Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

Gledala Štoparski vodnik po galaksiji v soboto... Film, pr kermu rečeš na konc: pa ne da je že kooonc :sori: Sm brala knjigo, pa mi je mal pobrkal tiste moje predstave, ki sm si jih nardila...Itak je pa to Samo brez panike, tk da lohk še pričakujemo kak del :onfire: Luštn film, odštekan film, lepi prizori iz narave :2src:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A kdo ve koliko casa se Starwars igra v kinu? Sem bratcu obljubila, da greva skupaj gledat, pa je zbolel nekaj zdaj... :sori:

 

Jaz si pa zdajle ogledam SW2... pl pa v kino, pol pa se 4,5,6...

 

 

 

Za Stoparskega sem pa tolk razlicnih + in - kritik ze slisala, da bo tud treba it lastnoucno preverit... x:o)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evo, pogledala SW2, zdaj moram pa tamalga v kino spravit...

 

Me ful firbec matra kako zadnji trije deli zgledajo, ker so baje ful boljsi...

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz tud odlasam s stoparskim... ker... pismu, knjiga je tok dobra, pa fajn je tko, da mas eno tako predstavo ki ni cist omejena, tam pa pac pol nekaj naredijo... me pa zanima in jasno bom sla gledat, sam pac mal odlasam. xDDx

 

Vceraj sem spet gledala war of the Roses, ker ga ze dolg nisem. tumach. kok sem se rezhala zraven.... kok sta dobr igrala, kwa je dobra tu turnerca! x8Dx hudo... do konca... x:o)x

 

sploh se mi ne da v kino lazit v lajfu vec... :|||

ne mors vstajat pa hodit grickat kaj vmes pa po pir pa na wc, pa ne mors kadit pa tak,...

je pa res, da ti ni treba potih dajat pa tak... :D

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ves kaj prevec je odstekana, se ne vidis povezave v zacetku, pol se ti zacnejo pa zlagat stvari.... se ti zdi vse kar nametano, ima pa vse tak en smisel... sam ne tacga ki ga kao 'isces'.. x:o)x ... bos morda nekoc ipak se brala. :vio:

 

drugac pa riba, douglas adams, tam okol 11. al 12. marca. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>jaz tud odlasam s stoparskim... ker... pismu, knjiga je tok dobra, pa fajn je tko, da mas eno tako predstavo ki ni cist omejena, tam pa pac pol nekaj naredijo... me pa zanima in jasno bom sla gledat, sam pac mal odlasam. xDDx

 

 

Ja, sej to je prednost knjige...Vsak jo interpretira po svoje, nikol pa si dva ne predstavljata zgodbe enako. Po eni knjigi bi lohk nardil milijon različnih filmov, če bi jih snemal milijon ljudi.

 

Ampak film je pač film, vizualna predstava, ki nekak ne dovoljuje odstopanja...sej ni treba tega jemat za tisto pravo...

Ne tolk razmišljat o filmu pa ga hodit gledat z neko distanco...

 

Sploh so pa mene prou lepo presenetl prizori, ki v moji glavi niso bli tolk lepi...

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma ne saj se prepustim, saj nimam nekih togih predstav.. ampak tko...

 

saj tud ko si ze zdavnaj gledal let nad kukavicjim gnezdom, ko je lohk tam sam jack N. in nihce drug, pa POL beres knjigo, in je on kao rdecelasi irec in te to ful moti, ko se ti v glavi skoz pojavlja podoba jacka.

pa se v sedanjiku pise (mene pa to praviloma moti oz. nekak ne pritegne, ce je tko napisano).

ampak je vseen huda knjiga, pol enkrat te pac ne moti vec. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:)x :palec:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>VOJNA SVETOV!!!!!!!!!!!!! x8Dx  x8Dx  x8Dx

 

Mi je vsec, priznam. Cel film je dogajanje, ne moras se "spocit", ker je skos napetost. To je pozitivna stran filma ( poleg Toma :2src: ). Samo te konci mene vedno razocarajo! Pa ne mislim konca bitke z nezemljani, ampak te druzine. Prevec popolno vse skupaj, kar mogoce malce poslabsa film.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Yes! Koncno se zmenla.. grem dons pogledat SW3... PA bratec pravi, da se SinCity splaca videt, a je ze kdo gledal? :8):

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Mi je vsec, priznam. Cel film je dogajanje, ne moras se "spocit", ker je skos napetost. To je pozitivna stran filma ( poleg Toma  :2src: ). Samo te konci mene vedno razocarajo! Pa ne mislim konca bitke z nezemljani, ampak te druzine. Prevec popolno vse skupaj, kar mogoce malce poslabsa film.

Komaj čakam, da ga grem gledat konec tedna....... :2src: :2src: :2src: :palec: x;)x

Smisel življenja je največja sreča
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dons grem štoparca gledat v kino..v kinu nism bla že ful dolg (ok, razen k sm šla gledat SWars)..mogoče bom šla gledat tud vojno svetov, samo mi je zadnje čase T.Crise ful antipatičen in nadut :xx!:
DON'T PANIC
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>ja, misli, da ma 15 let  :xx!:

 

Ja sam useen je http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/a025.gif x:o)x

 

Aja vceraj je bil Jerry Maguire. Jaz ga mam sicer na DVD-ju, ker mi je svetoven film. Pa sej ma fajn filme on xnckrivx

Sploh ne vem, ce mi je bil kaksen antipaticen film. Mogoce Mission Impossible 2...zdaj pa trojko snemajo :wOOt: xscratchx

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>...zdaj pa trojko snemajo  :wOOt:  xscratchx
ne se... 18. julija jo zacnejo x;)x xDDx

 

*Jerry Maguire x^x ('show me the mooooonnnneeeyyyy!!' ... 'you had me at hello' .... 'you complete me' ... 'help me to help you' ...)

** Meni je bil dalec najboljsi v Magnoliji :palec: :palec: :palec:

***... fajn, da je decko zaljubljen in kar naj bo otrocji al whatever... zakaj bi se pa moral tko obnasat, delat, govort, kot ljudje hocejo?... itak ne bi mogel vsem ustrezt, pol je zanjga boljs, da dela to, kar njemu pase :mex:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jst grem pa dons al pa jutr gledat Vojno svetov...me ful mika. x:px

 

Čez vikend sm pa ene par dobrih gledala...Sin city, Closer... :palec:

 

Pa komedijo dodgeball...ma svoje trenutke za narežat se! :lol:

 

Pa še neki sm, pa se ne spomnm...staram se, pa mi že spomin malce peša! :lol:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...