Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

Joj kok je bil dbest Johny depp zadnjic v enmu filmu o jacku razparacu! x^x pa ful dobro narejen film, pa depp ful car, mater je kulski, v bistvu nic posebnega, tak muky, v bistvu pa cist nekaj posebnega, pa blazno zive oci ima. x8Dx

ful ima en svoj stos za izbiro filmov, je cist nekaj posebnega, pa nikol ne bi rekla, da je model 63 letnik

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek: če smo to kdaj gledal??? To o Travolti in Oliviji govoriš, ne? Seveda smo gledal, to je pač klasika x:)x

Vsaj 5x že...

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek: mi sme tudi gledali Travolto....tak isto nostalgija x:Ix

 

*

sem šla pogledat Morskega dečka in deklico iz lave, čist tak, silom prilike.....pa rečejo tam nekje, ko se ti sesujejo vse sanje, začni sanjat nove , eno malo manj egoistične x;)x se mi je zdela jako pametna misel x:)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek: če smo to kdaj gledal??? To o Travolti in Oliviji govoriš, ne? Seveda smo gledal, to je pač klasika x:)x

Vsaj 5x že...

Jap z Đonom in Olivijo, ta film sem mislil.... a klasika , da je... no potem pa uredu.... no sej v bistvu je kar uredu film....

 

:eek: mi sme tudi gledali Travolto....tak isto nostalgija x:Ix

 

*

sem šla pogledat Morskega dečka in deklico iz lave, čist tak, silom prilike.....pa rečejo tam nekje, ko se ti sesujejo vse sanje, začni sanjat nove , eno malo manj egoistične x;)x se mi je zdela jako pametna misel x:)x

 

heheeh Lia , dobro ti si gledala Travolto, jaz pa bolj Olivio.... hehehehehehe.... xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

OK, klasika kar se mjuziklov tiče... To pa jaz ful shizim x:)x x:o)x

Sva z bratom tole fulkrat gledala, pa CD nabijala v avtu, pa pela summer lovin x8Dx xsrcx

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Grem verjetn v ponedeljk gledat.. hmm, kaj je že.. tist k Orlando igra.. Elizabethtown? Povabljena, pa bomo vidl kako zgleda..

Elizabethtown te bo spravil do solz če se boš preveč "uigrala" vanj - sicer sem prepričana da se ljudje tko ali drugače najdejo v njem, če pa se ne pa mogoče zametke tistega kar si vsak vsaj enkrat ko udari "the rock bottom" zaželi - bit nihče, nikjer, za nekaj časa stran od "sveta" x:)x

 

Filmček je dost odštekan za moje pojme in obenem zelo realen, dejstvo pa je da se ne vrti vse okoli te romantične zgodbe med glavnima igralcema ampak ti poda nekaj takih pristnih srčnih naukov o tem kako bo življenje letelo mimo tebe in boš na koncu ostal sam in prazen če se v nekem trenutku ne odločiš, da si pomemben ti in to kar ti v življenju daje kisik da preživiš predno te družba poje - da si privoščiš tisto kar ti napolne baterije v duševnem smislu!

Svet se ne bo podrl, če enkrat nečesa ne bo "narejenega" ali pa ne bo takoj ali pa ne bo takšno kot bi "moralo" biti, ker ljudje bodo zmeraj mislili, da je njihova "naloga" v prvem planu, čeprav to zavira tebe na poti do tistega kar pravimo da si moraš na vsake toliko časa samo "dat duška" če ne te raztrgajo pričakovanja da boš ZMERAJ tam kjer te VSI "potrebujejo".

KAO potrebujejo te vsi ampak najbolj potrebuješ sam sebe, preživet en quality time sam s seboj ali ljudmi, ki jih imaš rad / oni tebe in so pomemben del tvojega polnega življenja xsrcx

 

Kakorkoli, midva sva ga včeraj pogledala, na trenutke je sicer mal dolgočasen ker pač si vzame čas orisat dogodke predno doživiš - celo več - vrhuncev tekom samega filma! Ampak vrhunci so pa izredni :2src: res, sežejo globoko v srček xsrcx

 

 

Pet zvednični plus vsaj iz moje strani :palec: :palec: :palec: :palec: :palec:

(v primerjavi z pravo invazijo grozljivk in shrljivk ter masakrov, ki se te dni vrtijo v kinih :xx!:)

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja :o|o: k je men všeč čist sam kot Legolas, drugač pa nč spešl...

 

:palec: hehe :D ma tam pac igra tak lik pa se blond je ;) je pa tu cist nice taka dobra zgodba da v bistvu igralec ne naredi dost razlike... :D razen ce bi bil prav zanic...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V soboto sem gledala Amityville Horror-hudo, cel film je ful napet sam konc mi pa ni bil všeč. Drugač je pa vreden ogleda.
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aaaaah, komi cakam, d bom vidla film "Il giorno piů belllo" (Najlepsi dan)! Me prou zanima, kolk se me vid! Sele aprila bo, cakam, cakam in cakam, pol ga pa spet nam vidla, kt nism vidla nubenih tistih, k sm notr nastopala in tudi ne tv reklam po ljubljanski tv. aaaaaaah... cakam .... Torej, do aprila ne morem pisati nobenih komentarjev v to rubriko, skoda ne?
ŠPORT, VESELJE, DOBRA VOLJA * http://BINGA-BONGA.forumfree.net * ZDRAVJE, POŠTENJE, SVOBODA
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

OMG Emily Rose :O: zadnjič so samo reklamo vrtel pa sm kr v zrak pa mal "soseda" gledala pa upala da se bo kmal končal - NAJ PONOVIM DA JE BLA SAMO REKLAMA x!x x:Dx x:Ix

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

OMG Emily Rose :O: zadnjič so samo reklamo vrtel pa sm kr v zrak pa mal "soseda" gledala pa upala da se bo kmal končal - NAJ PONOVIM DA JE BLA SAMO REKLAMA x!x x:Dx x:Ix

xyesx ...a vidš, kaj pol šele aliano čaka, grozljivka na platnu in grozljivka poleg nje na zicu! Mater, če nov vsaj 1x skočila! :vragec: x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...