Skoči na vsebino

Filmi, ki jih radi gledamo


Marsa

Recommended Posts

xyesx ...a vidš, kaj pol šele aliano čaka, grozljivka na platnu in grozljivka poleg nje na zicu! Mater, če nov vsaj 1x skočila! :vragec: x:Dx

aliana mi full nežna dušica deluje, glej da res nov kak infarkt fasala x:Dx pa umetna roka pa to :palec: hudo!

ej pol pa nakonc tko kt je blo pr Mr. Beanu k je šel gledat v teater neki pa je svojo spremljevalko nakonc z enim ravnilom pa kokicami v nosu strašil x:Dx ti take nalepkice črne čez učke dej pa RRRRRRR :devil:

 

Nism. :o|o: Ne zberem poguma, da bi ga sama gledala. xsrcx še par dni ne bo k meni. x:Dx $0 letnega edvičnika sm včeri gledala heheheh. :palec: Za se nasmejat.

40-letni devičnik ti je bil kul :inocent: OMG, midva sva ga pa tko spljuvala x:px pa komi čakaš do konca da kj KONČNO nardi pol pa zakrijejo celo sceno pa vse kar slišiš je k una ženska reče "You're officialy no longer a virgin" :vragec: nobene prave akcije x:Dx

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mah za bolna ležat, k nč ne morem delat mi je bil kr ok, čeprow je blo ful prežvečenih for. x:Ix sam mi ni bil tko slab.

Jaja potem je pa opravičljivo itak, čist štekam ker jst sm pa Elizabethtown gledala bolna pa ni čudn da sm cmerala čez cel movie in mu dala čisto petico, mogoče bi bil samo za štirico ampak ok x:Dx

(sam mogoče je bil tut mal Orlando kriv x:Ix)

 

5rca je pa devičnika spluvala...keri nej zdej verjamem? Vse mate tok drgačn okus, da boh pomagi....zdej sm pa v dreku. xnckrivx x;)x x:Dx

Mislim Pikica, zdej tega devičnika - ej dvorane so ble full dva tedna non stop tko da očitno je mogl bit ljudem všeč ane samo, nama ni bil tko da.... kakih izvirnih for hudih res ni not pa tut dost dolgčas je če rabiš "akcijo" in se ti ga pomoje bolj splača pogledat tko doma, na cd-ju. Pa si raje kake hude filme v kinu poglej, ki res rabiš tisti efekt glasen pa tko x:)x

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xyesx ...a vidš, kaj pol šele aliano čaka, grozljivka na platnu in grozljivka poleg nje na zicu! Mater, če nov vsaj 1x skočila! :vragec: x:Dx

Mene bolj tale na zicu skrbi :o|o: x:o)x No tko, petk, soboto nimam casa, ostalo sem pa se na razpolago.

 

Nisem šla pol včer gledat Orlanda.. nobene predstave dost pozn.. Zdele pa dobila SMS, če grem, pa sem že skor v pižami, pa nisem šur, če se mi da...

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Eeej :2src: xsrcx xsrcx kok luštkan film tale Elizabethtown x8Dx

Nič jokala, se pa parkrat do solz nasmejala, pa tko čist romantično se počutla pol v avtu na poti domov xsrcx Luuštkan filmček, res :) Še Orlando je čist fajn. No, OK, bom kar po pravici.. mi je kar všeč postal tud brez blond laskov.. k ma še zmer un simpatičen nasmeh, pa tko ljubko ustnice stisne x:o)x Sam na trenutke je pa čist preveč leonardu podoben :o|o: Aja, pa bejbika tud ful simpatična, se mi zdi so tak luštkan parček zbral.. Pa scenarij, dbest, končno ena mal drugačna love story x:)x Všeč :palec: Še en komad iz filma si grem zloudat zdele...

 

Piky, sem vidla dons reklamo za tale film ki naj bi ga šle gledat.. :OO!: po moje bom še eno roko prinesla, pa jo boš mela ti na svojem zicu, da bom še jaz lahk stiskala kej, OK?

 

(hmm.. najboljš kar cel paket unih ta plastičnih rokavic kupit, pa napihneva pa naloživa na zice okol in okol...)

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Emily Rose je pa čist hud film, pa tako dobr zaigran, da je blo še mojga tipa strah pol. Sicer se jst ne upam zdej ponoč na uro pogledat, da ne bi bila slučajno 3......Priporočam ogled ljubiteljem grozljivk.
It's a dog eat dog world
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Piky, sem vidla dons reklamo za tale film ki naj bi ga šle gledat.. :OO!: po moje bom še eno roko prinesla, pa jo boš mela ti na svojem zicu, da bom še jaz lahk stiskala kej, OK?

 

(hmm.. najboljš kar cel paket unih ta plastičnih rokavic kupit, pa napihneva pa naloživa na zice okol in okol...)

K te jst skoz moje roke spustim, si boš še želela, da bi te Tristan raj sprasku! x;)x x:Dx Kaj pa nedelja?

 

Emily Rose je pa čist hud film, pa tako dobr zaigran, da je blo še mojga tipa strah pol. Sicer se jst ne upam zdej ponoč na uro pogledat, da ne bi bila slučajno 3......Priporočam ogled ljubiteljem grozljivk.

 

Kva, a pr Emily je tud 3? Ja, pr Amytiville je pa 3.15.

:eek:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja vem, sem ga gledala. Sam tle mi je ta 3 mal hujša. No u glavnem pr nas se je cela vrsta premikala, k je folk skakou, pa ni tok grozn kokr te na trenutke tok presenet.....

prijeten ogled filma

It's a dog eat dog world
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja vem, sem ga gledala. Sam tle mi je ta 3 mal hujša. No u glavnem pr nas se je cela vrsta premikala, k je folk skakou, pa ni tok grozn kokr te na trenutke tok presenet.....

prijeten ogled filma

Damn..aliana, vrvi prnes, da me vš za stol prvezala...ne morm banđiđampinga v kinu špilat! x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, k z rokami te bom bl teđko zadržala.. x:o)x

 

(mater, zvenim k samson....)

Nedelja bi bla kul, sam pozdrav se.

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(mater, zvenim k samson....)

..a je blo tole misljeno s slabsalnim prizvokom??? :o|o:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:inocent: neeee, zakaj? :vio:

..sam preverjam... enga bi nasesku... pa rabm alibi in gresnega kozla... x:Dx x;)x

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ekola, moja vikend zaloga filmčkov : x:px 7 second (W. Snipes), Cursed, Dahmer, L4yer cake, The woodsman (K. Bacon) in jutr pa še dobim Prevajalko z N. Kidman in S. Pennom.....kul :palec:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja vem, sem ga gledala. Sam tle mi je ta 3 mal hujša. No u glavnem pr nas se je cela vrsta premikala, k je folk skakou, pa ni tok grozn kokr te na trenutke tok presenet.....

prijeten ogled filma

Ej a veš, da men pa ni bil tooook spooky, ja na trenutke sm kr skočila, ampak da bi bil pa tok grozn, pa kr nekak ne ... xnckrivx Lahk pa da me zarad bodyguarda ni blo tok strah, hehehehe.......

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včeri gledala Mandarlay od Larsa Von Trier-a. Najprej mislila, da bom umrla od dolgčasa, pol je bil pa en tok hud preobrat, da me je kr vrgl pokonc na zicu! :palec: Kr v redu filmček! xDDx

 

Naslednji film, ki ga grem gledat je 4 bratje. x:)x

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
Emily Rose je pa čist hud film, pa tako dobr zaigran, da je blo še mojga tipa strah pol. Sicer se jst ne upam zdej ponoč na uro pogledat, da ne bi bila slučajno 3......Priporočam ogled ljubiteljem grozljivk.

ja, midva sva ga šla gledat (v kino hodiva gledat izključno grozljivke). ful sem mela kurjo polt, čisto zaprepadena sem bila. ko sva prišla domov in sem si šla umivat obraz, si nisem upala zapreti oči, pa še to sem se nonstop ozirala, če je kak demon prišel pome. x:Dx neumnica. x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včeri gledala Mandarlay od Larsa Von Trier-a. Najprej mislila, da bom umrla od dolgčasa, pol je bil pa en tok hud preobrat, da me je kr vrgl pokonc na zicu! :palec: Kr v redu filmček! xDDx

 

Naslednji film, ki ga grem gledat je 4 bratje. x:)x

 

u štirje bratje je kr kul..... :palec:

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz grem pa danes Dead man's shoes.. ob 11h zvečer.. xcivx tamal rabi neki zarad študija, pa sem rekla, da se pridružim.. Saj zgleda zanimivo..

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, midva sva ga šla gledat (v kino hodiva gledat izključno grozljivke). ful sem mela kurjo polt, čisto zaprepadena sem bila. ko sva prišla domov in sem si šla umivat obraz, si nisem upala zapreti oči, pa še to sem se nonstop ozirala, če je kak demon prišel pome. x:Dx neumnica. x:Dx

 

No sej jest grem v kino ponavad tud grozljivke gledat, to pa zato, da me je pol manj strah, ker po kinu še kšna pjačka pade, pa pogovor še o čem drugem in mi gre pol film mal iz glave x:Dx pa še sama seb se zdim smotana da me je lahko sploh strah :o|o:

It's a dog eat dog world
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včeri gledala Mandarlay od Larsa Von Trier-a. Najprej mislila, da bom umrla od dolgčasa, pol je bil pa en tok hud preobrat, da me je kr vrgl pokonc na zicu! :palec: Kr v redu filmček! xDDx

...men je tut von Trier (pa cela Dogma 95 scena) toooook boooooring... edin Idioti so se kar... ostalo pa... :xx!: :xx!: :xx!:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...