Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>A res? Kaj ti pa ni blo? Jaz ga mam se v planu, sam tale izpit se naredim...

 

 

Veš, da ti ne bi vedla povedat kaj točno mi ni blo všeč. Cela risanka mi je kr neki pa niti smešna mi ni bla. Sej veš okusi so različni tko, da bo mogoče teb všeč.

Truly, madly, deeply pa nisem gledala a mogoče veš kdo igra?

 

Lp xDDx

What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Rada pogledam tud kakšen slovenski film. Moj najljubši je sigurn Vesna, ker sem ljubitlca starih filmov. Med novejšimi mi je bil pa res všeč-Kajmak in marmelada.

 

Lp x:Xx

What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zadnjic smo se nekje pogovarjal glih o tem filmu.

Skratka, dons je nekje (bom sla chekirat) film Dobri fantje.

Ce ga kdo se ni gledal, je dbest film, zlo priporocam, ray Liota dbest igra, fantasticen je, pa ful dobro je narjen film, zlo dinamicen. x^x :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...Joe Pesci mi je v tem filmu totalno najboljsi!!!!Pa de Niro itak, Liota tut Ok!!!

Kje pa bo???

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mislim da na htv (aja sem rekla da bom chekirala, prec)...

 

*

HTV 1, 22:50. :palec:

 

**

ma, hud film, VSI so mega! xyesx :palec: (tud bejba tale, zhena, kera je ze, mensezdi da je clo tale... joj kaj je ze, morda 'odvetnica sopranota'? xDDx, ne spomnim se imena, je mroda mal posebno ime)...

jaz mu dam tud 5 zvezdic (sem zasledila, da so v vikendu dali filmu 5 zvezdic).

 

:palec: :palec: :palec: :palec: :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...to bo fajn dan... najprej 2X Coppolla, zdaj pa se Scorscese... to mi deli!!!!!! :palec:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men je bil pa ocean's elewen full fajn film. Svetovni rop! Kaj so to naredl - ma sem se vcasih zalotla da mam kar odprta usta ko sem bla tolk navdusena nad dolocenimi scenami x;)x
Uspeh je drznim zagotovljen!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

men je to najbolj glupa prireditev kaj jih obstaja 

 

...sej verjetn tut je... vsaj po IQ-ju tekmovalk... no po tem kriteriju je edin mogoce se izbor za miss albanije se bl glup... aja sej ta nimajo televizije, ni prenosa... no pol je pa res ta izbor neki najbl glupga kar se gledat... :xx!: :xx!:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Glejte danes ob 23:35 SLO 1

Sobibor

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...