Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

Harison Ford mi ni tako zelo zoprn, samo mi res ne potegne zelo, se mi zdi, da se pretirava s to famo okoli njega.

Videti ne morem Kevina Costnerja - mislim, da je pa Banderas vseeno prav na prvem mestu - ej, prav res, prav videt ga ne morem... preklopim prec (morda je to eden od razlogov, da ne maram spanskih filmov prevec, ker v ogromnih ravno on igra) - totalno nekarizmaticen, nima zveze s spanstvom zame, mimo, no... kao nek bejbi fejs, pa tudi to ni.... Eh... :o|o:

 

Pac pa mi je zelo vsec Al Pacino, pa Robert de Niro - taki temperamentni, s stilom, s karizmo, ko ga rad gledas - in njegovo igro, ki pa sploh ne opazis, da on sploh kaj igra.

A Banderas in podobni - on pa zdaj IGRA - tam nekaj malo trzne s kaksnim obraznim zivcem (kako sem alergicna, ce je to edina mimika, ki jo igralec obvlada za custva - iz prirocnika... ko se pocutis tako in tako, moras celjust takole malo in trzati ful s temi misicami... xrolleyesx).

x:Dx x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men Banderas tud tako tele.. tak fris brezvezni... jst vseen španske filme obožujem, le on mi je tak mim.. Pa kaj je bil en film Desperados al neki.. ameriški.. ravn zarad njega ga nisem gledala.. če je v glavni vlogi pol sucks.. v španskih pa ni ponavad ta glavni igralec, ko bi se vse okrog njega vrtelo, je le eden glavnih... recimo.. pa me ne moti.. Al ma vloge smotane, pa še sam tko arogantno deluje, kot da je dost da v filmu not stoji..

Ampak Ford, tega pa videt ne morem... Njegov spotegnjen fris, ko da mu kdo kol v rit tišči... še kadar se kao smeji.. mu fris vleče v eno stran..

Tko kot da strašno trpi v svoji koži... tak je videt... Nek tak ostareli faker.. Cajt za v penzijo...

Seana Connery-ja bi gledala pa še pr 100-ih letih, če bo še lahko igral...

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tale Frida Kahlo pa me je res prevzela... že, ko sem knjigo brala, zdaj pa sem si še film pogledala. Ne samo, da je to zgodba o eni res izjemni ženski, tud film sam je narejen tako, da kapo dol ( se vidi, da ga je režirala ženska x:px x:Ix ... tak estetski, pa noro dobri eni prizori, naprimer tista Fridina nesreča, ko avtobus nese v eno bajto in je tak počasen posnetek... koščki stekla, pa frfotanje ptička, ki ga v tistem iz rok izpusti en fant ... ali, ko se prizor iz Fridine slike začne oživljat... res dobro narejeno :palec: ... da ne omenjam blazno erotično senzibilnega prizora, ko Frida in še ena plešeta tango..)... sploh pa me je tudi življenje te slikarke prav dotaknilo. Pretreslo. In navdihnilo.

 

Hawk. Govorila je.

 

x:Ix x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mateja..kje si videla ta film x?x x?x

 

Vem..da je igral v kinu..sam sem kao malo počakala.. xrolleyesx

 

Brala knjigo..videla njene slike v Mexico city...sam je bl Rivera cenjen...tam.. :xx!: :xx!:

Upam..da je v videoteki... x^x

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Astra... v videoteki ga še nimajo... gledala na DVD... take reči pa mene premaknejo... izjemen duh, neuničljiv, samosvoj, kljub telesnim bolečinam (ki si jih še predstavljati ne znam - hvalabogu) pa toliko živosti in VOLJE in vsega... :vtz: xsrcbumx

 

ampak, daj nehi no, ti pa si videla njene slike v živo x?x x8Dx ... :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja..Mateja....videla v živo...sam ti pravim..povsod bila predstavljena sam kot spremljevalka Diega... xrolleyesx :xx!:

Mislim...da jo je Europa...potegnila "gor"...in ji priznala....kar ji pripada...

Zdaj pa še film... x^x

 

Kje si dobila DVD x?x

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

to, da je bil zanje Rivera tisti pravi umetnik, je tud v filmu razbrati... ampak tud to, da je on sam ves čas govoril, da Fridi ne seže do gležnjev, ker on riše zunanjost, frida pa zna narisat notranjost, tisto, kar ljudje čutimo in doživljamo... zdi se mi, da Fridi to ni bilo pomembno, kako so ljudje sprejemali njene slike... saj je tako ali tako bila čisto samosvoja in je ves čas delala vse po svoje...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

 

hehe

ponoch gledal nemshki film z naslovom

PARADIZH

7 dni s sedmimi zhenskami

 

 

model povab za svoj 60-i rojdan vse glavne zhenske svojga lajfa na zhur...

3 bivshe zhene, sedanja zhena in 3 ljubice...

MEGA ZHURKA

 

 

:vragec: x:)x x:)x x:)x x^x x^x x^x

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

 

MAGNOLIJA

 

hehe...sicer dolg k kurja chreva...skor 3,5 ur....sam coooooool

chloveshke usode, ki se med seboj prepletejo v en :vragec: kriminal...hehe

che kdo hoche je na CD-ju...

 

 

665 :vragec: -ou pa 8/9... x:Dx

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Info: danes je Exorcist po TV. Po mojem se vedno vreden ogleda, ceprav 100x viden. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Odličen film: Freaks

 

Kaže prave spačke tega sveta, združene v cirkusu.

 

Skozi zgodbo vidimo, da so ravno tako ljudje s čustvi, toplino in z ljubeznijo in ob gledanju lahko spoznamo, da smo jim mi sami - ki smo "normalni" strašansko podobni, le da imamo pri spoznavanju svojih "spak" veliko več težav kot oni, ki so se s svojimi posebnostmi bili prisiljeni naučiti premagovati svoje in tuje zunanje in notranje ovire.

 

Film je bil posnet približno v tridesetih letih prejšnjega stoletja in avtor sam pravi, da je to prvi in zadnji tovrstni film, saj družba noče priznati raznolikosti ljudi in le-to na vse možne načine zatira....

 

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ob 21.20 na TV2 VESNA  xrosex

x:)x :palec:

 

Glih 'nagovarjam' tamalega, da cmo rajs to gledat. :)

Lustni in simpaticni slovenski filmi - ja, to tudi obstaja! x^x x8Dx :palec:

 

Ceprav mi je bolj vsec Ne joci Peter in Tistega lepega dne. x^x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

RES eden redkih slovenskih filmov, kjer je humor humor in kjer ni prešuštva in seksa in alkohola...

 

Za moj okus...eden tanajboljših naših filmov x^x (pa še s tovariša Titovih cajtov je ta film, a ne? x;)x :vragec: )

 

pa oba Šugmana sta :palec: :palec: :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...