Skoči na vsebino

vampirji...


Vampir777

Recommended Posts

Res zanimivo. Kar pa je razumljivo: ker so bili na koncu z življenjsko energijo, so jo poskušali kje dobiti. Zadnja "odrešilna" bilka, ki jih ni odrešila. xrolleyesx

xyesx tudi jaz tako mislim. Samo nekateri pa verjel ali ne, so pa imeli bi skoraj rekla obraten učunek, sem se počutila prav srečno, ko sem bila ob njih. Mogoče je razlika ali si se sprijaznil,da odhajaš ali ne. Še vedno pa sem vesela, da mi ni treba več delati tam, je bilo vseeno na momente mučno :C:

Support bacteria, they're the only culture some people have!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 60
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

jaz pa ne vem zakaj sem zadnje čase zelo zelo utrujen,že zjutraj ko grem v šolo sem utrujen in ko pridem domov grem direkt v posteljo pa tudi če spim ne wem koliko ur sem še zmiram utrujen,sploh ne wem kaj mi je?

 

hmmmmm scary :O: tale opis me deluje zelo skladen s tvojo ikonco :vio:

 

drugač pa mal telovadbe na svežem zraku in vitaminov pa bo bolje :palec: x;)x

 

btw: sm prebral da si za hobi mal heckera? da nis en unih mulotov k ma preveč cajta pa drugim udira v računalnike pa meša štrene??? če si, pol se me raj pazi, sm si oblubu prvega takega ki ga srečam, mu bom vrat zavil al pa mu bom čreva vn izpulil, če bom pa čist razkurjen pa lahk tud glavo odtrgam! :vio:

 

brez zamere in lp x8Dx

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne udiram drugim kar za brez veze,oziroma še nobenemu nisem,niti nočem nobenemu škodovati,saj če si heker to še ne pomeni da vdiraš daješ viruse ipd.

 

res je da sem veliko za računalnikom,sam sem pa tudi dosti v hosti na sprehodih ipd.,grem v hribe na ribolov,ipd.

 

Lep pozdrav Vito!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sam sem pa tudi dosti v hosti na sprehodih ipd.,grem v hribe na ribolov,ipd.

pametno. x^x

 

Pozdravljen Vito in dobrodosel! :palec: xDDx

upam da ne bos po kakih os-ih brskal pa tak. x;)x x:Dx

 

Jp, sem glih hotla Seala citirat, ko pravi svez zrak pa telovadba, pa vidim da si glih komentiral. :palec:

 

**

 

drugac pa, kot morda nekateri ze veste, imamo temo energetske pijavke (in po novem se eno podobno, pozabla naslov).

 

Vampirji: vcas sem cist shizila, se kot zlo majhna brala vse take knjige, strasila sestricno ponoc z zeleno baterijo od spodaj v ksiht. :lol:

 

Blazno mi je bil vsec film Drakula ('tanovi' z garyjem oldmanom).. najprej se mi je zdel, da ne bo tolk dobro zaobjeto, preneseno stokerjevo delo tole, pol pa sem OKOL PADLA. xokx

dbest film! xyesx

 

drugac pa nimam mnenja.

ne bojim se, da bi mi kdo pil kri, tud metaforicno v bistvu ne, ker ce ne das te energije, ti je tud vzet ne morjo. x;)x x^x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

he he...eee...v krogu vampirjev... x:)x

 

js sm včeri gledala filem BLADE...vampirji pa to...res dober filem

na čelu Westley-a Snipes-a...res mi je biu zakon...poznate?? xDDx x^x

¤ ~ * Everyone dies, but not everyone lives.. * ~ ¤
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

da, lahko tudi tako opredeljujemo...

Eno je prenos energij, nekaj drugega je kraja. Nisi še srečal človeka, ob katerem si po nekem času (ali pa takoj) bil čisto brez energije ali ti je je nekaj manjkalo? V takih primerih ne gre za prenos preko nekega "višjega jaza" na drugega človeka, temveč čisto navadno krajo.

 

 

tudi jaz ne vem x:Dx kaj ti je!?

lahko pa recim das pregledati kri, ce nisi slabokrvne, lahko izmeris sevanje lezisca, lahko pogledas vpliv predmetov, lahko pogledas kaj je v avri, dihas cimvec svezega zraka, se naspis, sportas, meditiras, umirjas milsi, pijes dobro vodo, ipd... vzrokov za slabo energetsko stanje je lahko veliko ane!

 

jaz pa ne vem zakaj sem zadnje čase zelo zelo utrujen,že zjutraj ko grem v šolo sem utrujen in ko pridem domov grem direkt v posteljo pa tudi če spim ne wem koliko ur sem še zmiram utrujen,sploh ne wem kaj mi je?
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

beseda VAMPIR ima verjetno svoj izvor v kombinaciji besed: VAMP in PIR

oboje je v tesni medsebojni zvezi....posledichno seveda x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk...tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Torej Vampiri so najhujši pivci :palec:

 

:vragec:

 

niti ne....

uleti vampir u ushtarijo: "Shta kafana pije...!"...bla bla bla..."VAM PIR...men pa deci krvi." x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk...tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

uleti vampir u ushtarijo, treshch s pestjo po shanku: "Deci krvi!"

gostilnichar:" :wOOt: AAAAA....."

vampir: "Ne...B grupo."

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

beseda VAMPIR ima verjetno svoj izvor v kombinaciji besed: VAMP in PIR

oboje je v tesni medsebojni zvezi....posledichno seveda x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk...tralala

 

Vamp... x:Dx :vragec:

Lahko bi blo tud vampi pa pir...

VAMP pride pozneje... :eek: :vragec:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

da, lahko tudi tako opredeljujemo...

tudi jaz ne vem x:Dx kaj ti je!?

lahko pa recim das pregledati kri, ce nisi slabokrvne, lahko izmeris sevanje lezisca, lahko pogledas vpliv predmetov, lahko pogledas kaj je v avri, dihas cimvec svezega zraka, se naspis, sportas, meditiras, umirjas milsi, pijes dobro vodo, ipd... vzrokov za slabo energetsko stanje je lahko veliko ane!

 

 

A je možen vzrok pretiranega masturbiranje,ker zadne čase si ga kar vsak dan.sam ne wem zakaj

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A je možen vzrok pretiranega masturbiranje,ker zadne čase si ga kar vsak dan.sam ne wem zakaj

 

:lol: ne sekiri se, to je sam dobr za ohranjanje svojega organskega... :vio: x:o)x

 

čeprav ti svetujem kako češpljico x:Dx bo boljš x;)x

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
ko pomislim na vampirje, pomislim na očeta, ker ko sem bila stara 3, 4 leta, sva skupaj gledala filme o drakuli. x:Dx hja, že kot otrok sem imela rada grozljivke. x:Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pride vampir u gustilno in rece barmenu: '2 deci krvi prosim'. in ker je izgledal precej grozno se je barmen seveda ustrasil in zavpil: aaaaaaaaaaaaaaaa.....

vampir pa mu odgovori: ne B skupino prosim. :vio:

 

:vragec:

 

niti ne....

uleti vampir u ushtarijo: "Shta kafana pije...!"...bla bla bla..."VAM PIR...men pa deci krvi." x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk...tralala

 

 

prepucas se tem energijam. zakaj se prepuscas pa ti ves.

sicer pa ti o teh zadevah ne bi pameti solil. xcivx

 

A je možen vzrok pretiranega masturbiranje,ker zadne čase si ga kar vsak dan.sam ne wem zakaj

 

 

glede an to, da ona njega prav tako objema, je pravzaprav vseeno... ker si ocitno dejanej zelita oba!

razne ce si hotla kej drugega povedat s tole slikco ... x;)x

 

bi mi kdo povedal, kaj tale dva počneta? se lubčkata ali on njej pije kri....:eek: :inocent:

 

http://realmagick.com/images/articles/1971/kiss_of_whole_world.jpg

x;)x x:Ix

 

by the way, to je z mojega bloga.. kjer nekaj avantgardnega ustvarjamo.. ...

 

ja no evo, sej zga tut ti povedu! x:Dx

 

:vragec:

 

uleti vampir u ushtarijo, treshch s pestjo po shanku: "Deci krvi!"

gostilnichar:" :wOOt: AAAAA....."

vampir: "Ne...B grupo."

 

zlomk....tralala

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

wampirji ne obstajajo.... lol... hehe... sam so ql... tkok da tut če bi obstajal... :P

drgač pa obstajao ljudje k majo eno bolezen in morejo v resnici piti kri da normalno funkcijonerajo.... samo se ti ne prisesajo na vrat in nimajo pol metreskih zob... so čisto navadni ljudje z boleznijo.... kri dobijo pri zdrvniku v nekakšnih vrečkah... počasi ta bolezen izgineva... zato to ni znano...

drkula ki naj bi bila vodja vampirjev ali neki tazga je bl pa človek...k je bil tako škrt in posestven da je u 0lo nabijal davke, ker si je to lahko privoščil saj je bil grof... meščani so ga začeli klicati grof drakula in iz tega so prišle domišlijske grozlivke ki jih danes gledamo v kinu ali po tvju...

tko da folk ni se vm treba bt ;)

blagor človeku, ki mu duša ničesar ne očita
in ni izgubil upanja...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pa sem slišal tudi da je bil grof drakula,nekakšen sadist ,ko ga je kdo napadel je vse pobil nato okoli svojga grada vse vojake nabil na kole in enkrat ga je hotla ena vojska napast pa ko so to vidli so si rajš premislili
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pa sem slišal tudi da je bil grof drakula,nekakšen sadist ,ko ga je kdo napadel je vse pobil nato okoli svojga grada vse vojake nabil na kole in enkrat ga je hotla ena vojska napast pa ko so to vidli so si rajš premislili

 

nekaj takega pač biu je ful zlobn v vseh pogledih

blagor človeku, ki mu duša ničesar ne očita
in ni izgubil upanja...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 years later...

meni so tudi všeč vampirji. tako klišeji kot tudi ''moderne'' verzije. xDDx

 

me pa zanima ali je kdo že prišel v stik z vampirjem in ne mislim na vampirje v smislu kraje energije in to...

 

lp

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pa sem slišal tudi da je bil grof drakula,nekakšen sadist ,ko ga je kdo napadel je vse pobil nato okoli svojga grada vse vojake nabil na kole in enkrat ga je hotla ena vojska napast pa ko so to vidli so si rajš premislili

 

To sam i ja čula. Zapavo, čula sam da je legenda o grofu Draculi kakvog imamo u zapadnoj književnosti (npr. "Drakula" Brama Stokera) vezana uz rumunjskog grofa Vlada Tepeša Draculu koji se smatra krvoločnim i okrutnim tiraninom.

 

Za riječ vampir sam pročitala na internetu da potječe s Balkana i istočne Europe odakle su se legende o njima proširile na zapadnu Europu.

Nisam čula za vampire koji bi krali tuđu energiju.

 

x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To sam i ja čula. Zapavo, čula sam da je legenda o grofu Draculi kakvog imamo u zapadnoj književnosti (npr. "Drakula" Brama Stokera) vezana uz rumunjskog grofa Vlada Tepeša Draculu koji se smatra krvoločnim i okrutnim tiraninom.

 

Za riječ vampir sam pročitala na internetu da potječe s Balkana i istočne Europe odakle su se legende o njima proširile na zapadnu Europu.

Nisam čula za vampire koji bi krali tuđu energiju.

 

x:)x

 

jup.

če me spomin ne vara, je bilo nekako tako, da je njegov oče sklenil mir z turki in kot garancija, da se se ne bosta med seboj napadala, sta s sultanom izmenjala sinove za nekaj let. tako je vlad tepeš otroštvo in mladost preživel na turškem dvoru in tam se je tudi naučil reda, discipline in surovosti, s katero so turki uzgajali mlade janičarje. ko se je vrnil domov in prevzel oblast, je na silo uzpostavil red. menda res ni bil preweč nežen. natikanje na kole je bilo vsakdanja praksa, podobno kot pri rimljanih križanje. menda je imel cigana, ki je bil tako vešč natikanja, da so na kolu umirali po en teden. treba pa je tudi povedati, da je bil poleg krutosti menda tudi zelo pravičen.

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jup.

če me spomin ne vara, je bilo nekako tako, da je njegov oče sklenil mir z turki in kot garancija, da se se ne bosta med seboj napadala, sta s sultanom izmenjala sinove za nekaj let. tako je vlad tepeš otroštvo in mladost preživel na turškem dvoru in tam se je tudi naučil reda, discipline in surovosti, s katero so turki uzgajali mlade janičarje. ko se je vrnil domov in prevzel oblast, je na silo uzpostavil red. menda res ni bil preweč nežen. natikanje na kole je bilo vsakdanja praksa, podobno kot pri rimljanih križanje. menda je imel cigana, ki je bil tako vešč natikanja, da so na kolu umirali po en teden. treba pa je tudi povedati, da je bil poleg krutosti menda tudi zelo pravičen.

 

Da, tako je. A njegov je otac dobio nadimak Dracul kad je bio uveden u križarski Red zmaja (Dracul, naime, znači zmaj). x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...