Skoči na vsebino

Moje sanje 2


Marsa

Recommended Posts

:lol: Ti pa ne pozabi, da si mi že povedala, da sam na mestu stojiš in praktično nič ne hujšaš! :vragec: x:px

 

Hja hujšat itak nimam namena.

 

Ampak danes ne bo Cashya, tako da ne bomo samo gledali košarice ...

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pika, pa da boš bele zokne z dvema barnima črtama oblekla, tiste frotiraste, po možnosti malo umazane na podplatih (jih ne gre umit do konca).

 

Taki so ekstra seksi. x:Dx

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pika, pa da boš bele zokne z dvema barnima črtama oblekla, tiste frotiraste, po možnosti malo umazane na podplatih (jih ne gre umit do konca).

 

Taki so ekstra seksi. x:Dx

jebi ga....ženska si...enostavno ne morš razumet...da je lahko umazan in smrdeč štumf...tudi neverjetno sexi....če je na pravi ženski x:Dx

 

Nimam nobenih belih štumfov. :o|o:

A pol ne smem prit? :inocent:

ni vse v štumfih x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz mislim, da ga ni tipa, na katerem bi se mi umazan smrdeč štumf zdel seksi.

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

če si pa ženska...aja ...pa tud mislit ti ni treba preveč x:Dx

 

Sploh ni problema. Dokler boš sposoben izpolnjevat vse moje želje in potrebe. x:Dx

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sploh ni problema. Dokler boš sposoben izpolnjevat vse moje želje in potrebe. x:Dx

hm...še ena...ki ne ve...zakaj so moški na svetu...pa ne misli...preveč...ti ne paša x:Dx

 

x:Dx :palec:

Tolerirala bi ga, če bi ravno skp športala, pa bi šla pol skp pod tuš...drgač pa nema. :vragec: x:Dx

no...saj nimam nekega fetiša...na fsrane štumfe....če mi je ženska sexi....mi je sexi v štumfih....in brez njih x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ZAKAJ ste na svetu, res ne vem. Mi je pa prekleto dobro jasno, za kaj ste koristni. x:Dx

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pa ne misli...preveč...ti ne paša x:Dx

 

 

uh ... si me s svojo ženo menda zamenjal ... xnckrivx

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ZAKAJ ste na svetu, res ne vem. Mi je pa prekleto dobro jasno, za kaj ste koristni. x:Dx

saj ti pravim...nehaj razmišljat....pol ti bo pa jasno postalo....da smo edino koristni....zaradi tebe x:Dx

 

uh ... si me s svojo ženo menda zamenjal ... xnckrivx

hvala...ne bi...te zamenjal...tud če se ponujaš x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hvala...ne bi...te zamenjal...tud če se ponujaš x:Dx

 

mah ... :o|o: kaj pa vem ... so mi zeliščne štručke bolj všeč od makovk ...

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

spet razmišljaš...za brezveze x:Dx

 

nič ne rabim glede tega razmišljat. preverjeno dejstvo. x;)x :palec: x:Dx

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj se je pa meni danes sanjalo ... wiiiuuuu. Da smo meli nekaj v šoli, pol je pa prišu moj fant in sva se začela malo muckati x;)x :o|o: no, pa še nekaj takega da so ble garderobe zaklenjene in nismo mogli po čevle ... odbito. ..
OM. ŠANTI. ŠANTI. ŠANTI. http://www.maat-center.com/forum/img/forum_avatars/om.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jst sm mela včeri čudne sanje, pa ful se jih spomnm...če lohk kdo kej pokomentira.

 

Začel se je, da se nas je par peljalo v dvigalu, z 2 policistoma (moškim in žensko), ki sta imela s sabo konja. V dvigalu nam je bilo nelagodno ob konju, ne vem, zakaj. Ko smo prišli ven, smo se počutili olajšane. Pristali smo na nekem parkirišču, bilo je poletje. Konja kar naenkrat ni blo več. Na parkirišču je policaj postal psiho in mi je začel avto uničevat. Nekaj ga je šprical z enim sprejem ali peno in hotel zažgati čez, na avtu sem imela tud anteno, ki mi jo je zlomil, ko sem hotla zbežat, mi je skozi odprto okno tudi šprical tisti sprej in rekel, da če bom zaprla šipo, mi jo bo razbil. Vžgala sem avto in se hotela odpeljati, ampak je šlo največ 20/h. Zgrožena sem v špeglu opazovala, kako policaj teče za mano in se mi vedno bolj približuje. :OO!: Avto pa ni in ni hotel potegniti. Vsa obupana sem stopila ven, ga zaklenila in se odpravila peš proti domu. Policaj je hodil za mano in se mi začel opravičevati, kar naenkrat je bil brez uniforme, v normalnih cunjah. Rekel je, da je zaljubljen vame, pa je na tak način hotel vzbuditi pozornost. :o|o: In potem je šel z mano peš proti domu, mela sva pa ene 7 km hoje. In vmes se mi je stalno opravičeval. Kar naenkrat se je spremenil v punco, vem, da je bla oblečena v roza, pa ful kratko kiklco... :eek: No, čez neki časa, je bil spet isti tip. Potem je spraševal, h komu greva...pa je rekel, da on sam živi. Jaz nisme hotela, ker mi je bil psiho, po eni strani me je pa privlačil (baba neumna xrolleyesx ). No, potem sva šla čez eno progo in jst sem na tleh našla en GSM. Pol sva prišla kao do mene domov ( v resnici je blo to igrišče na moji osnovni šoli). Tam sta bla dva fotelja, pa svečke sem neki prižigala, pa gledala sem, če starša že spita. Pol se je vse končalo...

 

:inocent: x?x x?x

 

Če se komu da in ve, kaj bi to pomenlo. Hvala. x:Xx

 

Hmmm, zelo zanimive sanje in nisem ravno stručko. Vendar bom poskusila. Dvigalo predstavlja padce in vzpone v življenju. Spomni se ali si se peljala navzgor ali navzdol. Konj lahko predstavlja strah pred novosti, spremembami, ker si se ob njem počutila nelagodno. Policaj te preganja, je tvoj sovražnik. Policaj je lahko simbol avtoritete oz. simbol zaščite ali pa rešitve pred nečem nevarnim(v primeru pozitivnih sanj). Ker je tvoj sovražnik, lahko to pomeni, da si v konfliktu z neko avtoriteto ali pa predstavlja simbol tvojega jaza s katerim se še nisi soočila. Ker te preganja lahko pomeni, da morda čutiš krivdo zaradi nečesa kar si storila ali misliš storiti. Avto pomeni tvoje življenje in način kako voziš predstavlja kontrolo nad tvojim življenjem.

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes sem pa spet imela res zanimive sanje. Bila sem skupaj s fantom (ali je bil moj mož ne vem)(v resnici to ni) in me njegova družina ni sprejela. Bila sem precej razočarana, ker se ni postavil zame. Ko sem se umaknila v sobo, sem opazila, da imam na srčni strani in na sredini čela napišito eno veliko ousnejno krpo, malo pod grlom pa sem imela našit dragocen kamen. Od razočaranja sem vse skupaj odparala dol, kljub temu, da sem vedela, da bo njegova družina še bolj nejevoljna do mene; saj naj bi bil to nek znak. Nato sem šla na neko srečanje in on je prišel in me pred vsemi prijel za roke in se vsedel polg mene. Občutkov ne znam opisati - bili so res lepi (že tisti prej niso bili nič na temo jezo, ampak prprosto razočaranje - nič velikega). Vsi so bili začudeni a mi nihče ni uplar reči nič. Potem smo šli na kopanje. Jaz sem šla sama, za njim. Tam sem ga iskala. Plaža je bila polna mivke, voda čista....potem sem se zbudila. In danes me te sanje spremljajo že celi dan.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...