in tega.

Tako da, priporocam :palec:

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>HABLE CON ELLA (Almodovar) sem danes gledala  :palec:

 

Ta film sem tudi jaz pred parimi mesci gledala in mi je bil tudi zanimiv. Malce sokanten. Zanimiv razplet. V glavnem, nekaj posebnega, kar mi je v redu.

 

Naslednji film, ki ga bom sla v kino gledat ( po reklamah sodec) je pa Un long dimanche de fiançailles. Igra ista igralka, kot pri Amelie in tam mi je bila blazno usec :)

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ravno gledal

Tu pa tam...tud če ga ne bi.

Ray

code 46

sideways

Ong bak-tajski box movie,zgodba kliše,ampak...odlicna koreografija, kaskaderski balet, pretepaški norc med filmi

 

Priporočam: THE LEGEND OF ZU...najboljši kitajski movie ever!!! To je pa mitološka-pravljica-kung fu un deluxe. Dokler tega ne pogledate niste vidli pravega kung fu filma.Pazte ker sta dve verziji, orginal je res smeh. Nova verzija je super.

 

Ko kaj spomnim takoj prpišem

 

Aja: Serija: Dead like me, sarkazem na kvadrat. Mal preveč ameriško napumpana. ampak smešne scene.

 

lp

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>jz sem si meet the fockers zloudala, pa da vidmo če so tko gud k je bil ta prvi del x:Dx  x;)x

 

Bejbi, porocaj!!!

 

Jaz sem si pa eno nadaljevanko Miss Match ( z Alicio Silverstone). Taka goofy, ameriska, tud o zvezah ( miceno podobno Sexu v mestu, samo da gre za eno bejbo). Tko no... :inocent:

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aiwa, če ti sci fi sede poglej še Battlestar galactica. Ima pomanjkljivosti, ampak dobra scifi drama. Remake je 2003. maš nekaj čez deset delov.

Za vse nadaljevanke priporočam www.the-realworld.de

 

Enterprise ta nov je pa v redu, razen da je mal stopil iz star trek familije. Sploh uvodni komad je cela groza. Vsaj za ST fana.

 

LP

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

duško s te strani si jz downloadam ja... sam za za stargate... rabi 100 let!!! enterprise gre pa kr hitr.

 

une fokerje mam že tud zloudane ne vem kok časa... pa se mi jih sploh ne da spravt gledat, k mi ful cajta primankuje... sej bom... en dan...

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jo, ed2k link so in gre mal počasnej. je pa zihr da je jezik ta prav in file je potrjen.Mulo pa ne smeš ugasnt čim dlje in je hitreje vse. Čim greš vn zgubiš queue.

 

Lahko probaš še exeem, dela na osnovi torrentov in je nekakšen nadomestek suprnove. Kako dela pa še ne vem.

 

Jst ma isto fockerje že par tednov hranim. Mi plac zasedajo. :o|o:

 

lp

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Danes gledala grozljivko The Grudge.

 

Čist grozna. Tipična japonska grozljivka, seveda ameriška predelava. Ampak meni je bila tako grozna, da se zaenkrat še ne morem spravit spat. Sicer ima nekaj fint precej predvidljivih, na momente celo spominja na Ringu, ampak situacijska groza na trenutke doseže vrhunec.

Kurja polt in dlake pokonci skoraj zagotovljene.  x:Dx

 

A to je tist z Sarah Michelle Gellar? x:Ix

A pol naj si ga ogledam? Ful me firbec x;)x

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V soboto je bil Krog 2 (japonski).

Že bila v pojstli in šla nazaj dol gledat. Bilo me je tako stra, da niti po banano v kuhno nisem upala. Ko je bilo filma konc, pa nisem upala v spalnico, sem moža po mobitelu poklicala, da me pride iskat.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...