Skoči na vsebino

vampirji...


Vampir777

Recommended Posts

  • Komentarji 60
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

  • 1 month later...
vse ful fajn zveni pa to... mene pa še zmer matra če res obstajajo... kje daleč v rusiji hehe al pa nevemkje kšna vampirska družina. x:Dx x:Dx x:Dx
če koga zanima vampirstvo se lohk pozanima na kšnih straneh. vampirizem obstaja. ampak ne kot v filmih. vampirizem je bolezen. virus. da ti pač močnejše sposobnosti ( mal si močnejši ker se ojačajo mišice, hitrejši, stimulira možgane zato si mal bl brihtn) ampak zato ker te ojača rabiš neko dodatno energijo. v krvi je ta dodatna energija zato jo pijejo. ampak niso nobeni psihopati. tut brez krvi se da preživet ampak se morš naučit vzdržat se. druga oblika energije je ta pozitivna energija katero jemljejo psihični vampirji. zato si depresiven ko se pogovarjaš z njimi. večina psihičnih vampirjev še sami nevedo kaj so. in vampirji niso nič boljšega od ljudi so samo okuženi. ali je to bolše ali slabše le odvisno od vsakega posemeznika. vampirizem se pa prenaša s krvjo, tako da se okužiš z krvjo drugega vampirja. ne z ugrizi al pa čim podobnim. tudi nimajo čekanov, in ne živijo večno in ne sežgejo se na soncu križi in česn tut nič ne pomagajo. vampirjev je veliko ampak nebi vedel za slovenijo. če kdo pozna kakšnega vampirja bi prosil naj me doda na msn ( jozejerse@hotmail.com) , ali pa če želite zvedet več o tej temi.

 

mejte se :)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 months later...
(popravljeno)
ja pomoje vampirji res obstajajo sm d tega nočjo priznat tut ljudje k vejo kdu je vampir najbrž ne bodo prznal tko d se težko zve kdu je pa kdu ni men osebno so vampirji ful dobri Popravljeno -> mihcc
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kišta pira, par flaš vodke, kakšen joint za povrhu in še kakšna polna luna pa boš lahko poleg vampirjev videl še volkodlakce, čarovnice, demončke,........Mogoče se te bo pa kakšen vampirček-menih usmilil in te peljal na lepši kraj. Če ne drugam pa domov spat. x:Dx

Life is like a game...play it...

http://smileys.smilchat.net/smiley/spiritual/myst1c.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...
Jeste li znali da Hrvatska isto ima svoju legendu o vampiru? U istarskom selu Kringa živio je Jure Grando. Nakon smrti pokopan je na mjesnom groblju. Nedugo nakon što je umro počeo se ukazivati mještanima u selu. Lutao je selom i posjećivao ljude nakon čega bi se u dotičnoj kući (koju bi posjetio) ubrzo dogodila smrt. Posjećivao je i svoju ženu te je maltretirao. Nakon 16 godina, devetorica mještana s lokalnim župnikom odlučili su otvoriti Jurin grob te njegovo tijelo probosti glogovim kolcem. Ali kad su vidjeli Jurino rumeno i nacereno lice, prestrašili su se i razbježali. Lokalni župnik Radetić ponovno je okupio devetoricu ljudi kako bi opet otišli do Jurinog groba. Bezuspješno su pokušavali probosti tijelo kolcem jer se ono neprestano odbijalo od trbuha. Netko od prisutnih uzeo je sjekiru te pokojniku odrubio glavu. Navodno je mrtvac kriknuo, a grob se napunio krvlju. Od tada Jure se više nije pojavljivao u selu.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jebo vas vampirji. Sem jih spet videl v sanjah. Ampak nekaj dobrega pa je na tem, sem jih že navajen, pa mi ne delajo prevelike frke. x:Dx

Life is like a game...play it...

http://smileys.smilchat.net/smiley/spiritual/myst1c.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 4 years later...

Jebo vas vampirji. Sem jih spet videl v sanjah. Ampak nekaj dobrega pa je na tem, sem jih že navajen, pa mi ne delajo prevelike frke. x:Dx

ja potem preveč razmišljaš o tem :) in včasih se sanje potem pretvorijo v realo :P

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...