Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Neka drama, sm že čul neki o njej......o nekem dekletu, ki zarad bede zaide v šverc horsa al tko nekak.....baje je ful dober x^x

 

Gledala zadnjic.. zalosten... ampak lep v bistvu, se ga splaca pogledat..

Jaz mam pa Phantom of the opera, tole novo verzijo iz 2004... Ampak je ze malo pozno, da bi zdajle zacela.. :o|o:

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes bo spet na TV MATRIX 1... Najbrž je ne bom gledala že ta ŽNJ-tič, ker je prepozno in ker imam sedaj že itak posneto... x:)x

Bom kar skopirala, kar sem že enkrat na Luni komentirala v zvezi s filmom, ker mi je še vedno tako cool...

 

Prejšnji teden mi je slučajno pod roke prišla kaseta s filmom MATRIX- matrica. Ker so mi rekli, da je film dober, sem si ga sposodila še jaz.

Film je v bistvu znanstvena fantastika, lahko bi rekla tistega žanra, ki ga sploh ne maram.

A ko ga gledaš in sprejmeš sporočila, ki jih prinašajo dialogi in ko jih dojameš (film sem si ogledala celo dvakrat (no, sedaj se je ta številka že kar lepo povečala)- sporočilo je podobno tistemu v filmu Truman Show) postane zelo, zelo dober.

 

Matrica- vizualiziran svet, ki ga ustvarjamo s svojimi mislimi nas samih (zakaj in kdo nas na ta način izkorišča je v bistvu nepomembno, je le gonilo zgodbe- vsak zase ve, kaj ga kontroliza in omejuje), smo pod nadzorom - borba za svobodo, ki pomeni izhod iz matrice in bivanje v realenem svetu, rast zavedanja posameznika / izbranca (is He The One?)- od momenta ko se ne zaveda svojega poslanstva in do momenta, ko se ga zave in postane močan, nepremagljiv.

Mar ni resnično tako v našem svetu? Mar ne živimo v namišljenem svetu, podrejeni, vkalupljeni, nesvobodni?Mar nismo mi vsi izbranci, ki stopamo na pot zavedanja in se tega da smo izbranci (vsak zase, za svoj svet, svojo dušo) še ne zavedamo prav dobro, ne zavedamo se, da smo močni, nepremagljivi .. Da lahko izstopimo iz matrice in zaživimo svobodno... Ko se zaveš sam sebe.. si svoboden.

Resnično dobra sporočila !!

 

Še posebno in osebno mi imponira to, da ko se zaveš, da si ti sam The ONE, si nepremagljiv !!! Tega bi se moral zavedati prav vsak od nas !!

 

Ampak dober je pa sploh in samo prvi del. Ostali so meni dosti brez veze :xx!: !!

Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.

Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.

Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men so vsi trije brezveze :xx!: šala x:Dx x:)x , ampak vseeno, ni moj tip filmov, morda z drugo igralsko zasedbo (ne me prašat kero) x:)x Monicca je dobra ja x:Dx x;)x
It's better be dead and cool than alive and uncool
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A je gledal kdo Nebesko kraljevstvo? Dobila sem ponudbo, pa ne vem, ce se mi da iti gledat :sori:

 

daisy ja fajn si tole napisala o Matrixu x;)x Prvega dela se edino dobro spomnim, ker me je res impresioniral. Tudi meni niso prav vsec taki filmi, ampak M1 me je presenetil :palec: Druga dva dela pa; ja nekate scene so mi pravzaprav kar malce dolgocasne, vseeno mi pa ni zal, da sem gledala. Konec je spet malce zmeden...Na Monici pa resnicno ne vem, kaj folk vidi.

 

Pri nas dva prijatelja spodaj gledata Vanilla Sky. Meni se ne da, ker sem ze. Tudi glede konca v tem filmu, mi nekaj ni jasno. Pa sem mislila, da mi je. Pa zdaj ugotavljam da ni. Torej, kaj naj bi bilo na konec, ko se on zbudi, v katerem obdobju? Ko je ze ranjen ( torej na cesti ) ali je vse skupaj sanjal?

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ej folk!!

 

Dons je okol 23h (mensezdi da na htv) Shining!!!

Dvomim, da vas ga je velik videlo ta film, je pa dbest in Jack Nicholson v njem oz. v tej vlogi blesti totalno. Pa Shelley Duval, cist odstekana, pa kok pase s to svojo faco not. :)

V bistvu je clo grozljivka, sam je tko, psiholoska... ful dobr, zelo dobr narejen, kadri odstekani in vse. je pa tud kar grozno, kolikor se spomnim tud tega vtisA.

Tko da - to morte itak videt, sploh pa ljubitelji Jacka Nicholsona. xyesx :palec:

 

Torej - priporocam! :palec: :palec:

(ceprav sem ga gledala nazadnje pred skoraj 20 leti, se se vedno spomnim ful kadrov in vsega in sem ziher, da mi bo tud dons vsec)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>...predvsem pa tisti njegov hudičev nasmešek. 
hvala, ker si me dopolnila, sem NATANCNO to hotla napisat. xDDx x8Dx :palec:

 

No, fajn, da tko rpavis, ker kot receno, sem ga gledala pred dvemi desetletji.

ja, vtis pa imam se vedno ful mocen, posameznih kadrov se spomnim celo cist zivo... fac, mimik. ja, ja, hudicev, noro!! x^x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hey! Jaz sem ga vidla pred približno letom dni! Res odličen film, priporočam tudi jaz. Jack Nicholson igra vlogo, ki mu je pisana na kožo, predvsem pa tisti njegov hudičev nasmešek.  :vragec:

 

ljubitelji grozljivk, tega ni za zamudit!  x8Dx

 

ja,ga nameravam gledat dons, pa bom vidla, če je res tako dober. mam kar prefinjen okus glede grozljivk, no, se bom pustila presenetit. Sicer nisem ljubiteljica Nichlsona, ampak ok..

 

a je kdo že gledal Štoparskega vodnika?

 

Mystica, Star wars rule, a ne?

DON'T PANIC
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uf Shining :palec: :palec: gledala že kar nekajkrat, tega z Nicholsonom in unga novejšega. Sem pa videla tega z Nicholsonom uf ene 10 let nazaj prvič in se mi je ful vtisnil v spomin, jap prav tisti njegov :vragec: fris, pa seveda od dečve faca, je kar tako malo psihopatska x;)x Kul v glavnem, mam rada take filmčke.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>hmnja ribe (take in drugačne)  se dopolnjujemo  x:o)x  hehe

 

film mi je pa pustil na psihi ...  x^x  take mam rada  :vragec:

ja, tud men, ce se ga po 20 letih spomnim v nulo, igralcev, fac... red rumov in vsega... x:px x;)x

 

<{POST_SNAPBACK}>ja,ga nameravam gledat dons, pa bom vidla, če je res tako dober. mam kar prefinjen okus glede grozljivk, no, se bom pustila presenetit. Sicer nisem ljubiteljica Nichlsona, ampak ok..

 

a je kdo že gledal Štoparskega vodnika?

 

Mystica, Star wars rule, a ne?

Prefinjen? Bomo vidl. x;)x x:px :vragec:

 

Morda mislis kje z neta dol ce si ga je kdo snel?

ker drugac je mensezdi premierno 23.6. Stoparski.

 

<{POST_SNAPBACK}>Uf Shining :palec:  :palec: gledala že kar nekajkrat, tega z Nicholsonom in unga novejšega. Sem pa videla tega z Nicholsonom uf ene 10 let nazaj prvič in se mi je ful vtisnil v spomin, jap prav tisti njegov  :vragec: fris, pa seveda od dečve faca, je kar tako malo psihopatska x;)x  Kul v glavnem, mam rada take filmčke.

Shelley Duval je drugac cist krotka, tule se je pa tud men vtisnila (ker me je motila, ker je bila cist histericna, se je drla, pa s tistim hecnim ksihtkom, vendar je bila pa dbest v vlogi)...

 

ma ne, mega film. :palec:

Moram NUJNO spedenat napoved do takrat, ker ga moram nujno gledat - ves cas 'vmes' ga nisem.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uh, thanx!!!! kdaj, upam da ne ob osmih? :sori:

 

hud film, lep, presunljiv, bogat custveno... kadri, scena... kar magic, v bistvu, oh, fajn thanx!

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Genialen film, kokr (skor) vsi Kusturicini.

Hvala za info!! :palec: :palec:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

shit tolk zgodaj...

ampak... ja, zelo wow!!

 

mravljinci pa to parkrat clo... power to pomen custveno da je...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...