Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

Men je on ful car. V pulp fictionu je bil neponovljiv.Tisti dance z

Umo Thurmann v rockabilly baru je pa verjetno ena najboljsih filmskih scen ever.Al pa scena z ogledalom, tut huda.Sej vem da je retro, pa da je to Tarantino sam skopiru od Godarda sam vseen, je takle prizor Travolta velik bolj odigral kot Belmondo.

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jah jebiga simpatije pa antipatije, kle ne mors kaj dost. Jaz pa recmo blazno rad gledam Denise Richards, pa sploh ne zna igrat. x:Dx x:Dx x:Dx

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Behi, Dude where is my car je cist od*ukan film. Ni dober x:o)x Ampak zaradi Ashtona gledljiv x:Ix

 

Meni je pa Travolta ful vsec. Luskan mi je bil njegov film Phenomenon, pa itak Pulp Ficiton , Face off , pa tiste klasicne ( Grease, Saturday night fever )....pa ne vem, men je gledljiv.

Sem gledala intervju pri Oprah enkrat z njim....je tud tak, simpaticen. Men je vsec

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vceraj videla Krog 2 :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: xcivx :V: podn, kak lahko take filme snemajo. Čista potrata denarja. Pri enki bi ostali pa bi blo.

 

Ja Aiwica, pa ne ki res da je ta u iber gnil film tvoj najljubši film? :o|o: Mislim, niti zaradi Ashtona mi ni potegnil :xx!:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

"dude.." je zame edna redkih izjem, ko se mi je totalno butast film zdel res najboljši... Vdova Grace mi je bil recimo kul, kr luškan, ne pa dober. "dude..." mi ja pa še zmer "shibby!!!!"

 

Samo mene pa moti en od tipov, ki igrata... Ne da se mi zapomnit imena (u glavnem, ni Ashton ;) )...

Je u iber nadležen...

 

Drugač sem pa ta vikend gledala Dogville...

Hard, res.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sivi kamion rdeče barve je pa "padel" včeraj...

 

Hehe, malo nora zadeva, precej gledljiva... Všečna bi lahko rekli med kritiki := ;)

 

od nove jugo produkcije, ki sem jo gledala v zadnjem času pa še vedno zmagata "mrtav 'ladan" in "kad porastu bičem Kengur"...

 

Dvakrat hard...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vceraj sem pa gledala V postelji s sovraznikom. Ponavadi nimam rada filmov s tako vsebino ( fizicna in psihicna zloraba), pa vendar sem dala Julii priloznost. Film je nekaj srednjega :vio:
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ja, se strinjam.Jaz sem tudi vedela konec.  :V:

 

Hey, poročaj kako se ti bo zdej Saw. Meni se zdi, po odlomkih sodeč, preveč brutanel za moj srček.  x:Dx

 

Ma pomoje je precej krvav, ampak meni to ni grozno, upam samo da je dost psiho x;)x ker drugace bo dolgcajt x:Dx Men je blo pri the ring 2 tak dolgcajt xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdele bom gledu Full Metal Jacket od Kubricka-masterpiece!!! :palec: :palec:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mami je kupila Nedeljca, kjer je Teksaski pokol z motroko. Sem slisala med ucenjem, da sta to gledala....pa sta prej nehala xrolleyesx Kaj jim morem, ce ne upostevata mojega mnenja ( da je tak film nasploh brezveze gledat)x:o)x
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Gledala Be cool.... x:Dx ....tak, luškan no, drgač ni lih neki ful special.... Dwayne "The Rock" Johnson mi je bil lušen..... x:px :inocent: ...pa Christina Millian, WOW, ma hudo no, pa če je film še tak crap, če ma dobro muziko al pa je zgodba o glasbeni industriji, jaz padem..... :2src: x:px x:Dx x;)x Travolta mi je všeč, pa plesal je spet :2src:, samo ta njegov lik.... mah.... :o|o: ne moreš no, čist preveč nerealen... VSE mu uspe, če pa mu ne, pa je vseeno popolnoma brezbrižen, nič se ne obremenjuje.... xrolleyesx .....no, ampak pa vozi Hondico v filmu, hibrida.... x:Dx

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma men je pa zal, ker nisva sli tega gledat...

kao je frendica izbrala prevajalko, ker 'jaz cist shizim na Nicole kidman'. :o|o: x:o)x

Me je zlo razocarala - z igro... sploh ni imela mimike, ki sem jo od nje pricakovala, shobila se je celo, kot kake druge brezvezne 'igralke' (ki ne znajo igrat, pol pa si grickajo kake ustnice zafnano ipd.)..

Mislim narejen dbest in vse... sam ze milijardkrat sve videno in vse... xrolleyesx

No sean penn pa je bil dbest... pa opazila sem 3 igralce iz Oza. :)

 

Brez veze, v glavnem.

Me zanima ce je Nicole si kako plasticno operacijo ali kake injekcije botulina ubodla, ker ne mroem verjet, da je tko slabo igrala, brezizrazno, poleg tega pa ni imela niti ene gube!!! :eek:

 

100x rajs bi sla travolto gledat.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mislim splaca... kaj jaz vem... saj pravim, da je dobro narejen, fotografija, scena, vse... saj je kul, ni ono, da bi bil totalen dolgcajt... sam ni res nic posebnega... tam so mu dali nekje 4 zvezdice, no jaz bi mu dala 3... nekaj kar pogledas doma, ko ti pase mal tv buljit, poglejte kaj je se kaj, midve nisva nic gledali, sva kao direkt tole sli gledat...

Ni niti akcije dost za moj okus..... ampak dinamicno, solidno narejeno.

Zgodba je tud mal 'vodena' pa taka...

No a ni pa podenj pa da cist off.

sem ti fajn pomagala zdajle, ne! x:px xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...