Skoči na vsebino

vampirji...


Vampir777

Recommended Posts

Gledal sem en film oziroma intervju za vampirjem,ki mi je bil zelo všeč,včasih si tudi jaz zaželim da bi bil vampir,zanima me kdo so sploh vampirji kdo se jih je izmislil,ali bilokakšna informacija.?

A so tudi še komu všeč vampirji?

 

Lep pozdrav Vito! x:o)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 60
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Gledal sem en film oziroma intervju za vampirjem,ki mi je bil zelo všeč,včasih si tudi jaz zaželim da bi bil vampir,zanima me kdo so sploh vampirji kdo se jih je izmislil,ali bilokakšna informacija.?

A so tudi še komu všeč vampirji?

 

Lep pozdrav Vito! x:o)x

Pozdravljen, Vito. Zanimiva tema. x;)x

 

Baje so (bili) taki ljudje, ki res radi pijejo kri -- čisto fizično. Imaš pa take, ki se energetsko prilepijo nate in ti pijejo energijo. Potem so tu še čisto astralna bitja, ki izvršujejo razno razne napade, recimo najpogosteje v sanjah ali pa na meji med t. i. budnostjo in spanjem. Iz teh preprostih dejstev zlahka nastanejo razne legende. Zmešaj še ščepec magije in Drakula je tu! x:Dx

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tudi ja...všeč mi je ker se jih vsi bojijo....(v filmih pa to x:px )

verjanta,kr zgledajo krvoločni,hudobni,nasilni in nevem kaj... x:Dx

 

Da ki samo zgledajo?! Očitno se še niste srečali z njimi, da jih tako cenite.

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sm prebrala kr neki knjig o tem...celo je pisalo, kako so nastali...pa se ne spomnim naslova...vem samo, da je bil Lestat nadaljevanje te knjige...Film je bil pa Kraljica prekletih mogoče...Queen of the damned...pa AAlyjah je igrala...tista mlada, pevka, k je par let nazaj umrla...če se kej spomnim, bom napisalal naslove....avtorica je pa mislim da Anne Rice. :inocent: Poln podatkov, k ne vem, če so točni...aja, pa ne vem, če je prevedeno v slovenščino, jst sm jih v angleščini brala...ampak je hudo dobro branje! Sploh, če te taka tema zanima. :palec:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)
tudi ja...všeč mi je ker se jih vsi bojijo....(v filmih pa to x:px )

verjanta,kr zgledajo krvoločni,hudobni,nasilni in nevem kaj... x:Dx

 

 

 

ja pa saj ni mus da so vsi nasilni ipd. saj so tudi nasilni žlehtni ljudje in dobri prav tako je tudi pri drugih

--------------------------------------------------------------------------------------

a je kdo kle ki ima vampirski stil oblačenja? x?x x:)x x:px ,pa če mate kake slike?

 

Tega nisem srečal osebno, a fotka pove dovolj...

 

http://www.geocities.com/pepi_koruza/slike/Pope_Benedict_XVI-2.jpg

 

 

po čemu pa sklepaš da je to vampir,grozen pogled in barva oči še ne pomeni da je vampir

Popravljeno -> vitoofak
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

se stirnjam. morda prevec je ocenjevanja zunanjosti... to je kot vezava na to kaksen bi moral nekgo izgledati da je kul... zivljenje prinese lahko tudi brazgotine... potrtost, zalost ipd... ki e kaze na obrazu,. dejanja pa so pomoje pomembnejsa. res pa je, da veckrat zunajost reflektira notranjost. mislim, da se je v tem smislu pomembneje ukvarajti s samim seboj kor z drugimi.

 

pri vampirjih je privlacna grofovska kri... drza ki jo imajo. vsaj meni. morda zaradi lastne nedrze. ponavadi nas vedno privlaci tisto, kar sami nimamo. seveda pa so nam skozi medije tudi vampirji predstavljeni na razlicne nacine. mislim da je pomembno, da se zavedamo tega vpliva... ker dejansko vampirje ne poznamo realno. torej nas privlaci prestava ki so nam jo podali mediji.

 

...

po čemu pa sklepaš da je to vampir,grozen pogled in barva oči še ne pomeni da je vampir

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

po čemu pa sklepaš da je to vampir,grozen pogled in barva oči še ne pomeni da je vampir

Če pogledaš fotografijo, je jasno.

 

Ne gre za ocenjevanje samo zaradi zunanjosti. Občutite ga, dojamite ga. "Vampirji" se radi "preoblečejo" v take osebe, ki jih treba kao spoštovat in njihovi zagovorniki so tisti, ki jih na tak ali drugačen način branijo.

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vcasih je krajaa energija enostavno prenos na drugo osebo-e, ki bo znjo morda tudi kaj naredila. visji jaz ima cedno rezerve... tao se energija vedno prenasa na potencialne in predvsem bolj predane osebe visjemu jazu ali duhu, ce ga tako imenujem.

energija ni nasa. nikoli ni bila. imamo jo na posodo. sposobnosti, talenti ipd... pa so darila in karmicne utezi.

 

Ja. x8Dx

 

Dejansko je vsakdo vampir, ko drugemo krade energijo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vcasih je krajaa energija enostavno prenos na drugo osebo-e, ki bo znjo morda tudi kaj naredila. visji jaz ima cedno rezerve... tao se energija vedno prenasa na potencialne in predvsem bolj predane osebe visjemu jazu ali duhu, ce ga tako imenujem.

energija ni nasa. nikoli ni bila. imamo jo na posodo. sposobnosti, talenti ipd... pa so darila in karmicne utezi.

Eno je prenos energij, nekaj drugega je kraja. Nisi še srečal človeka, ob katerem si po nekem času (ali pa takoj) bil čisto brez energije ali ti je je nekaj manjkalo? V takih primerih ne gre za prenos preko nekega "višjega jaza" na drugega človeka, temveč čisto navadno krajo.

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Energetski vampirji definitivno obstajajo... cel kup jih poznam... vsakič po srečanju z njimi sem čisto down - utrujena, zaspana, povožena, uničena... zdej se jih mal izogibam, ali pa se vsaj poskušam napolniti z novo, svežo, pozitivno energijo... x^x

No, to je to. V ekstremu se potem taki energetski vampirji lahko lotijo tudi fizisa in pijejo kri -- so namreč tudi psihiatrični primeri takega početja. Po moje so tako nastale legende o vampirjih.

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz imam podobne izkušnje z bolnimi ljudmi, še iz časov, ko sem delala v bolnici - ampak ne vem če je to isto, ker so se ljudje dobesedno borili ali pa samo še oklepali življenje in so mi izpili ne toliko fizično moč, ampak pozitivno energijo, da nisem več spravila skupaj pozitivne misli - učinek je bil sicer kratkotrajen, samo par ur, potem sem bila spet u redu. Zanimivo je, da se nisem tako počutila po stiku z vsakim na smrt bolnim človekom, samo z nekaterimi. :sori:
Support bacteria, they're the only culture some people have!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz pa ne vem zakaj sem zadnje čase zelo zelo utrujen,že zjutraj ko grem v šolo sem utrujen in ko pridem domov grem direkt v posteljo pa tudi če spim ne wem koliko ur sem še zmiram utrujen,sploh ne wem kaj mi je?
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz imam podobne izkušnje z bolnimi ljudmi, še iz časov, ko sem delala v bolnici - ampak ne vem če je to isto, ker so se ljudje dobesedno borili ali pa samo še oklepali življenje in so mi izpili ne toliko fizično moč, ampak pozitivno energijo, da nisem več spravila skupaj pozitivne misli - učinek je bil sicer kratkotrajen, samo par ur, potem sem bila spet u redu. Zanimivo je, da se nisem tako počutila po stiku z vsakim na smrt bolnim človekom, samo z nekaterimi. :sori:

Res zanimivo. Kar pa je razumljivo: ker so bili na koncu z življenjsko energijo, so jo poskušali kje dobiti. Zadnja "odrešilna" bilka, ki jih ni odrešila. xrolleyesx

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...