Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

Evo, gledala film vceraj. Zadnjo tretjino sicer ze napol spala.. Ja, fajn filmcek, res. Kul narejen.. Mislim, meni teli gangsterski naceloma ne potegnejo neki ful, da bi pa zdaj cist not padla.. Sam je pa res kul narejen.. Tisti frizi ob vsakem pomembnem trenutku v lajfu, pa ja, tko ful dinamicen je. Mi je bil ful hud un prizor v lokalu, ko predstavlja sodelavce :palec: Igralci pa tud :palec: Sicer so mi sle kocine pokonc vsakic ko je Pesci usta odprl (a mora met tak cvilec glas x:o)x ).. Tale Liotta pa ful lustkan v bistvu :) Pojma nisem mela kdo to je, pa sem se ga pol spomnila.. iz Identity mensezdi?

Ma kul film, v glavnem.. Pa muzka tud fajn zraven x:)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sicer so mi sle kocine pokonc vsakic ko je Pesci usta odprl (a mora met tak cvilec glas  x:o)x ).. 

 

...ti si cudna...

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Evo, gledala film vceraj. Zadnjo tretjino sicer ze napol spala.. Ja, fajn filmcek, res. Kul narejen.. Mislim, meni teli gangsterski naceloma ne potegnejo neki ful, da bi pa zdaj cist not padla.. Sam je pa res kul narejen.. Tisti frizi ob vsakem pomembnem trenutku v lajfu, pa ja, tko ful dinamicen je. Mi je bil ful hud un prizor v lokalu, ko predstavlja sodelavce  :palec:  Igralci pa tud  :palec:  Sicer so mi sle kocine pokonc vsakic ko je Pesci usta odprl (a mora met tak cvilec glas  x:o)x ).. Tale Liotta pa ful lustkan v bistvu :) Pojma nisem mela kdo to je, pa sem se ga pol spomnila.. iz Identity mensezdi?

Ma kul film, v glavnem.. Pa muzka tud fajn zraven  x:)x

aha kul (saj jaz pa SEM zaspala :8): x:px)... ja, je dolg film... skoda, ker men je glih od polovice naprej bolj vsec skor...

ja, pesci tud mene zivcno dela, sploh pac... je taka vloga..... ja, tko fajn je narejen, pa pelje lepo, Liota itak zakon, ja, muzka tud fajn (se mi je zdel, da bos posebej omenila).

No, me veseli. :vio: :palec:

 

raya se pa sama prvic spomnim iz filma Something wild z melanie grifith, ko je igral njenega zoprnega mozha, bad guya.... pa je ze tam bil kul, pol pa kjerkoli sem ga gledala, je bil ful dober... xyesx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

The Island

Ocena od 3/5 naprimer. Sama ideja filma mi je zelo vsec ( kloniranje pa tak, je za zamislit ZELO), samo film bi lahko veliko bolje "izpeljali", celotno zgodbo. Zacetek je super in vse, dokler ne pride do "akcijskih" prizorov, kjer glavna junaka padeta iz 70 nadstropja na neki kovini ( ali karkoli je bilo ze), se ravno pred koncem ujameta v mrezo in seveda prezivita s parimi praksicami x:Dx Pa se ene par takih "cvetk" je....

Drugace bo pa to precej aktualna tema ( je ze ), tako da ideja je super.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...vcer tok v to de Niro sceno padu, danes nadaljujem... grem gledat the Heat...

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...od Scorsceseja sem vse filme gledal vec kot 3x... sam teli zadnji mi niso nevemkako vsec.. drgac je pa se zmeri eden 5 najboljsih filmarjev na svetu...

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Zdej pa......Hide and seek...... x:px ....R. de Niro  x;)x  :palec:

 

Hide and seek mi je bil ful všeč, sam še vedno so mi naslednji trilerji eni najboljših: šesti čut, vsiljivci, potopljene sence in kačji pastir. Res dobri filmčki. x:Dx

What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Gledala sm Štoparski vodnik po galaksiji... knjiga je neprimerno boljša seveda... saj film ni slab, ampak sem si vse skupaj drugače predstavljala... smo se pa ful nasmejali zraven x:Dx
Live and let live! Life is beautiful!!!!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...