Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

enja knjigo sem tud brala, sam Meryl me je spravla pa tak daleč.. x:px

Drgač sem ponavadi pristaš knjig in ne filmov, torej vedno so mi knjige boljše kot filmi, npr. Sirota iz Lowooda.. - Charlote Bröntte..

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zakaj nisi skritizirala booth call?

Men je cist soliden.Ni pa spet za oltar postavljat.

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hihi, sm vedu, da se boš na "dramo" upičla, sam se mi ni dalo spreminjat......No, lahko je horror tud, ne.... :vragec:  :vragec:  x:Dx

Jp tudi horror je lahko..

Še enega filma sem se spomnilaa Monty P.: Iskanje svetega grala( ne vem če je naslov pravilen)..skratka odbit angleški humor :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ker ga nisem gledala. Ostalih, ki jih nisem omenila tudi še nisem gledala.  x:Dx

 

Sej jih tud nis mogla, ker so na netu kake 3 mesece prej kot v kinu. Čeprav te, ki sem jih naštela so že stari, ampak vseeno šele prihajajo v DVD varjanto. Poglej si Suspect ziro. Drugač pa vsak ma svoj okus. x:Dx Pa povej kateri je pa tebi všeč, če se ne bojiš kritik. x:Dx :vragec:

V sili se človek prelevi v genija.

 

Yann Martel

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hej, vem jz kako do filmov priti, nč bat.  :vragec:  x:Dx

Ej zdej se ne spomnem ne vem kolk tistih, ki bi jim lahko rekla evo - ta je pa res dober. Izjema je The others. Butterly effect. Bom še kaj dopolnila, ko se spomnim.

 

Danes gledala Constantina. Kr gudi.  :palec:

 

The others nisem gledala, Butterfly sem je dober, Constantina pa še nisem utegnila gledat.

V sili se človek prelevi v genija.

 

Yann Martel

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

The others me na koncu malce spomni na Sesti cut. Pac tisto "zavedanje", kaj resnicno si. Drugace mi je bil pa gudy. Butterfly effect ima pa tudi vec koncev a ne. No Ashton se je tu res izkazal.
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja te razlicni koncni so moderni. Sem opazila, da so posneli tudi za nanizanko 24 ( k je men res zakon) vec koncev, pa tudi pri Sex and the city je slo za vec moznih scenarijev...

 

Ashton je :yumy:

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men je pa krog 2 bil kar fajn. Final destination mi je bil zakon oba dela.Pa jeepeers creeprs, oba dela, ej hujše grozlivke naote našli ;)

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja gledla včeraj Korg 2, no film je kr dober...morem pogledat še japonsko različico korga 2(no če sploh obstaja)...ker ko sem gledal krog 1 mi je bil skor bol grozn japonski kot pa ameriški... xDDx če ne pa se mi zdi da ne delajo več res groznih grozljivk kot pa včasih... xDDx
Mi tle imamo se fajn če vam prav je al ne..:D
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vsega smo ža navajeni....

pretiravajo s klasičnimmi efekti "grozljivosti", vse je le senzacija... Saj še vedno poskočim, ko se "nepričakovano" pojavi kakšen pošastko - na žalost le ker povzroči glasen zvočni efekt ali pa ker se prikaže čez celo platno... Potem pa iz strahu ni nič, trznem le refleksno.. :(

 

Nima smisla...

 

Zato se pa raši ubadam s simboliko elementov v zgodbi/med rekviziti, pa se igram z referencami, opazujem "pristnost" igre...

In še vedno lahko uživam v filmih...

No ja, tulahko pomaga tudi kakšen seksi igralec :D

 

hehe

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes bo na SLO Reševanje vdove Grace.. Škoda, da tako pozno. x:)x Me čudi, ker film bi bolj pasal v nedeljski večer družinskih filmov....

 

Saj ni nič posebnega.. Je pa lahkotma sproščujoča komedija o vdovi, ki- da bi se rešila iz finančne stiske - začne zelo uspešno gojiti konopljo (je pač dobra vrtnarka, kaj čmo...)... in potem kup komičnih situacij okoli tega... x:)x Je pa za pozne ure vsekakor primernejši film kot kakšna grozljivka... x:o)x

Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.

Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.

Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Eh cel film se nic ne zgodi.Boring...

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ej glejte film zdej enkrat na kanalu A stari, kje je moj avto? no malo čudna komedija, ampak vseeno fajn za gledt :D

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ni take vrste film, da bi se moral kej ful zgodit...

Vem.Men se more ful dogajat, da me potegne not.Al more bit pa kompozicija pa svetloba tok noro dobra. Kot pr Tarkowskem recmo.

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A res?Zakaj?Eni ga pa tolk hvalijo.Zdaj pa res ne vem.

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne maras Travolte?Men je pa on car.I dance like John Travolta. x:Dx

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...