Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Ti Mick, a ti ful v videoteko hodš al tok filme dol snemaš z neta? sem nekaj časa delala v videoteki pa se mi zdi, da spadaš v ta profil  x;)x

 

Res maš. x:o)x K se mi vtrga rezerviram in pogledam vse novo, men zanimivo, v videoteki..... x:)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehe, dobila domaco nalogo... izvedba filmskih vecerov.. Tko en mini abonmajcek.. Moram si nekaj fajn zmislit, nekaj.. povezanega, zanimivega, pa mal arty.. trenutno ciljam na evropsko produkcijo.. recimo.. izberem par drzav in iz njih naj reziserje in njihove naj filme..

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vceraj sem sla v kino gledat The CAVE oziroma Jamski stvor. Stvar se definitivno ne splaca gledat v filmu. Ni obupen, je pa dalec od dobrega. Dogaja se pac v jami, potapljace pac papca en stvor...in oni hocjo pridt vn iz jame. To je vse. Konca se pa tako, da bo najbrz se drugi del ( pac moznost drugega dela x:o)x )

2/5

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma sej a ves efekti so ful dobri pa to...pa dobr je narjen. Sam to pobijanje, jedenje ljudi, potapljanje in pac neverjetne akcije poslabsajo film. Enostavno. Tudi pri The Island je bilo tako. SUPER ideja ( kle sicer ni bla tolk), ampak potem s temi neverjetnimi akcijskimi prizori zaje*ejo vse.

Ja trailer je bil tudi meni vsec. Sva premisljevala o tem ali pa o 40letnem devicnku x:o)x x:o)x

 

Me pa zanima, ce ves kaj o filmu Zgodba o dveh sestrah al nekaj podobnega. Japonski je. Sem gledala reklamo v kinu in ima potencial, da je dobra srhljivka...

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pravkar prišla iz kina.... gledala Cinderella man........... :palec: :palec: :palec: :palec:

 

 

Dober a ne! Men je ful sedu!

 

ljubitelji komedij, dejte pogledat DEVIČNIK PRI 40-ih - da dol padeš x:Dx x:Dx x:Dx

Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.

M. H. Alderson

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Že kar nekaj časa se spravljam pogledat film "Dark Water" in sem se odločila, da bo to danes-zdajle .......Ravno prav, sem sama doma, brrrr, da vidim, če me bo kaj strah.......... x:o)x x:Dx

 

Poročam........ x;)x

 

p.s. pivo sem si že natočila........ zdaj pa pred TV, zvočniki so že vklopljeni.......film že laufa x^x x^x x^x :palec: PAPA :inocent: :o|o: x:Dx xDDx

Smisel življenja je največja sreča
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Že kar nekaj časa se spravljam pogledat film "Dark Water" in sem se odločila, da bo to danes-zdajle .......Ravno prav, sem sama doma, brrrr, da vidim, če me bo kaj strah.......... x:o)x x:Dx

 

Poročam........ x;)x

 

p.s. pivo sem si že natočila........ zdaj pa pred TV, zvočniki so že vklopljeni.......film že laufa x^x x^x x^x :palec: PAPA :inocent: :o|o: x:Dx xDDx

Nč te ne bo strah.... garant... Poglej si rajš The skeletton key.

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...