Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>morm napisat...gledala metulja z dustinom hoffmanom.....pa ka je ž un tadrug zaen :inocent:  u glavnim nor film...dbest :palec: sm ga ž stokrat pa ga še zihr bom....pa knigo sm pa še večkrat prebrala......čist nora x:Dx

 

Metulj je super film :palec: knjigo morm pa še prebrat

Live and let live! Life is beautiful!!!!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Gledam Flash site od Fantom iz opere :2src: :2src: :2src: :2src:

Sploh nisem vedela, da je to ze v kino.

 

Men so dela od Andrew Loyd Webbra ful vsec :palec: Ta pa sploh.

A je kdo ze gledal???

 

 

Me zanima, koga mi bo uspel zvlect zravn x:o)x

 

 

V glavnem :palec:

 

http://www.cosgan.de/images/smilie/musik/c065.gif

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>A ste gledali to poletje kaj Cvetje v jeseni? Ko sem bila mala, sem ga gledala, pa nisem nič razumela. Film je skoraj tako dober kot knjiga. Jokala sem pri obeh. Ko je bilo konec filma, sem kar šla v knjigo iskat ene dele, ki so me najbolj ganili. e morem si pomagati, kaj češ. x:Dx

Jaz sem gledal, fajn film, sem ga ene 3x gledal, prvo sem ga za domače branje pogledal, drugo pa smo ga pri slavistiki gledal, samo je konec žalost :cry:

ni fer :D

 

 

Drugače pa gledal Monster - in - Law :D ali po naše: Tašča da te kap :wOOt: :lol:

 

Zakooooon :wOOt: fil, res ej, do solz se nasmejiš xsmx

Je suis FÉROCE, FABULEUX ET PARFAIT!

 

If you have great passion, then you can do high fashion!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jas se pa kr nemorn odlocit ker film mi je d'best.. ce pa mi je vsak, za kerega si vzamem cas neke posebnega.

 

en izmed zadnih ki sn ga gledla, tak bol zgeckliu: sanjaci.

kr ql zadeva.

 

zmaguje pa itaq jugo nostalgija.. ljepa sela, ljepo gore pa maratonci pa ko to tamo pjeva..

ajdek :palec:

ce zacne clovek mijavkati, zato se ni macek.. :)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dons bom ze enih 30-tic gledal Do zadnjega diha... Jean-Paul Belmondo-svjetski mega car!!! :palec:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jap, kar vsec. xyesx

celo keanu me je igralsko presenetil, nisem si mislila, da je sposoben tkole drzat sceno, je bil kul..

al pacino pa itak... x;)x :palec:

mal mi ni bilo jasno na konc (ker sem mal v zacetku zamudila), ampak kot sem psotekala, je bil to eden njegovih primerov 'predtem'. in se mu je to odvrtel v glavi kao, sam ne vemo, ker se na koncu pacino 'zadnji smeje'. xDDx

dobro narejen, dinamicno, da te skoz drzi. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

haha, ne, mal prevec ma 'lunin obraz', mi je pa vseen vsec... se mi zdi kul, ne kaka tupacha. xyesx

 

sam navadno ne maram prevec teh 'hitov' (sam, me pa vseen zanima mal x;)x :8):)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz gledala 2x, drugič **morala** ker je Velecenjeni zaspal med prvim predvajanjem. Mah bolj tko no en jajc, neki med james bondom, 3x in pa happy end šugar muvijem.

V bistvu bolj tko za oči past, za oboževalke Brada in Anđi in to je to. Vsebine ni.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meni Anđi drgač ful hot bejba, taprava sexulja v rangu Monike Belućijeve x:px ampak vsaka na svoji strani daljice.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V bistvu bolj tko za oči past, za oboževalke Brada in Anđi in to je to. Vsebine ni.

 

xyesx xyesx xyesx

 

Ja tudi jaz sem gledala advokata do konca :palec:

V bistvu je to en tak film, k ga lahko gledas veckrat. Mr.&Mrs Smith ne spada med take filme x:o)x Edin ce nisi res bolesten Angelina fan...

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>haha, ne, mal prevec ma 'lunin obraz', mi je pa vseen vsec... se mi zdi kul, ne kaka tupacha. xyesx

 

lunin obraz ma pa zarad lune na MC-ju... ma lih tko k jest konjunkcijo lune in jupitra na MC-ju... venero ma pa v konj. z asc... ma potencial da bo kar bajsika enkat ratala...

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>lunin obraz ma pa zarad lune na MC-ju... ma lih tko k jest konjunkcijo lune in jupitra na MC-ju... venero ma pa v konj. z asc... ma potencial da bo kar bajsika enkat ratala...

a daj ga lomt? pih, no saj itak, sam nisem vidla njenga charta nikjer (sam vem da je dvojcek)..

no, evo, res so tud na mcju planeti vidni tud prav tko, na fiziognomiji (in ne sam osebnosti recimo).. je kar bolj oseben tale mc, kot se ga navadno jemlje.

 

dva moja bliznja imata pa luno na asc pa sta oba dvojcka in eden je asc dvojcek, drug pa strelc - in imata prav tako tele lunine face. :)

(ko so vsi debel geldal kako to, ce dvojcki pa strelci... ampak, ravno zato, ker pol pac tam deluje... no luna pa je itak mocna, kjerkoli je, sploh pa ce je na kaki tocki pomembni).

 

*

 

mene pa sploh nic v kinu tko zdaj blazno ne pritegne... :o|o:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz mam tut luna na MC( in to pol stopinje stran) pa se cist nic na fiziognomiji ne vidi... pr men uran vse za 180 st. obrne.. popolna maska...

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>jaz mam tut luna na MC( in to pol stopinje stran) pa se cist nic na fiziognomiji ne vidi... pr men uran vse za 180 st. obrne.. popolna maska...

mi9tja tud (pa se mu tud ne vid).. sam pac, pri teb je uran mocnejsi (pri mitji pa pluton pa venera, v blizini asc)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...