Skoči na vsebino

Moje sanje 2


Marsa

Recommended Posts

Če si hotel prečkati reko (a je nisi mogel), to pomeni, da jo boš moral prečkati na drugem delu.

 

 

Bo nekaj na tem, se spomnim, da sem takoj začel razmišljat o alternativni poti nazaj domov. A ko sem premišljeval (v sanjah) se nikakor nisem mogel domislit, kake druge poti, le eno, ki pa vodi čez hribe, pa še to, potem ko sem bil že buden sem potuhtal, da bi moral, da bi prišel na tisto pot prečkat reko.

 

HVALA!

Let it be a bee.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sanjalo se mi je o sršenu. Letal je okoli mene, nato pa sem ga pritisnila ob tla, da ni mogel več leteti. Mislim, da sem ga pokončala.

 

Morda kdo ve, kaj to pomeni?

 

Namreč našla sem kar nekaj stvari o tem, kaj pomeni, če te piči, ali ga vidiš, nikjer pa, kaj pomeni, če ga pokončaš.

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)
Sanjalo se mi je o sršenu. Letal je okoli mene, nato pa sem ga pritisnila ob tla, da ni mogel več leteti. Mislim, da sem ga pokončala.

 

Morda kdo ve, kaj to pomeni?

 

Namreč našla sem kar nekaj stvari o tem, kaj pomeni, če te piči, ali ga vidiš, nikjer pa, kaj pomeni, če ga pokončaš.

 

Morda to pomeni, da si premagala svojega sovražnika. Kadar se meni sanja o kakšni živali prvo kar naredim je, da preverim značaj živali ali bitja, nato pa pogledam še na okolico sanj.

Skratka prepusti se intuiciji!

LP x;)x

Popravljeno -> škratovka
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm, ja, spomnim se samo, da se mi je sršen, še takrat ko sem bila otrok, zdel zelo "nevaren", čeprav morda ni bil toliko, ali pa.

Hvala za odziv xsrcx

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ojla!

Ali bi mi lahko, kdo razložil moje sanje?

Sanjalo se mi je o zobeh, nič konkretnega se ne spominjam samo, da se mi je nekdo nasmihal, na široko odprta usta in snežno beli zoje so bili vedeti, njihov izgled je bil zelo velik, skratka veliki zobje!

pozdrav tigrota! x;)x xhypnox

Ne moremo narediti Velikih stvari - le drobne stvari z veliko ljubezni.

 

Mati TEREZIJA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ojla!

Ali bi mi lahko, kdo razložil moje sanje?

Sanjalo se mi je o zobeh, nič konkretnega se ne spominjam samo, da se mi je nekdo nasmihal, na široko odprta usta in snežno beli zoje so bili vedeti, njihov izgled je bil zelo velik, skratka veliki zobje!

pozdrav tigrota! x;)x xhypnox

 

Po stari sanjski knjigi to pomeni: "začetek dobrih razmer, blagostanje". Če bi bili slabi, pa obrekovanja. Mogoče boš spoznala osebo ali skupino ljudi, ki ti bo zelo naklonjena in se boste dobro razumeli.

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes pa sem imela spet ene zanimive sanje. Stala sem v vrsti v trgovini pred blagajno in v moji košarici je bila pijača. Potem pa sem videla, kako so se kar naenkrat pojavila ena vrata in ven je prihajala skupina ljudi, ki je bila oblečena v temnejša oblačila. Nekdo je bil zraven mene in je pokazal name, al jaz nanj, ne vem in potem je šla ta skupina ljudi mimo mene in me prijela za roke in me vzela s seboj, kar tako, brez moje volje, čeprav se ne spomnim, da bi se zelo upirala. Spomnim se, da sem imela eno staklenica v roki, ena pa je ostala v košarici, mislim, da je bila tista "dobra".

 

Tele sanje po moje pomenijo, da se ga bom napila,... Čeprav ne bom prvič, sem prvič kej takega sanjala. Če se komu zdi, da bi morala biti na kej pazljiva, kar z besedo naprej.

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meni se je pa včeraj sanjalo, da sva s prijateljico šli v neko trgovino, kjer so prodajali sveče in podobne stvari. Tam je pa bila nika vedeževalka in je tej prijateljici rekla: Ti si 40[kot številka] in potrebuješ 2spolna partnerja.Potem se ji je pa nekaj ponujala, da če bo kaj rabila naj jo pokliče in take stvari.Potem sva odšli.

 

Danes sem pa sanjala, da sem tej prijateljici govoirla včerajšnje sanje.

 

Bi to lahko kaj pomenilo?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meni se je pa danes sanjalo, da me je preganjal Jelinčič in jaz sem bezala pred njim. Ko mer je dobil me je pretepel in mi razpil nekaj steklenic na glavi. Ko sem prišla v neko mesto so me neki stvori ki jih nisem videla lovili in sem jih samo čutila. Neka moja prijateljica (iz širšega kroga) mi je obljubila obleko pa naj stane kolikor hočem. V tisti trgovini so imeli neko obleko hlače in majico za duhovni razvoj ki je vsak kos stal 30 evrov, vendar jaz si nisem izbrala tega. Bolj všeč mi je bila neka pisana nakvačkana jopica. Ko sem prišla domov je bilo vse tako morasto (nočne more se mi dogajajo vedno vistem okolju, a nikoli niso iste). Potem sem se zbudila, ker me je to tako izčrpalo, da sem morala iti pit.

Prosila bi,če kdo mogoče ve kaj bi pomenile te sanje, da mi odgovori.

LP

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Si se mogoče komu zamerila? Hočeš mogoče pred nečim pobegniti, pa ne moreš, pa še sama ne veš točno kaj te muči?

Te morda hoče prijateljica predstaviti v novi luči? Ti morda kaže pot, ne vem mogoče do nove predstave o sebi, ali da bi bila videti drugačna?

Rada imaš različne stvari in se nočeš usmeriti zgolj na eno ipd.

Ok razlaga morda ni prava, vendar bi si tako jaz razlagala sanja. Ampak najboljšo razlago ve, vsak zase.

 

 

Meni se je pa sanjalo o tem, da sva se z nečakinjo igrali na vrtu, svetel dan je bil in sva se kepali, obmetavali s snegom. Seveda je blo kul. Nato je sneg skopnel, kar tako na hitro se je otoplilo in na vrtu se je pokazala zelena trava, zato se nisva mogli več kepati, čeprav bi se šla nečakinja še.

Nato sem šla v kuhinjo, kjer mi je pokojni prijatelj rekel, da mu dolgujem denar. Eno pod povprečno plačo, tudi ne minimalno in bilo je temno.

 

Hm, tole z dolgujem denar me malo žuli. Očitno sem nekomu nekaj dolžna, nekomu na drugem svetu? Malo me stiska zaradi tega.

 

 

Včeraj se mi je pa sanjalo, da sem v ognju. V bistvu sem bila v ognju, pa nisem gorela, niti nisem čutila strahu itd. Nič, niti se mi ni zdelo nič posebnega.

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Po stari sanjski knjigi to pomeni: "začetek dobrih razmer, blagostanje". Če bi bili slabi, pa obrekovanja. Mogoče boš spoznala osebo ali skupino ljudi, ki ti bo zelo naklonjena in se boste dobro razumeli.

 

 

 

 

Hvala vrtnica za razlago upam, da sem res spoznala ali bom, kateri mi bo/do naklonjen/ni!

 

lp od tigrote

Ne moremo narediti Velikih stvari - le drobne stvari z veliko ljubezni.

 

Mati TEREZIJA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vampire

 

To see a vampire in your dream, symbolizes seduction and sensuality, as well as fear and death. The vampire represents contrasting images of civilized nobility and aggression/ferocity. It may depict someone in your waking life whose charm may ultimately prove harmful. Deep down inside you know that this person is bad for you, yet you are still drawn to it. Vampires also sometimes relate to decisions about sex and losing your virginity. Alternatively, to see a vampire suggests that you are feeling physically or emotionally drained. The vampire may also be symbolic for someone who is addicted to drugs or someone in an obsessive relationship.

 

To dream that you are a vampire, signifies that you are sucking in the life energy of others for your own selfish benefit.

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vampire

 

To see a vampire in your dream, symbolizes seduction and sensuality, as well as fear and death. The vampire represents contrasting images of civilized nobility and aggression/ferocity. It may depict someone in your waking life whose charm may ultimately prove harmful. Deep down inside you know that this person is bad for you, yet you are still drawn to it. Vampires also sometimes relate to decisions about sex and losing your virginity. Alternatively, to see a vampire suggests that you are feeling physically or emotionally drained. The vampire may also be symbolic for someone who is addicted to drugs or someone in an obsessive relationship.

 

To dream that you are a vampire, signifies that you are sucking in the life energy of others for your own selfish benefit.

 

Tnx, Mantis. Hitra si kot blisk !

 

Edit: SORRY, Mayan !

 

Trenutek nepozornosti :D

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Super, hvala še 1x.

 

In zakaj enostavno nisi zbrisal kao napačnega imena, če smem vprašat? :)

 

Ker to dostikrat privede do zmede... med tem, ko jaz popravljam, ti npr. že citiraš itd.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ker to dostikrat privede do zmede... med tem, ko jaz popravljam, ti npr. že citiraš itd.

 

Aha, to pa res. Sem že pomislila, da se greš eno pomembno manifestacijo resničnosti al pa kaj... ;) Je pa res, da sem morda bila tudi jaz malo tvoj vampir, al pa komarček recimo x:Dx ko sem ti zamerila tvoje videnje mene enkrat, da sem zihr ena fajn punca, ampak da kao roko na srce, da v besedi ni ravno neka moja moč. Pa je bilo to nekak tolk res, da dolgo dolgo nisem mogla še kaj pisat, no zdaj pa mi je nekako postalo malce vseeno...hope It'll last. Sem se itak zavedala da je začasno, da se enkrat bo odprlo vsaj malo, ampak prizadene pa.

 

Pa sorry za off topic tukaj v Sanjah, če to je.. x:Ix

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aha, to pa res. Sem že pomislila, da se greš eno pomembno manifestacijo resničnosti al pa kaj... ;) Je pa res, da sem morda bila tudi jaz malo tvoj vampir, al pa komarček recimo x:Dx ko sem ti zamerila tvoje videnje mene enkrat, da sem zihr ena fajn punca, ampak da kao roko na srce, da v besedi ni ravno neka moja moč. Pa je bilo to nekak tolk res, da dolgo dolgo nisem mogla še kaj pisat, no zdaj pa mi je nekako postalo malce vseeno...hope It'll last. Sem se itak zavedala da je začasno, da se enkrat bo odprlo vsaj malo, ampak prizadene pa.

 

Pa sorry za off topic tukaj v Sanjah, če to je.. x:Ix

 

Ej, je že ok... vem, da nekaj takega, kar si sedaj napisala, ni lahko napisati...

tudi jaz nerad priznam, da sem teslo x:Dx , čeprav sem x;)x

 

Tisti pogovor je bil pač na nivoju opic, kjer sva oba skušala drug drugega prizadeti, jebiga.

Mogoče bova nekoč vseeno postala člana Evolucije :palec:

 

Hvala

in

lep pozdrav.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Po stari sanjski knjigi to pomeni: "začetek dobrih razmer, blagostanje". Če bi bili slabi, pa obrekovanja. Mogoče boš spoznala osebo ali skupino ljudi, ki ti bo zelo naklonjena in se boste dobro razumeli.

 

 

Bela vrtnica hvala za razlago!

lp od tigrote! :palec:

Ne moremo narediti Velikih stvari - le drobne stvari z veliko ljubezni.

 

Mati TEREZIJA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tigrota x;)x Meni so te stvari res všeč, tako da, to delam z veseljem.

 

Tokrat se mi je veliko sanjalo, vendar se večine ne spomnim.

Spomnim se pa, da je bil v enem stanovanju župnik in je strašilo, potem ga je nadomestil drug župnik, da bi videl, kaj je to. In potem se je film zavrtel na začetek.

In tam so bili ljudje, vsi s prerezanimi vratovi, nekateri so imeli še nože notri, vsepovsod je bilo polno krvi. Skratka, ti duhovi so potem strašili župnika.

CELA grozljivka.

Seveda ne vem, kdo jih je pobil.

 

Tegale raje ne grem razlagat. Ampak mi je že skoraj vse jasno. Duhovnik pomeni spritualne vrednoste, tisti duhovi so madeži na moji duši, ki so prišli izključno iz grozljivk, grozljivke so moji duši dale pečat strahu.

 

Drugače povedano, zaradi grozljivk iz preteklosti (ki so bile gledane izključno v otroštvu, zato so vplivale na moj osebni razvoj) ne morem doseči res pravega spiritualnega uvida, oziroma uvida brez strahu. Nekaj takega.

 

Namreč straši me nekaj, kar ni več živo, živ pa je še spomin na to. Grozljivke iz otroštva.

 

KAKO SE NEJ TEGA REŠIM? KAKŠNA IDEJA?

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...