Skoči na vsebino

Moje sanje 2


Marsa

Recommended Posts

saj cist mozno.. sem glih hotla napisat prej nekje, da vcasih lohk kar ena sporocila dobimo od bogvekod.. ko je ena omenjala prejsnja zivljenja in to tud, tko da, vse taksno je *mozno*. x:)x

 

"Ni nemogocih sanj, je samo nase omejeno dojemanje mogocega." :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jst se spomnim da sem imela obdobje ko sem sanjala da sem zaprta v ladjedelnici, v sredi nje prav not v vodi, okoli mene ogromno železnih konstrukcij, zmeraj ponoči (no ladjedelnice so mi skrajno spooky če to kej pove). No skupaj s temi sanjami oz. v istem obdobju sem začela podoživljat utapljanja, npr. sem gledala od nekod kako se utaplja nekdo in ga (čeprav sem bla na kopnem) gledala od spodaj in čutila utapljanje, spet v naslednjih sanjah da hodim med mrtveci ki so se skrivnostno utopili v morju.

 

No in potem sva z Juretom enkrat raziskovala kaj bi to lahko pomenilo in tudi s pomočjo analize sanj po kartah in drugih vprašanjih prišla do zaključka da sem se verjetno v prejšnjem življenju umrla na morju - ladji torej. Nekje sva poiskala kombinacije tarot kart za prejšnje življenje in ne vem, zdelo se mi je dokaj smiselno. Moram pa rečt da me od takrat ko sva prišla do tega zaključka niso več mučile te sanje :palec: tako da mogoče je res kaj na tem. Jst verjamem da je mogoče prav vse, ker ljudje, naše življenje in okolica ni samo to kar vidimo, je še mnogo več za tem pa čeprav nikol ne posvečamo pozornosti.

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meni so se pa začele pojavljati sanje v katerih nosim rdeča oblačila. Upam, da ne pomeni opozorila,.. ampak kaj bolj pozitivnega.

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pred mnogimi davnimi leti prejšnjega tisočletja x:o)x me je fejst prizadelo eno dekle, tko da sem takrat sklenil, da se ne zaljubim več (na srečo se tega nisem držal, se mi pa zdi, da sem od takrat vedno mal pod "rezervo"), ker mi je bilo neznosno. No, danes sem sanjal čudne sanje, ta občutek tesnobe, ki sem ga takrat doživljal, sem sanjal. Ponavadi so se te sanje poklopile s čim, npr. sem sanjal, da sem se s kom razšel al kaj podobnega, danes pa samo ta občutek, sploh ne vem ali so to bile sanje, vsekakor sem ga v snu podoživljal. Čudno. :o|o:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
evo, samo da naštejem, kaj sem sanjala to noč, ker itak je vse skupaj ena zmešnjava: ogromne krastače, ogromne črve, helikopterje, padala, Petra Mankoča. :eek: ne vem, kje majo te sanje rep in kje glavo.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mogoče te čaka kak princ charming, sam poljubit ga morš še x:o)x ...u-u kaj pa če je to Peter Mankoč :O: x:Dx pa spoznala se bosta ko boš šla s padalom skočit...jaja to mi deli x8Dx :palec:

 

 

No jst sem dolg časa verjela, da sem v prejšnjem življenju imela tut neki problem z ljubeznijo, pravzaprav da sem zlo nespodobno ravnala s čustvi drugih in da sem zato v tem "tepena" iz strani usode kar se tiče ljubezni; zlo dolg v mojem življenju se mi je namreč dogajal da enostavno nisem bla sposobna imet koga rada (od moških) ...enkrat sem brala svoj stari vpis v dnevnik in tam sem napisala "mislim da nisem sposobna ljubiti" xrolleyesx

 

Evo, ampak za nameček se še danes spomnim enih sanj izpred kakih 5 let, za katere se mi zdi da so poosebljale mojega bodočega, mogoče nesojenega, moža x:Dx in da so mi sporočale da bom tut meni enkrat namenjena ena sorodna dušica, so ble pa čist hude sanje tko da imam upanja x:Ix xsrcx

 

 

Mogoče full preveč povezujem sanje in iz njih ustvarjam zgodbe ampak nikoli ne veš, kaj ti točno te sporočajo. Vse imajo svoj pomen pomoje in jst samo spremljam in čakam kaj se bo zgodilo, ne forsiram sanj ali pa po njih oblikujem življenje x:)x

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
Mogoče te čaka kak princ charming, sam poljubit ga morš še x:o)x ...u-u kaj pa če je to Peter Mankoč :O: x:Dx pa spoznala se bosta ko boš šla s padalom skočit...jaja to mi deli x8Dx :palec:

hehe, Peter Mankoč mi ni všeč at all. pa tudi s padalom ne vem, če bi skočila, sem preveč prpa. x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Okej, to je zaskrbljajoče.

Sanjala sem, da sem zastrupila žensko, ki mi žre živce. Kot v neumnih filmih, sem mešala napoj. Potem je to spila.

Ne morem verjet.

 

 

Pa še sanjala sem, da sem začela hodit ( da je končno naredil nekaj ) en k mi je bil všeč še pred lubijem x:Ix

 

 

To nima niti veze....ampak da sem nekoga zastrupila? Moi? Pa še živali ne morem pojest xrolleyesx

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sploh ne pomnim kdaj sem imela nazadnje lepe sanje... danes se je soba v kateri smo spali s tamalo v sanjah vsako noč malo zožala, točno sem vedela, da to nekdo počne zanalašč... vem tud da je bilo po eni steni polno vzboklin in pretečih rdečih lučk... kar naenkrat je postala soba ful ozka nato sem se pa zbudila... zanimivo je da sem sanjala zaporedje prebujanj v sanjanju in opazovala ožanje sobe... ja dušijo me...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Wierd sanje! imela sem 6 prstov na eni roki. Pa čudila sem se kako da jih imam 6, vsi so mi bili znani amapk en preveč...

Pa sovo, lepo čisto okroglo in pisano z velikimi črnimi očni, se je pustila božat in zdela se mi je žalostna... pa podobno kot morena, ene 6 pričkov - modrih, v kletki. Kletko sem prijela in odpla vrata, da bi lahko zleteli ven, pa niso. So kar sedeli!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Odstekane sanje mate! x:o)x

 

zastrupitev, ozhanje sobe, 6 prstov. x:o)x

 

Vrtnica - to ni nic groznega, pomeni da imas zdaj ali bos imela v kratkem vec zivljenjske energije ali pa opominja oz. sugerira, da je moras vec uporabit (energije in rdece barve).

ce si dost v crnem ali v bledih oblacilih, se morda res odeni v rdeco. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Imam že dva dni čudovite in žive sanje. Najprej včeraj: otrok-punčka s dolgimi svetlimi lasmi, zelo lepa, naj bi bila moja in še od enega kolega(moški, ki ga osebno poznam vendar nisem z njim v vezi) me nekaj prosi, ji pomagam...nato sedim malo stran od čudovitega nizkega bazena polnega biserne vode (izjemno čiste) polno otrok kleči na kolenih in jemlje in bazena ročno poslikane vodne kamenčke, poleg je tudi m oja punčka in ta moški. Sama jih opazujem. Punčka mi prinese in podari ročno poslikan kamenček - kaj tako lepega še nisem videla.

Danes. Zopet otrok. Tokrat fantek, star okoli 4 leta. Hodiva po široki cesti. Otrok dobi gliste. Srečava neko osebo, ki ga ozdravi od glist. Nato nadaljujeva pot naprej, prideva na križišče, in nato zavijeva v ulico. Tam srečava žensko, ki nama želi podariti veliko igračo. Zanimivo je, da so bila vsa občutja prijetna.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zadnjič sem sanjala, da smo bili nekje ... kot v kakšnem kamnolomu ... tko, odprto sicer, ampak kamenje povsod ... taka stena kamnita tud. skoraj sami poznani ... pa en čist majhen otroček ... mogoče kakšne tri mesece star ... fantek je bil, nekaj na M mu je blo ime xDDx pa samo meni se je smejal ... ko ga je en kolega držal, je mali ful jokal ... pol sem ga pa jst prijela, se je pa ful lepo smejal xDDx :2src: prov take simpatične sanje so bile xsrcx

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

LP

 

Danes se mi je sanjal, da sem zadela 1.700.000 na nekem kvizu na kterga so me spravl čist po naključju, ker sem bila pač tam. Ni bilo kao drugih tekmovalcev, pa so mene vtaknal not in EVO.

Pol bi pa mogla po denar, pa nikakor nisem mogla najdit tistga listka, ki bi ga kao mogla met za dvig, in sem iskala in iskala in že živce zgubila, in na koncu sem ga našla v neki kuharski knjigi, tja naj bi ga dala moja mama, no pol sem se pa zbudila.

 

w:Iw w:Iw

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

lenka1975, pomoje ti bo neki ratal nardit tko last minute, neki za kar si skos misla da je nemogoče pa da ti itak ne bo ratal... (upam se bo moja *strokovna* razlaga uresničla x;)x x:Dx )

 

js sm pa že drugo noč zapored sanjala mojga bivšga bivšga... v taprvih sanjah je biu zloben, v tadrugih pa prjazn. pa NČ erotike ni blo :xx!: xrolleyesx xDDx

 

se vam tut kdaj zgodi da kdaj koga, ki že dolgo časa niste videli, sanjate, potem ga pa čez nekaj dni srečate??? meni dostikrat x:Ix

"The meeting of two people is like the meeting of two chemical substances. If anything happens, both are changed."

- C. G. Jung

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes sem imela zelo podobne sanje kot par dni nazaj..

 

iz četrtka na petek sem sanjala, da sva e z enim kolegom (ga ne poznam v resnici) ful zakadila skupi (trave ne kadim) in potem so prinoreli neki lokalci in so ga ful brcat začel, jaz sem bila pa tako zadeta, da sem s ekomi premikala in res z muko pobegnila.

Do smrti so ga zbrcali :eek:

 

danes ponoč pa sem sanjala, da sem imela pač enga tipa (ful fajn tip, vse super), nakar ugotovim, da sta s svojim bratom neke fante napadla in nekoga do smrti pretepla, zbrcala :eek: ...

no potem sem jaz šla..blablabla sanje naprej

 

2x podobne sanje...ne štekam...pa ravno, da nekoga do smrti zbrcajo...svašta...

 

sem se kr mal v krču zbudila

xrolleyesx

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hmm, po dolgem času se prvič spominjam sploh kakih sanj...in to zelo dobro...ker so bile tudi hudo doživete...spominjam se vsakega koščka...res so bile pa sanjane v popoldanskem dremežu x:Dx

me pa zanima, kaj bi lahko pomenile, oz. zakaj so sploh nastale...

 

v nekem prostoru smo imeli z bendom (prišli so eni člani benda, katerih še nikoli nisem videl x:Dx) en špil, nakar je (v sanjah meni samoumevno) prišla ena punca, ki sicer dela kot sobarica v hotelu...čudno se mi je zdelo, kaj je tako domača z mano.... in nato me kar objame, in jaz njo...v sanjah je bilo veliko tesnih objemov, strastnih poljubov, od katerih sem izgubljal glavo, res sem se počutil tako prijetno, kot še nikoli... doslej meni še nepoznani prekrasni občutki :2src:

 

druga zadeva je ta, zakaj sem to sploh sanjal...punca mi je res simpatična, vendar še zdaleč nisem zaljubljen vanjo. Niti si sedaj ne želim, da bi imel kako punco, mi je čisto vseeno zanje....

je možno, da se spet podzavestno nekaj silim, ali kaj?

 

Sanje so bile pa res močno doživete in počutje v njih prekrasno, do sedaj mi še nepoznano...

 

hvala za vsakršen komentar, mnenje, mogoče tudi kako strokovno razlago, če jo ima sploh smisel podajat.

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ka pomen č se ti sanja da se ti zobje lomijo :inocent: prov tko....ma čudno....brez bolečine al kej, sam tak zoprn občutek, pa strah, panika....prov tko sm skupi stisnla zobe in mal sem pa tja podrgnla in so se začel kr lomt.....polna usta sm mela pol teh zob :o|o: brezveze xrolleyesx

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mene zanima nekaj, kaj pomeni, če se ti sanja o hišah? Midva sva se selila in od takrat se mi je v 14 dneh že najmanj desetkrat.

 

1. Bila sem v stari hiši, kot nekakšna graščina, v kateri je živela mala tričlanska družina, mama (materinska, urejena, vitka, simpatična, prijazna z blont lasmi), oče, ki ga nisem videla, ter majhen deček s temnimi lasmi, star okoli 3 leta. Jaz sem bila tam ena od balerin, ki jih je družina sprejela k bivanju. sobo smo si za balerinami delile, po dve skupaj, in vem da je bilo govora o tem, kako je ena z eno ful slavno balerino v sobi (tako pravo malo medijsko zvezdo, očitno je bila karizmatična, nisem je videla, očitno zgled popolnosti). Potem se spomnim, da je ta mam dečka poslala nekam k očetu, da mu nekaj nese. Deček je padel in ni mogel naprej, jaz sem ga našla in nisem vedela kaj naredit. Šla sem po mamo, a je nisem našla. Ta čas je mama našla dečka in slišalo se je kričanje, kot da si je otrok nekaj hudega naredil. Hiša je bila dokaj urejena, deloma je ponekod razpadala, dva vhoda, en veličasten s tremi stopnicami, ono veliko stopnišče iz nekakšne kuhinje si pa prišel na vrt. Ful je bilo živo- kot nekak spomin iz prejšnjega življenja, jaz pa sem bila druga oseba kot danes, z neko drugo vlogo.

 

2. Se mi je sanjalo, da smo urejali neko veliko vilo, ki jo je zgradil od fantove sestre bivši, ki je tud sicer zelo bogat. Ker ima svojo firmo, so bila v tej hiši neka vrata v pisarno- ročno narejena, pozlačena. In spet ful nekih stopnišč. Po enem sva se z mojim spuščala dol, medtem ko je od mojga mama kuhala.

 

3. ena velika hiša, ki naj bi bila najina, še nedokončana. Spalnica taka, da je not še dnevna. Ful velika hiša, spomnim se da sem se pa v vseh omenjenih dobro počutila in vse so bile ali nedokončane ali pa nekoliko potrebne obnove. In v tej tretji se spomnim, da sem dvakrat rodila in da sem razmišljala, če bo moj hotel še tretjega dojenčka...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Grozljive sanje. Če pomenijo kar mislim da pomenijo, upam, da ne bo trpljenja. Naj bo hitro!

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Morda pa pomenijo, kaj drugega,... vse se da spremenit,... sam če se hoče.

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nečesa kar imaš pred seboj nočeš ali ne želiš videti. Mogoče tudi rabiš čas, da se soočiš z določeno situacijo ali dogodkom! x;)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kere sanje. xrolleyesx Sanjala sm, da smo mel en študentski žur in da so 4 punce zanosile...kar naenkrat sem bla ena od teh punc jaz! :eek: In potem smo se skupno odoločile it delat splav. Ko smo prišle na kliniko, je blo tko, da je bil to en velik prostor, na sredi katerega je bil kvadrat, obdan oko0li in okoli z zaveso, znootraj kvadrata so delali splav...bilo je polno punc, en zdravnik, ki j eto opravil tako, da ti je palčko za ušesa not porinil in je bilo fertik. Me 4 smo stale izven kvadrata in jaz se nisem mogla odločit, kaj naj. (V resničnem življenju bi zelo težko šla splavit. x:Ix ). Potem smo se kar nekaj še pogovarjale s fanti, ki so bili ''glavni krivci''. Ful me je mučlo to v sanjah. Prej sem se zbudila, preden sem se odločila. Pa še to je blo vmes, v sanjah, da sva se z enim prijateljem, ki je res prijatelj, objemala in pol je on reku, da je to narobe in da ne smeva bit skup...kr neki. Aj, pa avto od fotra sem vozila, pa tko, nisem znala vozit, ful sm grdo bremzala in po gasu stiskala.

 

xnckrivx :inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

uf... sanjala sem, da sem se na dah potapljala z umbertom pelizzarijem (svetovnim rekorderjem v apnei) :2src: - ja, spet sem bila v vodi.... bila je kristalno čista...

potem naslednja sekvenca: sanjala sem o moji simpatiji, ki živi v nemčiji in sva se ful objemala in me je poljubljal po obrazu in mi nekaj šepetal v uho (pa se spomnim natančno kaj... o nekem pretepu :eek: in da jih je bilo 30:10 :o|o: brez povezave z njegovo nežnostjo)

ja, saj vem zakaj sem sanjala o njem... čas bo že, da mu napišem mail.. priznam, da že minil en teden in gotovo se sprašuje kaj se dogaja....čaka na učbenik za začetno slovenščino, ker bi se je rad naučil... x:)x )

Morigenos

“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...