Skoči na vsebino

Moje sanje 2


Marsa

Recommended Posts

Ja? Čakaj, da res na tvoj RD pozabijo ...

 

Meni se je pa sanjalo, da sem spet začela z bivšim hodit. V bistvu je bil en čas en, en čas pa drug (pa se mi nič ni čudnega zdelo, da ni bila cel čas ista oseba). Z obema sem nehala, ker sem se ju totalno naveličala in zdaj sta bila spet tu. Takšna brezvezna, kot sta bila. Joj, kako sta se mi gravžala. In mi šla na živce. :xx!: :xx!: :xx!: Sem se kar slabe volje zbudila.

 

 

 

:o|o: eh tole o bivših se mi ne da razmišljat, na tvojem mestu bi poskušala občuek gravžanja predelat....

dečki pridejo pa grejo...občutek gnusa pa gravža pa ostane...

pa fajn je to nek pustit, ne glih do groba s seboj vlečt, ti lahko wornk pokvari kvaliteto življenja, ne samo v sanjah

gnus ni nič drugega kot to da te nekdo sili v nekaj kar nočeš in se ne znaš ubranit tega, začne se s hranjenjem ko si dojenček, dete

in nadaljuje v odraslost, ko te kdo posiljuje s kako idejo , mislijo, hoče nekaj infiltrirat vate , česar ne sprejemaš

 

kot otrok lahko bore malo narediš, starejši ko si , pa lahko postaviš mejo x^x ni sicer lahko, ampak se splača

 

gnus je nekaj česar v življenju definitivno ne rabiš :palec:

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lia, to z gravžanjem izhaja iz čisto resnične situacije in sicer sem bila teh dveh tipov popolnoma sita in več sploh nisem prenesla njune fizične navzočnosti, niti vonja, niti nič. Pustiti pa ju nekako nisem mogla, ker ni bilo absolutno nobenega pametnega razloga, ker sta bila res oba totalna good guya. In se mi je zdelo malo hecno (enemu po dveh letih, enemu pa po 9 mesecih) rečt ej meni pa več ni za hodit s tabo. ampak iz nobenega posebnega razloga.

 

Tako da sem v bistvu čakala, da onadva mene pustita in se to seveda še i još časa ni zgodilo in sem še kar naprej morala prenašati njuno navzočnost, ki mi je bila blazno moteča oz. je na koncu prešla na gnus (na tej stopnji sem ju pustila).

 

drugače pa iz tistega obdobja ta gnus prenašam samo na eno zadevo in sicer ne prenesem, da me kateri tip liže. kjerkoli po telesu. ker je tisti prvi namreč imel menda idejo, da je pes ali kaj jaz vem in je celi čas neke čudne zvoke spuščal in me lizal po vratu in obrazu in sem že takrat mislila popizdit. tako da zdaj že lepo na začetku vsakega razmerja tipu dojavim, da tega ne maram in da sem gladko pripravljena prekinit zvezo, če misli to delat, pa si nekako kar dajo rečt, no.

 

Chariot, tega glih nisem najbolj kapirala, da si zavestno puščaš bit srečna s tem ko spuščaš "neplodne" zveze iz svojega življenja, čeprav te zna to kasneje malo udarit po hrbtu, samo toliko da se spomniš kaj si izpustila iz rok

 

A si mislila "nesrečna"?

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:inocent: ne kupim tega

 

nikoli se občutki ne začnejo s tipi

 

eni pravijo, da se začnejo že v prednatalni dobi

 

lej pa sploh ne mislim, da se morš strinjat z menoj, hotela sem samo, da na ta gnus poskušaš pogledat še z druge perspektive, čist možno pa je , da se motim.

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek: xscratchx

 

V prednatalni? Gnus pred biti polizan??? xnckrivx Kaj pa jaz vem ...

 

Čutim pa tudi neizmeren gnus pred hroščeki. Manjši kot so, bolj so gnusni.

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona

po dolgem času sem sanjala, da plavam, tokrat v bazenu. pa nisem bila sama v bazenu, še neki tuji ljudje so bili, zaradi katerih sem morala iti ven iz vode. :o|o: potem sem videla pa 3 bazene, ful lepe, prazne, s čisto in mirno vodo.

ampak kar sem sanjala potem, je tumač, malce grozljivo. :eek: da sem nesla svojo roko, odsekano od zapestja naprej, v rokah. mela sem sicer obe roki celi, ampak tista odsekana, ki sem jo nesla, je bila tudi moja. nisem videla, da bi bilo z mojimi rokami vse OK, ampak čutila, da je vse OK in da ni nič narobe, če pač okoli nosim svojo odsekano roko. :eek: xnckrivx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ah girly, jutranje nakladanje x;)x mislim da si zaslužiš bit srečna, to je to x:)x

 

Berem tisto o lizanju :xx!: me je kr streslo po celem telesu bwah x:Dx jst pustim sam psici da mi kdaj kakega slinastega pripopa ker vem da drugega ne zna x:Ix od tipov pa tega ne maram, najraje sploh pri poljubih pa imam "quick pecks" ki pridejo in grejo ampak te zato tok bolj stresejo in si jih želiš še in še v neskončnost. Zalizovanje v nedogled --- brrrrrrr, sam kadar ne vem zase ali imam slučajno tak dan da se mi lih da x:o)x

 

Sicer pa morm rečt zanimive zgodbe, kaj vse človek ne doživi v enem življenju x:px

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes sem mela res ene prelepe sanje (vsaj prvi del je bil luštkan). Sanjala sem, da sva šla s fantom ven in sva se imela zelo lepo ... xsrcx potem pa sem prišla domov in videla spet malo Zarjo, ki je bila stara 7 let, ko se je neke noči zbudila ... čudne sanje, napol pomešane s preteklostjo
OM. ŠANTI. ŠANTI. ŠANTI. http://www.maat-center.com/forum/img/forum_avatars/om.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nocoj sem sanjala eno veliko njivo čebule..Mlade in lepe..In sem našla razlago za take sanje..

Baje bom jokala od sreče.. x:)x

 

I WISH xsrcx :2src:

 

:O: :O: sanje so se mi uresničile..ozz njihov pomen,res sem dans jokala od sreče in to sam zaradi ene malenkosti...jp..ta luna v raku full vpliva name.. x:Ix :inocent:

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dons sm mel malo čudne sanje. Sanjal sem, da se gledam v ogledalu in da so mi začel lasje goret in to ornk. Nč me ni pekl al pa bolel. Samo z rokavom sm mal podrgnu po glavi in ogenj je ugasnil. Lasje so bili pa nepoškodovani, v bistvu so zgledali bolj napihnjeni kakor po umivanju las. Potem sem pa lahko eno plast kože z glave dol potegnu, brez bolečin.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vceraj sem gledala eno disneyevo risanko oz. film po risanki... Notr je bil tocn en taksen prizor k se je men veckrat sanjal, ko sm mela nekje 4 al 5 let... :eek: :2src: Na te sanje, eh, sem mislila, da sem ze zdavnaj pozabila, no sem jih pa ob tistem prizoru (pa traja le neki kratkih minutk) fuuul podozivela... :inocent:

ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

 

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pa sem cel Januar sanjala, da umiram. Tako ali drugače. Enkrat sem padla z neke višine, drugič me je napadel črn panter... ene sanje pa so bile prav srhljive. Že tako ne obožujem letov z avionom. Sanjala pa sem, da sem na avionu. Opazila sem otroka za mano, ki je bil pripet na sedež. Preverila sem ali sem tudi jaz pripeta. Nato pa se je začel avion tresti in se je za čist mal spustil. Ustrašila sem se, ampak sem si rekla: saj ni nič. nenadoma pa je avion začel strmoglavo padati in bilo je full grozn. V sanjah sem se pripravljala na to da bom v trenutko umrla, pa sem pomislila, kako grozno, da ne morem iz te situacije. Pa še sledila je odločitev, da bo v momentu konec in verjetno sploh ne bo tako grozno. Potem pa sem se zbudila.

 

 

Sej pravim, tako groznga občutka pa še nikoli. Dvomim, da bom šla z lahkoto še na avion. Čeprav me že v aprilu čaka en let...GROZA.

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jst sm mela včeri čudne sanje, pa ful se jih spomnm...če lohk kdo kej pokomentira.

 

Začel se je, da se nas je par peljalo v dvigalu, z 2 policistoma (moškim in žensko), ki sta imela s sabo konja. V dvigalu nam je bilo nelagodno ob konju, ne vem, zakaj. Ko smo prišli ven, smo se počutili olajšane. Pristali smo na nekem parkirišču, bilo je poletje. Konja kar naenkrat ni blo več. Na parkirišču je policaj postal psiho in mi je začel avto uničevat. Nekaj ga je šprical z enim sprejem ali peno in hotel zažgati čez, na avtu sem imela tud anteno, ki mi jo je zlomil, ko sem hotla zbežat, mi je skozi odprto okno tudi šprical tisti sprej in rekel, da če bom zaprla šipo, mi jo bo razbil. Vžgala sem avto in se hotela odpeljati, ampak je šlo največ 20/h. Zgrožena sem v špeglu opazovala, kako policaj teče za mano in se mi vedno bolj približuje. :OO!: Avto pa ni in ni hotel potegniti. Vsa obupana sem stopila ven, ga zaklenila in se odpravila peš proti domu. Policaj je hodil za mano in se mi začel opravičevati, kar naenkrat je bil brez uniforme, v normalnih cunjah. Rekel je, da je zaljubljen vame, pa je na tak način hotel vzbuditi pozornost. :o|o: In potem je šel z mano peš proti domu, mela sva pa ene 7 km hoje. In vmes se mi je stalno opravičeval. Kar naenkrat se je spremenil v punco, vem, da je bla oblečena v roza, pa ful kratko kiklco... :eek: No, čez neki časa, je bil spet isti tip. Potem je spraševal, h komu greva...pa je rekel, da on sam živi. Jaz nisme hotela, ker mi je bil psiho, po eni strani me je pa privlačil (baba neumna xrolleyesx ). No, potem sva šla čez eno progo in jst sem na tleh našla en GSM. Pol sva prišla kao do mene domov ( v resnici je blo to igrišče na moji osnovni šoli). Tam sta bla dva fotelja, pa svečke sem neki prižigala, pa gledala sem, če starša že spita. Pol se je vse končalo...

 

:inocent: x?x x?x

 

Če se komu da in ve, kaj bi to pomenlo. Hvala. x:Xx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Si ziher, da se je tu končalo???

 

Ker če se ni ... x:Dx x:Dx x:Dx Potem menda ni treba nič interpretirat x;)x x:Dx

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma, k mamo v službi vse zavarovano...se bom pa doma režala. xrolleyesx x:px

 

Hja bo nastavitve treba spremenit x;)x

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...