Skoči na vsebino

Moje sanje 2


Marsa

Recommended Posts

Niso na tebe filmi leteli.

Ja, hudiča, sm najprej misnla, da sm jst samaritan, sam, pol, k je Namar napisu, da je hotu eno bejbo rešt, nism bla več zihr. Zakaj hudiča hočm pa samaritan ratat? Komu in čemu, hudiča? x:Ix

 

Spet si pametna. :o|o: :vragec: x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kok sm pa jst mela dans hecne sanje, sam zdele se jih bl mal spomnim; vem sam to, da sm si pol noči "dopisovala" po mejlu z Zaphodom x:Dx x:Dx amapk fora, k se sploh ne spomnim kva sva si pisala, sam vem, da sva si mela ful za povedat/napisat x^x , pa ga v RL sploh ne poznam...no, pol me je pa budilka zbudila :o|o:

in ker ne morm iz svoje kože (beri: kome), sm potegnila spanec še mal, no tokrat sm pa sanjala enga frenda, s katerim sm si tut po gtalku dopisovala :eek: kr neky, pa prav; ej a nauš ti v službo zamudila k si zaspala :O: v momentu sm se zbudila :eek: pa sm res zaspala, komi sm pršla v službo še ob tapravmu času xrolleyesx

uglavnem, dans sm bla bizi še ponoč x:o)x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

uglavnem, dans sm bla bizi še ponoč x:o)x

x:Dx xDDx

 

jst tud, nekak. sam me je tud budilka zbudila, pa so vse sanje prec iz glave skocile.

mogoce se sprot kej spomnim. x:)x

 

Pikica, kaksne sanje! Kace v obliki spargljev na parkiriscu! x:o)x x:Dx

Modelsko.

ne, kace ponavadi niso ranvo dobro znamenje v sanjah, vseen pa je odvisno tud od tega kaksen odnos mas do njih, se jih sicer bojis itd. al ne.

Plus, kace nimajo samo slabe simbolike, recimo tud cuvajo zaklade....

tezko karkoli rect na te sanje.... nimam nobene ideje, zal...

tisti otroc, to je tud cudn (tud otroke sanjat namrec ni glih blazno dober znak, k folk misli da je to super)....

tud tega ne stekam.

no morda bi blo lohk, da si hotla do katere zadeve pridt na nepravi nacin, pa ma tvoja podzavest slabo vest.. da si mogoce kej hotla manipulirat al kej tacga.. ampak ne vem, tezko kej recem.

edino ono s starim gospodom lohk morda si 'razlozim'.. da ti je v bistvu lazje drugim pomagat kot seb... da se morda prevec z drugimi in premalo s sabo ukvarjas.

recimo TEBE je lulat tiscal, bla so grozna tla in sve to, a ti si se boljs pocutla enmu pomagat - lazje ti je blo to kot da bi seb.....

Potrebujes, da te potrebujejo. x:)x

 

Namar, verjetn je res sam posledica kakih filmov in tega, lohk pa da je tud kaksen zunanji sound prodrl do tebe, pa se ti je to tko zmanifestiral pol v sanjah.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čist preveč sanjam bivšega zadnje dni :C:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

xrolleyesx začelo se je z vožnjo v avtošoli, s seboj sem vzela eno meni ljubo osebo, nato smo se vozili po mestu in prišli do lokacije, kjer danes stoji nova garažna hiša pri kliničnem. Tam se je začel viti velik oblak dima v katerega smo padli, nad nami pa je kar naenkrat bruhal požar kot da bi se pekel odprl, grozno :sori: bruhal je iz treh drevesnih krošenj (zgleda izredno bogatih velikih krošenj) in medtem ko smo tekli v zavetišča sem izgubila to osebo, ki je bila z menoj.

Ko sem že mislila da je vse izgubljeno se je naenkrat vlilo, dobesedno kot iz škafa je padal dež in ko sem prišla ven iz zavetišča me je ta oseba že iskala xrainbowx naprej raje nebi razlagala, končalo se je kot v najhujši pocukrani drami x:Ix škoda samo, da so bile vse le sanje :V:

 

 

Bi mi znal kdo razložit kaj o simboliki teh sanj :inocent:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:xx!: se mi je sanjalo, da sem spet živela pri mojih starših. spet sem bila v njunem *varstvu*. x:Dx in me je mama sekirala, da kje sem izgubila pižamo, ki mi jo je kupila zadnjič. da je stala 20 čukov, jaz jo pa kar izgubim. pa prepozno sem prišla zvečer domov in težila sta mi nonstop.

prav :blink: :wacko: :huh: :OO:

 

hvala bogu, da tega ni več :switz: xsuperx.

po toliko letih sem čisto pozabila, kako to izgleda x:Dx .

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jest sm pa sanjala dones da sem bla na taki velki gusarski ladji in pol sem pa še tko plavala po eni strugi k je bla kao morje in je blo ful globoko in sm vidla sam take črne skale in čist kristalno vodo. A kdo ve kaj bi to pomenil?
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jezus kake sanje js sanjam :eek: :xx!: zgleda se mi meša x:o)x

 

se mi je sanjalo da sm šla na pregled h ginekologinji, vse je blo drgač, sam dohterca pa ista. in mi je kao dala mal vn otroka ( :eek: ) sploh nekak ni mel obraza oz. se ne spomnem kak bi naj bil, bil je pa oblečen in ful velik, tak da sm študirala kak bom js to rodila xrolleyesx kr neki......in pol je tam ena pršla splav delat in je pol ena sestra al kaj pripeljala en tak voziček k smo ga v šoli mel za malco vozit :eek: polno nekih aparatur gor in tam zraven oni splavljeni otrok, pač plod no, sploh še ni bil podoben človeku, sam velik je bil kt normalno rojen otrok, pa ves krvav in migal je :sick:

in pol zdravnica ugotovi da mam neko napako na srcu in da podnujno operirat ker drugač sploh rodila ne bom, otrok je bil nazaj pospravljen, dala mi je neko pomirjevalo da sm bla cela omotična k svina in ful mi je blo vroče pa napotnco in da naj kr grem. pol mi je še razložla kako bojo rez nardili in mi ni blo jasno ker se mi je zdelo logično da če srce pač sam en rez tam nekje, ona pa prav da mi bojo praktično cel trebuh in vse razrezali :o|o: no pol sm se pa zbudila :o|o:

 

matr sj vem da je to psiha in miljon vprašanj in strahov k mi normalno da rojijo po glavi.....sam tole je pa tumač res :o|o: :xx!: sm čist preč, pa kt zombi :sori:

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem imela danes prav morece sanje. Ze drugic se mi je sanjalo, da mi je izpadel zob. Cutila sem, da se mi je majal, nato pa izpadel. Bjak. Ko pa sem si zob ogledala, so bili v bistvu trije manjsi, ki so se drzali skupaj. V bistvu so po obliki spominjali na zivalske premularje.

Pojma nimam, od kje mi to, je pa malce morece. Kaksna ideja??

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz sem pa danes sanjala enega tipa, ki mi je ful všeč :2src: in to je takoooo super. ker navadno si želim koga sanjat, pa ga ne. in potem ko ga sanjam..yessssss :palec:

torej, v sanjah sva se ful spogledovala in tist filing, da bova skupi, da si oba želiva isto...no, vsaj v sanjah, če že v budnem stanju ne.

me veseli, da sem tako sanjal, ker sem drugače prepričana, da me človek 5% ne šlivi :o|o:

in zanimivo, kako sem si v sanjah privoščila tako samozavest in ugodje.

super :palec:

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem imela danes prav morece sanje. Ze drugic se mi je sanjalo, da mi je izpadel zob. Cutila sem, da se mi je majal, nato pa izpadel. Bjak. Ko pa sem si zob ogledala, so bili v bistvu trije manjsi, ki so se drzali skupaj. V bistvu so po obliki spominjali na zivalske premularje.

Pojma nimam, od kje mi to, je pa malce morece. Kaksna ideja??

 

Nočem strašit, ampak to ponavadi pomeni smrt (ni nujno, da smrt koga bližnjega, lahko tudi kakšnega soseda ali znanca ali kaj podobnega).

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nočem strašit, ampak to ponavadi pomeni smrt (ni nujno, da smrt koga bližnjega, lahko tudi kakšnega soseda ali znanca ali kaj podobnega).

 

Hm ja, to je ljudska modrost sklamfala skupaj. Pa saj ne, da imam kaj proti ljudski modrosti!! da ne bo pomote, ampak saj vsi vemo, kako je s temi sanjskimi bukvami. Seveda imamo ljudje skupne simbole, ampak določen simbol je pa lahko tudi vsakemu posamezniku lasten, ima njegova podzavest lastno interpretacijo zanj...

 

Kot npr. če posameznik sanja o kačah. Ljudska modrost bi to interpretirala kot da ima sovražnika. V resnici lahko gre samo za preprosto razlago, da je ta oseba prejšnji večer gledala film Anakonda/ se boji kač/ sanja o svojem hišnjem ljubljenčku/ lahko pa gremo tudi v večjo skrajnost in se kačo interpretira kot spolni simbol.

Stvar ni tako preprosta. Sama menim, da je za interpretiranje sanj potrebno posameznika zelo dobro poznati, da potem razumeš, kaj mu podzavest sporoča skozi sanje.

 

Kar se tiče zob-sama sem večkrat sanjala, da mi je izpadel zob, so se mi zobje zdrobili v ustih...

Ali pa podobno se mi zdi, če sanjaš do si si ostrigel lase...

Mene to bolj napeljuje k neki spremembi v življenju, morda res simbolno izgubi nekoga, morda to, da moraš določene stvari/ljudi dati proč od sebe...

 

Verjetno si vsak posameznik še najlažje sam razloži sanje, če se dobro pozna, ve kaj ga muči, opazi spremembe pri sebi/ družbi okoli sebe.

Uff...bodi to dovolj za hiter komentar! x;)x

... Say what you mean

And mean what you say ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, se strinjam, da lahko sanje povezuješ z dogodki iz življenja. Ampak včasih neko čisto blesarijo sanjaš, povsem nepovezano s čemerkoli, kar se ti trenutno dogaja.

 

Ma meni se je do zdaj še zmeraj zgodilo, da je nekdo umrl, ko se mi je nekaj o zobeh sanjalo (najbolj neumne sanje: da mi je izpadel sprednji zob in sem ga "nadomestila" z zamaškom od zobne paste x:Dx ). Je pa res, da sem mogoče bila samo na to takrat bolj pozorna na smrti okoli sebe, ker sem v bistvu to že nekako "pričakovala" in iskala potrditev sanj. Saj pravim, da največkrat gre za osebe, ki jih niti ne poznaš ne vem kako dobro (babica od prijateljice itd.). In ljudje navsezadnje kar naprej umirajo.

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ampak včasih neko čisto blesarijo sanjaš, povsem nepovezano s čemerkoli, kar se ti trenutno dogaja.

Res smo na trenutke prav hecni, kaj vse nam dogaja v buči, ko se naša zavest izklopi! x:Dx

Ma meni se je do zdaj še zmeraj zgodilo, da je nekdo umrl, ko se mi je nekaj o zobeh sanjalo (najbolj neumne sanje: da mi je izpadel sprednji zob in sem ga "nadomestila" z zamaškom od zobne paste x:Dx ). Je pa res, da sem mogoče bila samo na to takrat bolj pozorna na smrti okoli sebe, ker sem v bistvu to že nekako "pričakovala" in iskala potrditev sanj. Saj pravim, da največkrat gre za osebe, ki jih niti ne poznaš ne vem kako dobro (babica od prijateljice itd.). In ljudje navsezadnje kar naprej umirajo.

Samo to je pa res zanimivo, veš. No, sama tega sicer nisem opazila. Mogoče le zato, ker sredi Lj nisem bila na dosegu vseh vaških telefonov, da bi hočeš nočes izvedela za vsako novico :P

Če te slučajno zanima, je Jung napisal kar dobro knjigo -predvsem berljivo!- na temo sanj. No, saj verjetno jo že poznaš- Človek in njegovi simboli. Jung vsaj vseh sanj ne razlaga kot Freud, kot da nam samo seks roji po glavi x:Dx x:Dx

... Say what you mean

And mean what you say ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Todika, jst se spomnim da se mi je skoz sanjalo, da sem rodila ter da je imel otrok 6 prstkov na rokah in nogah... prav tisto nočne more... pa je bilo potem vse ok

verjamem pa ti, da so te sanje moreče...

sej sama veš da je dete čist ok :2src:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec: Ah ja..sanje..

Pred dopustom zadnjič intenzivno si službo domov prinesla in še v sanjah se obremenjavala z njo(službo)..in sem kdo ve zakaj morala starifirat gospodiča našega...eee...kam bi ga dali...ja nekam med 84(stroji)...definitivno pa sem mu pripela oznako RABLJENO...

se zbudila potem in se režala..kuj v pojstli...še zdaj mi je smešno..in ko mu te sanje povem je bil nekam razočaran videt - stroji??? jaz pa: kaj bi rad? Da te med konje uvrstim??? x:px

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Todika, jst se spomnim da se mi je skoz sanjalo, da sem rodila ter da je imel otrok 6 prstkov na rokah in nogah... prav tisto nočne more... pa je bilo potem vse ok

verjamem pa ti, da so te sanje moreče...

sej sama veš da je dete čist ok :2src:

 

ja vem ja xsrcx sam take bedarije noooo xrolleyesx sj, pač, psiha.......sam vsaj se mi ne sanja da mi je dedc z kjšno vitko in nenosečo pobegnu :switz: x:px x:Dx ....k je itak čist nor in navdušen......ne morš mislt :vio: x:Ix

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zadnič sem mela full čudne in žive sanje... :O: V nulo grozljive...Namesto dveh oči sem mela štiri...na vsaki strani dve in nos mi je zrastu do velikosti ene velike jabolke... :xx!: :eek:

 

Kaj bi kj to pomenlo?? xscratchx

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kaj pomeni, če sanjaš neko živo osebo v povezavi z mrtvo?

jaz sem sanjala, da sem bila z mojo pokojno mamo na morju, kjer je delal nekdo, ki mi je zadnje čase zelo pri srcu (no, mal sem se zatrapala, po pravic povedan x:)x )...no in jaz nekkao nisem mogla priti v stik z njim zaradi nje, ampak ne, ker bi mi branila, ampak ker sem se ji bala povedat direktno in sem kar nekaj ovinkarila in naredila načrt...mislim, da ga potem nisem videla xrolleyesx

 

ko sem se zbudila mi je bilo ful lepo, da sem ga sanjala, potem pa kar naenkrat tale fleš: kaj je pa moja mam delala tam :eek:

...no, midve nisva nikoli imeli dobrega odnosa in sem imela filing, da mi spet nekaj nagaja, ampak sem se je na smrt bala...da bi ji povedala npr. da hočem videti tistega tipa...

skoraj na koncu sanj, se je moja simpatija spremenila v tipa izpred 9 let,,,,ko je bila mamam še živa...spremenil se je v edinega človeka v katerega sem bila zaljubljena...

 

cela štala...pa tako dobro sem spala :sori:

bi mi znal kdo kako povezavo povedat?....če slučajno...bi bila zelo vesela, ker me je kar malo zamorilo

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kaj pomeni, če sanjaš neko živo osebo v povezavi z mrtvo?

jaz sem sanjala, da sem bila z mojo pokojno mamo na morju, kjer je delal nekdo, ki mi je zadnje čase zelo pri srcu (no, mal sem se zatrapala, po pravic povedan x:)x )...no in jaz nekkao nisem mogla priti v stik z njim zaradi nje, ampak ne, ker bi mi branila, ampak ker sem se ji bala povedat direktno in sem kar nekaj ovinkarila in naredila načrt...mislim, da ga potem nisem videla xrolleyesx

 

ko sem se zbudila mi je bilo ful lepo, da sem ga sanjala, potem pa kar naenkrat tale fleš: kaj je pa moja mam delala tam :eek:

...no, midve nisva nikoli imeli dobrega odnosa in sem imela filing, da mi spet nekaj nagaja, ampak sem se je na smrt bala...da bi ji povedala npr. da hočem videti tistega tipa...

skoraj na koncu sanj, se je moja simpatija spremenila v tipa izpred 9 let,,,,ko je bila mamam še živa...spremenil se je v edinega človeka v katerega sem bila zaljubljena...

 

cela štala...pa tako dobro sem spala :sori:

bi mi znal kdo kako povezavo povedat?....če slučajno...bi bila zelo vesela, ker me je kar malo zamorilo

 

Mislim, da je bolje, če imaš možnost, da se pozanimaš, kaj je s tem tipom, ker je očitno, da je na življenjski prelomnici in bo prestopil mejo, preko katere pa ti ne moreš... :sorcerer:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mislim, da je bolje, če imaš možnost, da se pozanimaš, kaj je s tem tipom, ker je očitno, da je na življenjski prelomnici in bo prestopil mejo, preko katere pa ti ne moreš... :sorcerer:

 

ojoj :horro-cb:

ja, sej se preko mailov meniva...sicer je neki v bedu...ampak ok...a nismo vsi?

pa ful se mu odpira za delat...joj...jaz pa ne morem, kamor gre on...to pa je frustracija xrolleyesx

no, upam, da vseeno moje sanje prinašajo samo dobro...če ne že za oba, vsaj za njega :palec:

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...