Skoči na vsebino

Moje sanje 2


Marsa

Recommended Posts

sanje od danes ponoči:

 

bil sem s svojim Učiteljem v njegovi majhni sobici v Indiji, pogovorajala sva se o Bogu. bilo je najbolj prijetno, kot vedno, ko sem v njegovi bljižini.

 

 

ko sem se za kratek čas prebudil sem ugotovil, da manjka samo še nekaj dni do najinega ponovnega snidenja.

 

ponovno sem zaspal, ker ni bila še ura za vstat. v naslednjih sanjah sem pakiral kovček in ugotovil, da sem skoraj nekaj pozabil. no zdaj definitivno ne bom.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:O: men se je spet isto od zob sanjalo kt zanč :o|o: in prov grozno je in hecno tud mal u bistvu.....k se mi kr lomi vse in pol potegnem vn iz ust polno teh zob, pa taki čudni so in res ogromno jih je xrolleyesx pa nč ne boli, sam groza me je in strah :o|o:

 

zj če se mi večkrt isto sanja, pol že to neki mora pomenit, al kok gre to :inocent:

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne zapomnim se dosti sanj, pa zato tudi ne pišem dost,... a zadnja noč mi je bila kot maraton sanj. Čudno je to, da se spomnim potem celotne zgodbe, ne samo posameznih slik dogajanja.

 

1.zgodba: Dogaja se v obmorskem mestu, ki se imenuje Izola (s tem, da razen imena nima z našo Izolo na Obali nič skupnega). Napotim se v mestno hišo po opravkih. Namesto v vrsti za okencem referenta, se moja pot nadaljuje v prostorih zadaj za sprednjimi pisarnami. Ti prostori so vbistvu nekaka skladišča, med seboj ločena z mrežasto ograjo (kot v nekaki industrijski hali). Ne morem se otresti občutka, da sem zašla na prepovedano mesto, zato začnem skrivoma kar se da neopazno iskati izhod iz stavbe. Nekaj osebja me opazi in mi skuša slediti. To lovljenje sledi še po raznih pisarnah, dokler ne pridem do velike končne hale, ki ima višino stropa cca5-6m. Notri pa so parkirani sami avtomobili. Kot bi čakali na transport s trajektom. Že sem se hotela potihniti med avti in ob prvi priliki izmuzniti skozi dvižna vrata ven na prostost, ko sem med vsemi avti opazila tudi svojega, brez katerega seveda nisem mogla kar tako iti. Eden izmed osebja je opazil mojo paniko, kako na vsak način želim iti ven, in mi pomagal prestaviti avto na izvozno ploščad in odprl vrata. Tako sem se rešila tiste stavbe.

 

Spomnim se, da sem neko ujetost v stavbi in skoraj panično izkanje izhoda sanjala že nekaj let nazaj. Samo se žal ne spomnim, kaj se je takrat v mojem življenju dogajalo.

 

2.zgodba: je sledila takoj za prvo. Nisem je doživljala osebno, pač pa sem jo opazovala (kot bi gledala film). Govori o neki ženski dolgih rjavih las, ki je spoznala nekega fanta. Temu fantu je občasno puščala kri, kar je zaustavil z nekakšno čudno pumpico (tle je mal znan.fantastike).Bila sta skupaj in je zanosila. To jo je zelo razjezilo, ker je nameravala pred tem se še posvetiti svoji karieri. Fant se ji je zameril in ga je pustila. Odtlej je bila glavna služba, delala je zato da je napredovala ali vsaj imela občutek tak. Hčerka je bila bolj kot ne na drugem mestu.Čez nekaj let se fant vrne, najde malo punčko vso plašno na stopnicah. Pozdravi jo:" Sej ni nič hudega. Sej ni mami. Je že vredu." Zatem opazi, da punčki pušča kri (kar je značilno tudi zanj). Vzame tisto čudno pumpico in spravi vso stvar v red. Medtem pride mami-ta ženska, mal panična, mal v skrbeh, do njiju, on jo poduči kako ukrepati v takih primerih pri deklici. Na koncu vsi trije ostanejo skupaj kot družina.

 

... Potem so pa še sanje vezane na službo, stranke, razna dogovarjanja z njimi,... pa niso bile tolk jasne, da bi lahko kej dost razločila, za koga oz. za kaj gre....

 

ZA razlago v sanjske bukve, niti ne vem pod kaj gledat, ker se mi zdi, da je v vsaki zgodbi lahko najti več sporočil.

 

x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včeri sm sanjala, da sm ugotovila, da mam raka. :o|o: Kaj to pomeni? Fora je, da skoz dobivam un mejla, da se je pojavla nova oblika raka na dojkah in ga skoz brišem, nočem prebrat in si glave filat še s tem. Pol sm pa sanjala, da sm brala, kakšni so znaki in da sm jih mela in sm pršla dol, v predsobo in rekla mami: Mami, raka mam in je rekla Ma neeee, nimaš. Pol me je pa pogledala in je rekla PA RES! :V:

 

Kaj to pomen??? :inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Po dolgem casu sem spet ful sanjal, prepletale so se ene 3 sanje...najvec sm sanjala o fantu s katreim sva imela pred karatkim avanturo: najprej sm se kr odtihotapila v njegovo stanovanje, zjutraj srecala njegovo babico (ceprav vem da je mrtva), nato mi je kao njegova sestra (ima samo brata) prinesla nazaj moje stvari (ocala, obleko, modrc, torbo-ki sploh ni bila moja) ceprav nikoli pri nejm nisem nic pozabila...najbolj smesno pa mi je to, da njega v sanjah sploh nisem videla, le vse skupaj se je dogajalo okoli njega...za piko na i pa se zjutraj: moj kolega in kolegica (ki se med seboj ne poznata), sta si od mene sposodila avto in imela prometno nesreco.....

A mi lohako kdo razlozi tole, ker meni ni nic jasno...se pa pocutim cisto utrujeno zdele, ceprov sem veliko spala....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

danes so bile pa sanje xDDx

Vozila no plula sem po reki, zelo široki reki, vendar vidla oba bregova. ne vem točno ampak mislim da nisem bila na ladji ampak na enem takem čudnem spalvu. Se spomnim lesa. Reka je bila kar precej deroča, vmes je štrela kakšna veja od drevja. Okolica pa je bila zelena tako kot recimo v mesecu maju. Pa ni bilo panike. Najbolj zanimivo pa se mi zdi s kom sem plula po reki..... xDDx , z enimi bojevniki mislim da so bili Vikingi.

Kaj so pri meni vikingi delali v sanjah :eek: ...moram še pogruntat xDDx :madpro: x:o)x

xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mene samo zanima zakaj se mi je že 2x sanjal o istem moškem? Imam fanta in to defenitivno ni bil on. ŠLo je za simpatijo ki naj bi jo spoznala na zabavi. Fant je vsakič sramežljiv in noče narest nič, sama pa sem kao trmasta in tut sramežljiva in tut iz moje strani se ne zgodi nič... Zabava se vedno konča z mojim težkim odhodom domov v upanju da ta moški pride za mano... pa ne pride, si pa ob to želiva.

 

Ne znam si razložit, ker niti ne hodim na zabave, niti nimam nobene simpatije, ker imam fanta. Res pa je da imava kar utrujajoče probleme v vezi. Mislite da je kaj s tem povezano?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sanjal, da sem psiho in sem eno žensko umoril (prav fental) in potem nekam zagrebel, bilo je ponoči, nekaj so me očividci morili ampak ni bilo treba nobenega drugega zabeckat x:Dx . Sem užival v svoji vlogi, painless, merciless, ampak, ko sem se pa zudil sem bil pa full srečen, da sem samo sanjal in da nič od tega ni res :palec:

Tko, upam, da je bilo to ene vrste podzavestno čiščenje preteklega razmerja... recimo eno izmed zadnjih x:Dx x:px

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pred kratkim sem sanjala, da sem noseča...kot vse nosečnice sem se odpravila na ginekološki pregled in tam mi je ginekologinja povedal, da je deklica, odgovorila sem ji da vem, potem pa je otroka vzela ven iz maternice in punčko postavila na tla ordinacije češ da mora biti nekaj časa na zraku...punčka je bila z menoj še vedno povezana preko popkovine in ko se je malo premaknila me je zabolelo...ko sem punčko pogledala je bila stara že kakšne 2 do 3 leta in bila je oblečena v krilo....potem jo je ginekologinja dala nazaj...in s tem je bilo konec mojih sanj... :inocent: če kdo zna interpretirat to???
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Leidenschaft :onfire: :onfire: :onfire:

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)

Sanjala sem,da so mi leče padle ven iz oči in se posušile. Sanjala sem,da me je nekdo napadel vendar ne fizično..ampak samo s slabo željo. Želel mi je slabo in mi to tudi povedal,stal je zraven mene in naenkrat me je vrglo dol s stola in začelo dušit,bila sem brez zraka. Vendar se me ta oseba ni niti dotaknila. Sanjala sem majhne mucke,ki so se šele skotile in so bile šibke. S sosedo smo ble pri njih. Ona je držala eno,ki je komaj dihala. Ko sem se stegnila proti njeni roki,da ji vzamem mucko in ji pomagam,jo je ubila...stisnila z vso močjo v rokah. To me je zelo prizadelo v sanjah in še zdaj razmišljam o tem.

 

Mi zna kdo razložit moje včerajšnje sanje?

Bi bla zelo vesela,če bi se kdo potrudil..

Popravljeno -> positiva
Love me if you dare...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ponoči sem sanjala sanje, ki sem jih sanjala že pred leti.... pa nič kaj prijetne niso ble . kot da bi imela deja vu v sanjah.... :xx!:

"The meeting of two people is like the meeting of two chemical substances. If anything happens, both are changed."

- C. G. Jung

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sanjal, da sem psiho in sem eno žensko umoril (prav fental) in potem nekam zagrebel, bilo je ponoči, nekaj so me očividci morili ampak ni bilo treba nobenega drugega zabeckat x:Dx . Sem užival v svoji vlogi, painless, merciless, ampak, ko sem se pa zudil sem bil pa full srečen, da sem samo sanjal in da nič od tega ni res :palec:

Tko, upam, da je bilo to ene vrste podzavestno čiščenje preteklega razmerja... recimo eno izmed zadnjih x:Dx x:px

 

:wOOt: :eek: x:Dx

 

 

 

Jz sem pa sanjala dež...dež in še enkrat dež...Pravi naliv je bil v moji glavi -ponoči... xcivx

Pogledala v sanjsko knjigo in to baje pomeni ,da prihajajo dobri časi...

Japajade... x:Dx

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Blajk, kakšne sanje danes imela. MOram takoj zapisat.

Starejša hči in njena najboljša prijateljica sta šli ven(danes bosta v resnici šli -na praznovanje rojst. dne) in kot ponavadi smo zmenjene ob treh na določenem mestu in bog ve zakaj jaz malo zamujala. verjetno zaspala doma..skratka onidve sta žur zapustili prej, ker jima nekdo nekaj vsul v pijačo in sta vedeli, da ni pametno več ostati tam. Opotekali se na dogovorjeno mesto, mene pa še ni bilo tam..postalo jima slabo in moja hči pade v nezavest, frendica pa še ne, ampak ostala brez moči oz. možnosti kontrole telesa..pridejo mimo tipi in kar prikladno treba naskočit ležeči punci. Na tisto se končno pripeljem jaz in z nečloveškim krikom nekak prepodim tipe, ki še niso utegnili zapeti zadrge :vragec: in skočim do svoje hčere - ne diha, se jočem, ji poskušam dati umetno dihanje, hitro preverim še frendico, ki sicer dihala..in jokala, jokala..vpila naj nekdo pokliče pomoč..ker ni nihče sem jaz ustavila avto in spet dajala dihanje...potem stiska ratala tolikšna, da se vsa objkoana zbudila.

In ne več upala zaspati.

Tako realistične sanje, da me bilo strah in jokala še neutolažljivo še dobro uro..

Ko potem spet zaspala so bile sanje drugačne - servirala nekakšno hrano - rdečo paradižnikovo solato med drugim in mi ful mušice not padale :vragec: :vragec: pa nek otrok se spet od zadaj drl(tokrat mali dojenček) Jaz pa mu ne kaj za jesti imela dati - mesa in solate nekak ni hotel..

joj..

Si prav oddahnila, ko se vstala danes

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kwa sploh pomen deja vu???

pomeni "ze videno". Uporabimo tedaj to besedno zvezo, ko dobimo nekaksen preblisk, da smo tu ze bili, da smo to ze doziveli... in podobno... ziher poznas, ker se to vsakomur dogaja.

 

~

 

Dons sem sanjala, da sem na obali (ful lepo, kot kaksna skotska al kaj tacga, barvito, mal divje, ampak magic, fajn) in da mam 'cez' nekaksen svetilnik...

In zrem cez morje, v daljavo, pol je blo pa kar... kar druga obala, kot recimo da bi bla pa kar amerika, recimo kalifornija, tko ful luci pa stolpnice pa tko.. pac, mesto, civilizacija, party scena....

hecno je blo zato, ker je blo to nekak "cez cesto" od tega mojega otocka, od svetilnika.

dva cist razlicna svetova, v bistvu ful blizu, sam 'tjale cez morje' - skor bi se dal plavat cez. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes se mi je sanjalo o zlati ribici.

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

par dni nazaj sem imela tako lepe sanje in si jih ne znam najbolj razlozit x:Ix

 

sanjala sem, da sva se sla s fantom potapljat na rusevine potopljenega mesta in nam ve vodic rekel, da ne moremo noter, ker se nikomur ni uspelo prit v zgradbe, da je tam baje ogromen zaklad, so se ljudje trudili da bi ga nasli, vendar ni slo in da bodo vso obmocje zascitili. ko smo prisli do tja, mi je bilo vse tako znano, sem se vseeno spustila noter, naenkrat sem imela obcutek da zivim v tistem casu, kot moski in sem kr avtomatsko sla po skrit kljuc, si odprla vrata, se zakadila do mizice, odprla predal, nasla za mene najvecjo dragocenost (obcutek sem imela kot da je nekaj najbolj pomembnega), bil je porocni prstan, vzela sem se ogrlico, zaprla za sabo in sla pocasi nazaj. (Obcutek, da je ta prstan najvecji zaklad, in spoznanje, da ni zaklad v materialnem ampak v duhovnem smislu, kot neka zaobljuba ljubezni in pripadnosti me je kr objel in pocutla sem s kot da sem nasla nekaj kar sem ze dolgo casa imela za izgubljeno.. ) potem sem se odpravila ven iz stavbe, pred vhodom me je cakal ogromen morski pes (zenskega spola), grozece me je gledal, jaz sem pocasi pospravla kljuc na skrito mesto in naenkrat -- kot da bi me prepoznal, prepoznal mojo duso, jaz pa njegovo, sva se veselila ponovnega srecanja in plavala skupaj. potem sem se zbudila s takim toplim obutkom ljubezni, da mi je bilo cel dan lepo..

kot da bi se srecala z zeno iz tistega casa, ki je varovala skrivnost v obliki morskega psa. kako si naj to razlagam?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes sanjam, da sem dobil tri male, črne mucke, ki jih nisem hotel obdržati. Ne vem od kje, ampak kar naenkrat so se začele muvat okol mojih nog, željne moje pozornosti in nege, jaz pa, ne, ne, ne in ne. Pa jih nekako dam stran, v smislu, znajte se in ko sem že ves presrečen, da sem se jih rešil, pogledam pod noge in spet :wOOt: :wOOt: :wOOt: x:Dx

Zdej, če mal analiziram, v spolnem smislu ima mucka izklesano simboliko, glede na to, da so bile tri, mislim, da se ni treba bati, da bi se uresničilo x:Dx x:px x;)x Je pa mogoče to bolj povezano z neko navezanostjo, odgovornostjo, skrbjo... imeti mlade... :wOOt: spooky anyhow xrolleyesx

 

KLIK KLIK xrainbowx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Na vsake toliko časa imam preroške sanje... Največkrat, da sanjam neke neznance, ampak potem v RL jih pa spoznam- točno take kot sem sanjala :inocent:

Pa recimo sanjala sem, da sem bila kot okostnjak, ličnice sem imela čisto udrte :eek: Naslednje jutro pa me znanka, ki me že precej časa ni videla vpraša kdaj sem se tako posušila? :O: (ma js v tem vidim povezavo- kostko in to)

 

Joj, pa še ene sanje: Bil je poletni dan, ležala sem na plaži (mislim, da se je dogajalo v Grčiji). Kar naenkrat se nadme skloni moški in me začne daviti, jaz pa sem ostala tako pasivna. V sanjah sem si govorila, daj brani se, saj poznaš dovolj samoobrambnih tehnik... ampak nekako sem kar ležala tam, tisti, ki me je davil, pa je nekako užival v tem. Potem sem se zbudila z občutkom pritiska na vratu xcivx

In al' veš, da ti ga vnemaš,

ti mu pevski ogenj daš,

al' se smel bo razodeti

vsaj pozneje, sam ne ve.

 

(F. Prešeren)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pa ne vem, kako naj si vse skupaj razlagam, ampak se mi zdi, da se dostikrat uresniči nekaj takega, kar sem sanjala. kot da bi mi sanje povedale, kaj se bo zgodilo. ampak to se je doslej dogajalo samo na področju razmerja z moškim. No v bistvu sem, ko sem bila še skupaj z mojim bivšim fantom, sanjala neke noči zelo moreče sanje, da me bo zapustil zaradi neke blond punce. Vse skupaj sem sanjala zelo v živo in čuteče in ko sem se zbudila, sem si prav rekla, da hvala bogu, da so bile samo sanje. Kasneje se je v resnici zgodilo, da me je zapustil, in tudi kasneje je pristal v razmerju z blond punco. Ampak moji odnosi z njim še vedno niso razčiščeni še po dveh letih, ker sva takrat zaključila zelo na hitro in od njega nisem nikoli dobila nobenih pojasnil. No to se kaže v tem, da še vedno kar precej pogosto sanjam o njem. Vendar so bile vse sanje do sedaj vedno slabe, vedno me je v sanjah zavračal in sva se kregala. Sedaj sem pa prvič imela ful lepe sanje, da on hoče biti spet z mano. Zdaj ne vem, ali so vse te sanje odraz mojih notranjih želja in nečesa, kar jaz v sebi čutim in s potem odraža v sanjah. Ali pa je res nekaj preroškega na njih.

Ker tudi pri nekem drugem fantu, ki sem ga imela vmes, sem sanjala, da se bo vrnil k bivši punci, kar se je potem dejansko zgodilo.

Ful hecno v glavnem.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj vse se je dans men sanjalo......

 

V prvih sanjah sem bila zmenjena s svojo prvo osnovnosolsko ljubeznijo s katerim nisva govorila ze vec kot 5 let..... ko je prisel so se sanje koncale, nadaljevale pa so se v novi epizodi v kateri sem bila noseca, s tem da sem na dan poroda delala - stregla - in kar vmes naj bi prislo do rojstva otroka..... no nakar so se sanje prekinile in nadaljevale vendar sem pa pozabila kaj je bilo v zadnji epizodi......

 

hvala za obrazlozitev.... ce je to sploh mogoce razloziti

Uspeh je drznim zagotovljen!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

včasih se mi kšn trenutk zdi tko znan...

k da bi ga že doživela al pa da bi sanjala da sm ga.

V glavnem noro.to se tud mojmu očiju dogaja pa moji prjatlci

Zna to gdo razložit? :sori:

 

enkat se mi je sanjal dA PADAM v prepad.Potem mi je kapnl u glavo da se bom rešila če bruhnem in se mi je sanjal da sm bruhlna pol sm se zbudila pobruhana bljak x^x

om mani padme hum
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona

jaz sem pa sanjala, da sem od ene ženske dobila neke lepe sandale za darilo ... neke drage in eksotične ... in sem šla s to žensko in še nekom v neko stanovanje ... pa mi vse skupaj ni pomenilo nič.

potem pa sem stala pri Tromostovju, vsenaokoli so bile ogromne ledene sveče, jaz pa sem si govorila: objemam se, rada se imam.

 

zanimivo. tudi razložiti si te sanje ni bilo težko. x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...